Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (21)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

quote:
Originally posted by danielle02

vazut pozici cu bebelushi superbi de nana si betty
nu pot sa vad pozele alea de pe flirk,imi cere o parola nu stiu ce si nu o am




danielle poti intra pe flickr cu userul si parola de la mailul comun... daca nu o stii ti o dau cu drag

hehehe.. robertino meu avea azi "doar" 5,700 kg asa ca noi nu intram in categoria grea... sper ca la 3 luni sa atingem 6 kg, ca luna asta am cam tras chiulul la pus pe noi ... dar cat timp este vioi si schimb scutece intr-o veselie nu ma ingrijorez .... prea tare

vazut poze cu craciunei si craciunite... asa ca am pozat si noi... puteti sa ne vedeti aici: http://www.flickr.com/photos/9465085@N07/2071038156/
Nana e un dulce andrei... iar mario de betty este un frumos

Offff, azi vroiam sa ajung sa depun ca sa-mi vina alocatia pe card... si mi-am dat seama ca aia de la banca mi-a dat un extras al unui alt cont de al meu. Asa ca mi s-au dus toate planurile marete




Mad, mamica de Robert Stefan (09.09.2007)

Poze puteti vizualiza prin contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

hihihi, bebe al meu se adoarme singur ... sa vad si cat reuseste sa doarma



Mad, mamica de Robert Stefan (09.09.2007)

Poze puteti vizualiza prin contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Mad, e superb Robert in costum de Craciun!

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

quote:
Originally posted by Roxana_G
Yaia, felicitari pentru vesti bune. Te si apuci de abdomene?



Mersi, Roxana! Da, cred ca o sa ma apuc incet-incet. Ca nu ma incap nicio pereche de pantaloni din cauza burtii ramase si nu pot umbla la nesfarsit cu pantalonii de gravida, iar cumpararea de pantaloni marime mare e prea demoralizator pentru mine, asa incat prefer sa ma apuc de stepper si abdomene, mai ales ca si medicul a zis ca e ok sa le fac.


Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

mandarinutza, multumim



Mad, mamica de Robert Stefan (09.09.2007)

Poze puteti vizualiza prin contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

quote:
Originally posted by NanaMotoc
Rox, la mine, pr problema mov, functioneaza f bine compotul de pere iar de azi vreau sa aplic reteta de la Yaia, aia cu supozitorul cu glicerina, ca tot am cateva cutii din perioada sarcinii de cand luam suplimentul de fier. Sa vedem daca functioneazas i apropo Yaia, mercic de pont.



Cu placere, Nana, numai ca nu am fost eu cea care ti-am zis asta. eu mananc fructe uscate (prune, caise) ca sa nu ma constip. Desi rareori am problema asta. Cred ca trebuie sa multumesti altcuiva pentru pontul asta.

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by gema
Cat despre superstitiile de Revelion sa va zic si eu una tare .Cica sa mananci peste si......sa pui solzi in portofel ca sa ai noroc de bani.


Auzisi Sabina Y? Sa nu te puie necuratu' sa arunci pestele din farfurie ca te iau neamurile la bataie . Oare si-or pune si solzi in portofele?

de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by bikmaria

NANA foarte frumos ANDREIUT al tau SA AVETI O CALATORIE USOARA ,ATAT VOI ;ZBURATOARELE" CAT SI CEI DOI BAIETI MOTORIZATI


Hai ca ne-ai amestecat!

de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by sim_stoian
Carpatina, din partea mea, poti sa vii ca eu nu mananc, dar cred ca o sa te lupti cu sotul pt ei.



Pot sa vin cand nu e el acasa? Nu de alta, dar i-am promis mamei, cand eram in clasa a7a, ca nu ma mai bat cu baietii... Si vreau sa fiu cuminte ca mi-e teama sa nu ma prinda mosu' si sa nu mai vina

de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Poze noi cu noi...

http://good-times.webshots.com/album/561593781lmbogb


Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)

Mergi la inceput