Gala Laureatilor Desprecopii 2007 (Cei mai iubiti)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

1. Sheannamp
2. Lona
3. Marius

pentru suportul real, de specialitate, acordat gratuit pe forum.

Adina + Olivia Q1.04

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Anina_n am vazut ca mi-ai mentionat numele, ma simt onorataAm si eu cateva nominalizari :Witchie, Tzuni, Marius, Liana30, Miss Parker, Principesa "Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confuciuswww.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Sheannamp



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Buggy,
Witchie,
Liana30,
gabriela_hogas,
Tzuni
Soni
Roandre
aurelia1278

Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rolo spune:

Tzuni si Witchie

mama de Ileana Cosanzeana

poze

"De poti sa nu-ti pierzi capul cand toti in jurul tau si l-au pierdut pe-al lor gasindu-ti tie vina...
De poti s-auzi cuvântul rostit cândva de tine
Rastalmacit de oameni, ciuntit si prefacut" - R. Kipling

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

O mare familie este aici, pe forum, o familie formata din oameni adevarati. Toata admiratia mea si tot respectul pentru Witchie, Tzuni, Buggy, Marius, Soni......si multi altii!
Craciun fericit tuturor!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Eu cred ca suntem o famile.O familie in care toti suntem membrii chiar daca unii sunt remarcati pentru ca au farmec , iar altii sunt in spate si ii sprijina.Nu cred ca cei care ies in fata sunt mai importanti decat cei din spate , care ii sustin.

Ca sa nu total off-topic pentru mine cele mai iubite sunt prietenele mele de la Cluj rulz!.



Mami de Razvan(07 martie 2004)
Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

- olguta12 pentru b-logurile ei minunate pe care le citesc de fieare data cu nerabdare si placere
dianocica pentru postarile ei de la 'Parintii intreaba....' si pentru toate conceptiile ei despre cresterea si educarea copiilor
- try pentru toate postarile ei pline de atatea informatii interesante si utile, pentru contributia ei de la subiectul cu preamturi.
- Sheannamp pentru informatiile si parerile competente pe care le posteaza (chiar daca uneori nu are tonul cel mai delicat), pentru campania pro-alaptat si pentru tot ce face ea aici pe forum.

- toti membrii care se ocupa activ de actiunile umanitare (nu ii enumar, ca sunt multi si nu vreau sa ratez pe nimeni)

Si cate o si tot respectul meu pentru prietenele mele dragi: mamicile de gemeni/tripleti si fetele mele scumpe de la Piatra Neamt, Perla Moldovei

Laura de shtrumphi, Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878" target="_blank">Poveste cu shtrumphi , Jurnal de calatorie prin viata cu gemeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopuscasu spune:

Eu am o singura nominalizare:
pe SHEANNAMP,
pt tot ceea ce face pe acest forum, pt ca este prima la ajutat cu sfaturi bune si mai ales corecte, pt ca isi rupe din timpul ei pretios ca sa fie alaturi de noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

O votez si eu pe Doina_cel ptr sufletul ei mare si pe Asi un alt suflet mare care a coordonat o campanie plina de iubire si care a facut niste copii necajiti fericiti!
si tot pentru campania asta dar si pentru ca exista toata echipa Cluj_rulz- fetelor sunteti minunate si va iubesc!

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

comorile noastre iubite
Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii Theodora


www.helpsonia.com" target="_blank">ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput