Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (21)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

waw mama ce preturi.

am intrat pe google.
te ingrozesti.




AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

http://community.webshots.com/album/561331134CKhBEa?start=24#total-tags.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

NANA foarte frumos ANDREIUT al tau SA AVETI O CALATORIE USOARA ,ATAT VOI ;ZBURATOARELE" CAT SI CEI DOI BAIETI MOTORIZATI

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by carpatina

quote:
Originally posted by NanaMotoc
Ne pregatim ptr frigul de acasa!



Hait! S-a facut cald in Iceland de zici ca in Romania e frig?

Noi fetele zburatoare plecam pe 12 decembrie si revenim in Belgia pe 11 ianuarie.
Baietii (sotul si motanul) sunt pe roti.

de Ioana (27.09.2007)




Hihihihi. Ntzzzz ntzzzzzz, dar aici nu l-am scos inca pe Andrei decat la drumurile la spital, ca pana acum a fost numai vant si ploaie iar eu cu carutul meu decapotabil.... ne zboara pe amandoi.
Acasa o sa tot hoinarim ca avem pe unde. Abia astept.
Noi plecam pe 15dec si ne intoarcem pe 12 ian, sau cel putin asa vroiam, pe 12 ian. Sa vedem ce spune cucoana aia de la Icelandair azi. Sper sa sune si sa ne rezolve problema, ca nu e vina noastra ca si-au anulat ei zborul. Idiotii. Inca o grija in plus ca nu aveam noi destule.

Nana, Andrei Stefan - 26 septembrie 2007
Ingerasul care ne-a schimbat viata!
Andrei la 1 luna
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Multumim mult pentru complimente!

La multi ani puiutilor de azi!

Rox, la mine, pr problema mov, functioneaza f bine compotul de pere iar de azi vreau sa aplic reteta de la Yaia, aia cu supozitorul cu glicerina, ca tot am cateva cutii din perioada sarcinii de cand luam suplimentul de fier. Sa vedem daca functioneazas i apropo Yaia, mercic de pont.
Revin.

Nana, Andrei Stefan - 26 septembrie 2007
Ingerasul care ne-a schimbat viata!
Andrei la 1 luna
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Neata!

La multi ani pentru papanasul Alexandru de OanaMC si pentru dulcetica Hannah Patricia de Dantje !

Fetele care a-ti depus dosarul pt. CIC,dupa cat timp vin banii?

Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007)
http://community.webshots.com/user/bogdan_mihaisidana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

HANNAH-PATRICIA de dantje
ALEXANDRU de oana MC

vazut pozici cu bebelushi superbi de nana si betty
nu pot sa vad pozele alea de pe flirk,imi cere o parola nu stiu ce si nu o am

myral si bebelusha mea e micutza la 2 luni,are doar 5 kg,nu te ingrijora de greutatea micutzei tale,asa sunt unii bebelushi,mai micutzi

noi am avut o noapte linistita,bebelusha abia a facut ochi,a ras o sticluta cu lapte si iar baga somn.azi trebe sa apara si cadouasul ei,abia astept.
ieri am uitat sa ma duc la "nebuni" asa ii zic clinicii la care trebe sa merg in fiecare marti de la 1:30 pana la 3,deh...a fost mai frumos in oras

va pup,ma duc la o caftelutza va invit si pe voi




Danielle de Ebonee (02/10/2007)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Multi ani si sanatate tututror puitilor nascuti azi , mamicilor i o zi buna tuturor

Am avut cea mai urata seara de cand s-a nascut bebe , a facut o criza de colici , ca pana si su mama incercata am zis ca are altceva si era gata gata sa trag o fuga la Budimex .
a inceput la 8 seara si a tinut pana la 12 noaptea numai intr-un plans de ala sfasietor.

A adormit de epuizare si din cauza unui supozitor cu glicerina care l-a ajutat sa iasa un pic afara .

Ma duc si eu sa ma odihnesc un pic ca sunt franta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Buna dimineata!

La multi ani pentru Alexandru de Oana MC si Hannah patricia de Dantje!

Mami25, eu am primit alocatia pt lunile septembrie si octombrie. Pentru luna in care s-a nascut copilul nu se acorda alocatie, mi-a zis si postarita care mi-a adus banutii.

Sim si Luy, ce draguti sunt gimnastii vostri!

Nana, tare frumusel Andrei!

Betty, chiar ca parca are buze de fetita Mario, e un frumos!

Bernix, pai bebelusa ta a luat super bine in greutate, stai linistita mamico

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Neatza pe fuga si de la noi, vreau sa ma duc pana la servici sa le duc pozele de la botez.

Asaaa, pana nu uit iar:
Andreea, ce Mosulet frumos ai!
Betty, ce buze are Mario, chiar ca zici ca ar fi de fata. Iti dai seama ce pupici o sa dea el la fete mai tarziu?

Danuta, eu nu stiu nici o superstitie de asta, oricum nu le prea bag in seama. O sa fie sigur si ceva de porc pe masa, dar nu stiu ce. Salata neaparat va fi pentru ca o vreau eu.

Carpatina, din partea mea, poti sa vii ca eu nu mananc, dar cred ca o sa te lupti cu sotul pt ei.

Nana, frumusel tare Andrei si ce pleata are nene!

Gata, am fugit, revin dupa-amiaza si scriu si reteta.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Sim, dece nu mananci carnati???



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput