Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (21)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Maiii.. eu ma uit cu drag la toate pozele... dar astea in care sunt imbracati in haine de mosi ma emotioneaza pana la lacrimi... Mi-e dor de sarbatorile de iarna si abia le-astept...

Gata, ma duc sa ma pregatesc.. azi e pranzul de sfarsit de an cu colegii mei.. o sa-i vad prima oara dupa ce am nascut... si o sa-mi cunosc noua sefa.

de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Nana , In sfarsit un baietel care seamana cu mamica daca n-ai sti cat are ai zice ca are 1 an asa de de expresiv , n-are deloc fata de bebe .

Bernix , nu te necaji cu Degetica , toti prematurii -si eu am avut unul - fac intoleranta la fier , beietelul meu facea colici rau si voma cu jet , avea si diareee . Eu am renunta sa-i mai dau era un cosmar . I-am dat cate un bibe de Nanpe zi -are mai mult fier si dupa ce am inceput diversificarea i-a crescut si hemoglobina -s-a nascut cu 6 , asa ca n-ai motive de ingrijorare .
facem mare petrecere cand implinesc puiii 1 an si ai sa vezi ca nici n-o sa vezi diferente .
Si noi tot acasa stam de sarbatori , am invitat numai prietenii cu copii , va fi un Revelion in pijamale sau pe aproape .
Maq gandesc cu groaza ca de la sfarsitul lui ian incepem 2 constructii si suntem cu nervii la pamant dupa numai una . Trebuie ma duc la birou si sa reiau legaturile cu furnizorii , dar oricum nu voi st5a mai mult de ora 4 . In plus saptamana viitoare ma intalnesc cu doamna care va veni interna , mama mi-a zis ca e OK , sper sa ne intelegem altfel nu stiu cum ma descurc .

Vorba cantecului-copii mici probleme mic , copii mari probleme mari .
Maine poimanie , ia cheile de la masina lui tasu si fuge prin balcon
-stii ce i-a zis Piticul sotului
,,Tati cand eu o sa am carnet tu o sa stai in dreapta si din cand in cnd o sa te mai las sa bagi in viteza .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Yaia e mortal in pozele in care doarme dupa baita



Mad, mamica de Robert Stefan (09.09.2007)

Poze puteti vizualiza prin contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

quote:
Originally posted by ligeea

-stii ce i-a zis Piticul sotului
,,Tati cand eu o sa am carnet tu o sa stai in dreapta si din cand in cnd o sa te mai las sa bagi in viteza .

ligeea








Rodica de Darius Filip 19 sept 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by Yaia

Poze noi cu noi...

http://good-times.webshots.com/album/561593781lmbogb


Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)



vaiii cat e de dulce bebelinul yaia si ce comic sta el in vanutza




Danielle de Ebonee (02/10/2007)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Ramonaiani.. legat de cei 8 ani cat ar trebui sa fi stat acolo pentru ca bb sa primeasca pasaport nemtesc... voi aveti cetatenie?



de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by carpatina

quote:
Originally posted by bikmaria

NANA foarte frumos ANDREIUT al tau SA AVETI O CALATORIE USOARA ,ATAT VOI ;ZBURATOARELE" CAT SI CEI DOI BAIETI MOTORIZATI


Hai ca ne-ai amestecat!

de Ioana (27.09.2007)

BATRANETEA DEH,ORICUM SA AVETI O CALATORIE PLACUTA ,TOATE MAMICILE CARE VENITI CU BEBEI DE PESTE MARI SA TARI eu am emotii sa dau o fuga pana la capitala sa fac cumparaturi cu TEODORA la purtator

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

alehiam stiu parola si ID-ul de pe contul comun,dar de cate ori vreau sa intru sa vad pozele imi apare ID-ul meu si cand pun parola imi zice ca nu e ok.nu stiu de ce nu apare ID-ul de la contul comun.mai incerc...
ce mosuletz frumos si grasunel aiiii




Danielle de Ebonee (02/10/2007)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

danielle, incearca sa dai sign out de la id-ul tau... si apoi sa bagi id-ul comun... mai incearca ca nu o sa-ti para rau (parca ziceai ca ai avut niste probleme cu calculatorul... poate si de la aia o fi... zic si eu)
multumim de complimente



Mad, mamica de Robert Stefan (09.09.2007)

Poze puteti vizualiza prin contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

quote:
Originally posted by danielle02

alehiam stiu parola si ID-ul de pe contul comun,dar de cate ori vreau sa intru sa vad pozele imi apare ID-ul meu si cand pun parola imi zice ca nu e ok.nu stiu de ce nu apare ID-ul de la contul comun.mai incerc...



da un sign out sau iesire din contul tau si apoi incearca sa intri din nou...





Rodica de Darius Filip 19 sept 2007

Mergi la inceput