*** LA REDOUTE *** (64)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amethyst spune:

ligeea m-ai pus un pic pe ganduri. Tocmai descoperisem si eu site-ul si m-am gandit ca voi face o comanda pentru bebe. Acum ma intreb daca ce e in foto e si in realitate.

Voi ati mai comandat si alte hainute pentru bebelusi? Mie mi se pare ca la unele produse au niste preturi foarte avantajoase (cele de la reduceri) dar nu stiu daca sunt si de calitate. Pe mine ma intereseaza mai putin hainele celelalte, cred ca as cumpara mai mult pentru bebe.

www.tickercentral.com/view/8i03/4.png" target="_blank">Babies are always more trouble than you thought - and more wonderful.

“A baby will make love stronger, days shorter, nights longer, bankroll smaller, home happier, clothes shabbier, the past forgotten, and the future worth living for”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Eu cred ca oriunde faci comenzi online (cu alte cuvinte nu poti pune mana pe produs) ai sanse sa iei tzeapa. Statistic vorbind, sansele pot fi mai mari sau mai mici.

Eu am facut zeci de comenzi la La Redoute, dar rata de tzeapa nu cred ca depaseste 5%. Si nici alea nu au fost tzepe in sensul ca am comandat matase si am primit tifon...

lina, cu Alina si Ana... si tati, evident

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petit_ange spune:

quote:
Originally posted by Amethyst

ligeea m-ai pus un pic pe ganduri. Tocmai descoperisem si eu site-ul si m-am gandit ca voi face o comanda pentru bebe. Acum ma intreb daca ce e in foto e si in realitate.

Voi ati mai comandat si alte hainute pentru bebelusi? Mie mi se pare ca la unele produse au niste preturi foarte avantajoase (cele de la reduceri) dar nu stiu daca sunt si de calitate. Pe mine ma intereseaza mai putin hainele celelalte, cred ca as cumpara mai mult pentru bebe.

www.tickercentral.com/view/8i03/4.png" target="_blank">Babies are always more trouble than you thought - and more wonderful.

“A baby will make love stronger, days shorter, nights longer, bankroll smaller, home happier, clothes shabbier, the past forgotten, and the future worth living for”




Eu am fost foarte multumita de hainele de bebelusi. Super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina G spune:

Si eu am fost multumita de hainele de copii... si de celelalte produse in general. Nu am cumparat produse foarte scumpe, insa raportul calitate pret s-a dovedit a fi favorabil pentru noi!


Tina, mami de Patrick si Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Si as adauga... nici daca cumpar ceva "pe vazute" nu's sigura ca e ok... pt. ca la spalat se intampla muuulte... mai ales la bumbac... Si cum nu suport plasticele... in general cumpar haine din bumbac...

Eu comand doar produse unde am posibilitatea sa maresc muuult imaginea... si sa vad materialul ami bine... si cusaturile... dupa ce citesc din ce e facut... Daca am dubii, nu iau.
Si mai ma uit si pe siteul din SUA... unde pot sa e maresc si mai mult... dar acolo nu gasesc toate produsele...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amethyst spune:

Multumesc pentru raspunsuri, am uitat sa va mai intreb ceva: cat ajung taxele de transport? in functie de nr. de kg sau suma comandata?

De pe ce site-uri ati mai comandat in afara de redoute?

elyanne, eu am mai comandat de pe net, nu e prima oara, insa nu de la redoute. Nu am probleme cu "nevazutul" doar ca nu vreau sa iau teapa :)

www.tickercentral.com/view/8i03/4.png" target="_blank">Babies are always more trouble than you thought - and more wonderful.

“A baby will make love stronger, days shorter, nights longer, bankroll smaller, home happier, clothes shabbier, the past forgotten, and the future worth living for”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Salutare. Am mai intrat o data sa va scriu de produsele ce le-am primit sapt trecuta insa s-a luat curentu chiar inainte sa dau eu"trimite un raspuns"
Mai scriu o data, dar fara linkuri, deoarece sunt produse comandate si de voi.
- un set de helanci pt nepot, de data asta mar.86 mi-au trimis, data trecuta am com. 86 mi-au trimis 81 nu stiam eu de ce nu ii sunt bune nepotelului.pana mi-a zis cumnata ca scrie pe ele mar.81.
- fusta cu volane pe tabac, am vrut 3 dar nu m-a lasat sotul, ca nu-s purtatoare de fuste si nu imi trebuie atatea
- niste jeans pantacourt pe gri, cred ca i-a luat si nushulica, mi-s cam largi la talie.
- geanta albastra, cea care mi-a fost furata data trecuta, o iubesc, imi place tare mult, e tare practica.
- puloverul super decoltat tipster, cel gros. am luat 42/44 ca doar e de iarna, sa nu-mi stea chiar asa fix ca cele mar.38/40, dar este f.larg.mi-a fi bun cand oi fi gravidoasa, de oi fi candva.
Cred ca atat am avut. Comanda nu mai fac pana la reduceri,nu are rost.

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

Buna, fetele, astept si eu cu nerabdare sa-mi "aterizeze" prima comanda, mai ales ca vad si fete incantate, dar si dezamagite. Desi m-am simtit ispitita, cred ca ma abtin de la alta comanda pana ce n-o vad pe asta.

Banii de pe card nu mi i-au tras nici acum, eu mai astept.

ALINABOJUC, cum ti se pare fusta cu trei volane? Si eu am comandat pe tabac, sa o vad, si eventual mai iau una alba. Mi-am comandat si eu o geanta, tie ti-au furat-o din pachet?

cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Si eu am facut acum o comanda cu lucrusoare pt bebe. Abia astept sa vina, sunt plina de speranta ca vor fi frumoase! De acum astept si eu reducerile de la anul

36+ AMR 4 saptamani
Poze Laura
Puiul nostru drag
Sarcina 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

Uraaa, azi mi-au debitat cardul, sa inteleg ca urmeaza sa-mi trimita comanda?

cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput