Gala Laureatilor Desprecopii 2007 (Cei mai iubiti)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:



Votez si eu Asi, Tzuni si olguta12

Rolo
Cristiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Continuam deci traditia si ii felicitam si ii denuntam ;) pe Cei mai iubiti in 2007.

Pentru noi administratorii DC, cei care fac in fiecare o diferenta sunt Moderatorii DC. Ei sunt aici pentru voi, gratis, pentru a va face sederea pe DC mai utila, eficienta si mai putin confuza.
Ei sunt cei care aproba posturi, impiedica intrarea spamului pe acest forum (care este ca o invazie la porti) - incearca sa rezolve dispute si fac eforturi vizibile de a ramane echidistanti.

Ei sunt cei care mi-au inchis si mie cateva postari in care repetam niste discutii care se desfasurau la alt posturi...La un forum atat de imens (cel mai mare forum romanesc) este imposibil sa ai ordine daca nu sunt legi foarte clare. Sunt si eu sub autoritatea lor!
Va multumesc mult dragi Moderatori DC!

Mi-au placut f foarte mult in 2007: Olguta12 (pe care o citesc pe nerasuflate).
Am remarcat de asemeni o noua generatie talentata de scriitori - care scriu cu nerv si pasiune - la Blogurile DC (http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp). Suntem cu ochii pe voi.

Ii multumesc in mod special lui Marius - pentru felul cum se implica in diverse actiuni umanitare, ii multumesc in mod special Oanei_B care este mereu la post - o prezenta atat de discreta si atat de eficienta!
- ii multumesc lui Joxy pentru apelurile in care ne semnaleaza erori tehnice sau alte probleme. Thanks Jox!
- ii multumesc in mod particular dragei noastre Sheannamp - pentru sfaturile medicale pe care le da in calitate de medic - dar si pentru calitatile ei morale de care a dat dovada! Ma bucur mult sa te avem printre noi Ana draga!
- citesc cu drag blogul Sofiei (http://sofiablog.desprecopii.com/dblog/) si ii multumesc pentru cuvinte!
- ii multumesc Papadiei pentru umor, stil, prezenta de spirit si maiestrie. As vrea sa ne scrie mai mult - nu de mult are si un blog - insa o asteptam sa scrie mai des (http://papadieblog.desprecopii.com/dblog/) .
- Le multumesc tututor burticilor actuale sau foste de la Miss Odiseea Sarcinii pentru ca au impartit cu noi o secunda din frumusetea lor (http://www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=2&folder=Miss+Odiseea+Sarcinii )
- Va multumesc voua membri DC - care veniti zilnic pe acest site care va iubeste.

Un an 2008 plin de fericire si multa sanatate.







Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

Am si eu o...."listuta"

Elise a facut intr-adevar ceva deosebit pentru mine personal. Mi-a deschis ochii descriind o problema a ei si chiar cred ca mi-a rezolvat prin asta o problema a mea care devenise de-a dreptul....amenintatoare. Si cred ca si in general este deosebita...

Tzuni, pentru suflet...

Xio - mie imi place mult, incepand cu pozele ei. Apoi imi place ca e sincera. In general, imi plac oamenii care atunci cand se supara spun ce au de spus si apoi le trece...Chiar cred ca nu a meritat avertismentul pe care l-a primit; da, a fost o postare urata, dar venea dupa ce mai multe persoane o atacasera in fel si chip. Si am admirat-o ca nu a comentat si a continuat sa intre pe forum ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat. Eu cred ca m-as fi suparat....

Guestus - ei, bine, nu ne spune el prea multe sau prea profunde, dar mie imi vine sa rad la marea majoritate a postarilor lui (si, sa recunoastem, nu prea radem aici, pe forum; mai mult ne suparam...). La un moment dat am scris "Esti rautacios" dupa un comentariu de-al lui si apoi m-am gandit "Na, ca mi-a zburat porumbelul, asta e atac la persoana." Dar el a raspuns: "Asa e."

Si vreau sa multumesc moderatorilor. Niciodata, dar niciodata nu mi-am imaginat ca fac aceasta treaba gratis....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Priscilla spune:

As vrea sa-mi arat apreciera fata de membrii care initiaza si coordoneaza la Umanitare.Jos palaria in fata celor care traiesc pentru a da o mana de ajutor celor ce sunt in nevoie,bonlavi si li se cam inchid usile in fata ,daca nu erau deja inchise.

mamica de zanamica(putin peste un an)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CHOWPERSA spune:

Sunt atat de multe persoane carora ar trebui sa le multumesc care m-au ajutat enorm la inceputul anului 2007 , atunci cand aveam mare nevoie de clexane pentru a sustine sarcina incat daca le-as enumera ar exista riscul sa omit din greseala pe cineva asa ca voi spune cum este cel mai corect: MULTUMESC DC! MULTUMESC FIINDCA EXISTI! PRIN TINE AM PRIMIT UN AJUTOR NESPERAT SI NU NUMAI IN 2007 MULTUMESC!!!


POZA INGERAS
LA BAITA
PRIMA ZAPADA
LA PETRECERE

ALEX-GABRIEL(05.05.2007)

MINUNILE EXISTA, TOTUL E SA AI INCREDERE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Nu ma pot abtine, trebuie sa votez si eu. Ca intotdeauna, am s-o mentionez prima pe draga mea prietena care imi este intotdeauna alaturi indiferent de situatie: lorelei_19. De asemenea am o admiratie profunda pentru fetele implicate in actiunile umanitare precum si pentru cele care lupta cu toata forta pentru sanatatea puilor lor. Am sa mentionez doar cateva fete: Liana30, buggy, Tzuni, roandre, doina_bita, gabriela_hogas, kay...Desigur, sunt mult mai multe fetele la care ma gandesc, asa ca ofer cate o fiecareia dintre ele!
Nu le voi uita niciodata pe fetele care nu au mai scris demult pe forum dar care au un suflet minunat si de care imi este fff dor: Madalina_horsa, ulisernic, Vick, bibyroxx (pentru care sunt in al 9-lea cer ca si-a vazut visul cu ochii). Pentru fiecare dintre voi o imbratisare calda!
De asemenea le mentionez pe fetele minunate de la Miresici de 2005, care imi sunt dragi toate, fara exceptie si mamicile de Bucurii pe care le pup!
Toata admiratia si respectul meu pentru dov, stie ea de ce!
Si nu in ultimul rand le voi mentiona pe pufymic si bb_ralukutza, 2 prietene care mi-au fost alaturi in cele mai grele momente! Nu-mi vor ajunge cuvintele sa va multumesc indeajuns!


de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

ohoo, daca ar fi sa enumar, nu mi-ar ajunge doua zile, as aca ma limitez la cativa, desi imi cer scuze de la restul:


Liana30
Oana_B
tuturor fetelor care sunt implicate activ la subiectul de la umanitare, cu ajutoare pentru cei necajiti, si care participa in fiecare zi cu o bucurie pentru sufletul acestora!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Multora trebuie sa le multumesc si macar sa-i nominalizeaz aici:
-ADINUTZA pt ca mi-a dat calculatorul,
-Mirela si Florin pt
-Tzunipt sufletul sau mare;
-Crig72,Monica-elisabet ,Mamagiulie,Liana.Berbec,Maadyn,Kokorina pt ceea au facut pt puiutzul meu,
-Aidaciolac pt lectia de viata
daca am uitat pe careva revin

In oraselul copiilor




Si ingerii au nevoie de ajutor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

VA MULTUMESC!!!
asa cum va spuneam si anul trecut ..sunt onorata ca sunt din nou aici. pentru mine ramaneti cei mai iubiti voi toti membrii DC


Putin cu putin se aduna marea...



"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!

Mergi la inceput