*** LA REDOUTE *** (64)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Da!,si eu la toate intrebarile.Reduceri adevarate,cum nu se obisnuieste nicaieri in magazinele din Romania.In alte tari,nu stiu,n-am avut ocazia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

ligeea, daca perseverezi, ai sa inveti in timp ce sa alegi. toate am luat tepe la inceput. Oricum, nici in Germania, nici in Franta sau alta tara europeana eu nu am vazut nici macar la reduceri tricouri cu 1-2 euro, fuste cu 3 euro si altele. Si parca despre reducerile la Solution Maison, decoratiuni si electrice...etc... parca ai mai intrebat si ti s-a mai raspuns....nu?!

Paris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Deci stati putin... Care e treaba cu reducerile? Sunt anumite produse foarte foarte ieftine, sau sunt coduri pe care le bagati si se reduce automat ce e in cos? Ca nu prea inteleg sistemu'... Multumesc!


33+ bananutsa sau capsunica?!

AMR MAXIM 7 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

despre asta ce parere aveti.l-a luat cineva?tp://www.laredoute.fr/vente-pull-lambswool-col-v-best.aspx?productid=324087052&documentid=34
multam

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Linkul pe care l-ai pus spune ca produsul nu mai e la vanzare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

quote:
Originally posted by Lorenza

Linkul pe care l-ai pus spune ca produsul nu mai e la vanzare.


la mine era ok,chiar avea marimea care-mi trebuia.scuze,se pare ca m-am ramoit de cand stau cu ochii holbati pe aci.

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

http://www.laredoute.fr/vente-pull-lambswool-col-v-best.aspx?productid=324087052&documentid=346107&categoryid=23111843&single=true&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16
poate acum se vede.este disponibil,cel puttin asa scrie:

daca aveti idee cum e ?
L-as lua pentru sot

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

E ok,am luat ceva similar pentru sot si i-a placut.Simplu,dar de calitate,lana pura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Merci Lorenza.Nu stiu cum arata cu partea aceea striata la guler dar in rest si mie-mi pare Ok.
multumesc de sfat!

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Nu evorba de 2-3 euro ce am cumparat eu erau produse ,,scumpe si au foat de calitate de 2-3 euro .

In tarile europene de care de care aminteai in mod frecvent produsele sport -gen incaltaminet sunt cca 40-70 Euro la reduceri, nu ultimele modele dar de buna calitate , jeansi de copii la cca 10-15 euro dar jeansi nu doc lucrat ca jeansii
In ce ma priveste sunt multumita de jucariile pe care le-am luat prima data am sa incerc sa iau si un produs neredus si scumpsi daca si acela e de proasta calitate ma voi abtine , vad ce e de facut cand sunt reduceri
Nu evorba ca am luat ,,teapa , nu sunt suparata , o iau ca atare . Am postat parerea mea , poate sunt subiectiva , am incercat si eu sa fac ,,cumparaturi mai usor si fara balamucul din magazine .
Dar tot nu inteleg o chestie Claujro-imi monitorizezi intrebarile ?
Am intrebat si mai intreb o data . Daca imi raspune cineva bine daca nu nu . Nu e cazul sa-mi pui intrebari retorice ca desi par grea de cap nu sunt




Mergi la inceput