Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (52)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mihael@ spune:

quote:
Originally posted by RaisaFudulu

Neata

Roxana si la noi se intampla cu mingea de ping pong....al meu sot gaseste tot timpul pretexte sa iasa din camera cand nu mai poate....de ce sa ii faci e barbat...da cand a facut-o i-aplacut





buna asta...am sa i-o zic si eu


Karra gata, am votat

Mihaela siStefania (19 martie 2007)

Poze
Varsta Stefaniei
www.desprecopii.com/info.asp?id=1199" target="_blank"> Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Ce femei...

Mai are cineva copil ca al meu sa nu doarma decat dupa 12 noaptea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

quote:
Originally posted by roxanici

Neata,

Karla, si ptr mine o cafea daca gasesti instrument....

meeeei, da voi nu mai stiti de gluma????? io ieream cu mesaju ala, e cam incordata atmosfera p-aici, relax, anonima nu se mai intoarce under cover.

Alexia, io zic sa legi niste greutati de picioarele lu Bryan ca are viteza prea mare. Vremea la Bv ti-a zis si Cria, ieri fu cald si bine chiar daca nu a fost soare dar a fost singura zi mai normala. Azi e intunecat, Tampa doarme cu caciula de ceata pe ea. Petice de zapada s-au topit toate ieri, poate laBran mai gasesti ceva dar de decor.

Alexa, pupam Deliuta mergatoare (io tot ma uit la filmulet si ma minunez)si o mangaiere speciala lu matza aia dragastoasa.

Intrebarea zilei, de fapt intrebarea vietii:
noi ne iubim ca in prima zi...cand nu ne iubeam deloc
Timp ptr noi doi? doar daca pierdem mingea de ping=pong ca la noi asa e: "Ia-l tu", "ba tu", "nuuuuuuu, tuuuuuuuuuuu ca io am stat cu el toata saptamana", "nu, tu ca acu tb sa ma intalnesc cu nu stiu cine" "nu ma intereseaza, e sambata"; "Ba tu", "ba tu".....si tot asa. Gasiti timp ptr noi doi?! noi da, mai gasim noaptea tarziu dupa mircea badea


roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)




Ref la intrebare: la noi de cand a fost Timi bolnava nu mai vrea sa stea decat la mine sau buna-sa, cad sa i-o dau si lui tati in brate sa-i fac un lapte plaaaaange si se uita dupa mine de parca o parasesc, asa ca s-o scos fara sa faca nimic; oricum cand incepea sa maraie zice: hai ia-o nu vezi ca plange ????
cat despre noi, de cele mai multe ori pana adoarme Timi adoarme si tati .... dupa care eu ma bag pe forum si uite cam asa sta treaba la noi; oricum incerc sa nu-l neglijez nici pe el , pt ca e o vorba : femeia tine barbatu'; DAR DE NOI CINE MAI ARE GRIJA?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coolutz spune:

karra-votat

relatie cu sotul..cand cum, uneori ping pong ca la roxanici...alteori suntem mai intelegatori unul cu celalat si e mai bine....
acum suntem in faza de "intelegatori"...dupa ce l-am lasat vreo 2 zile sa stea mai mult cu andrei a vazut de ce is eu mereu cu nervii la pamant ...asa ca il recompensez si eu cum pot mai bine


,
andrea si andrei(6april2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

quote:
Originally posted by alexia3

mi-am facut si eu timp sa filmez baiat mare mergaretz fara scenarist, regizor , cameraman profesionist. daca ne-ati iertat si ne-ati acceptat sinceritatea priviti-ne! daca nu...

http://community.webshots.com/user/alexiabryan
http://www.totsites.com/tot/alexiasibryan
http://www.totsites.com/tot/bryancontinuare



super tare...doamne ce rapid eeeeeee

umblaretul

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 9


www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Miss%20Odiseea%20Sarcinii&page=8" target="_blank"> va poftesc sa ma votati


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/76195/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Uh, in sfarsit s-a descoperit cine a scris mesaul ala adresat Martei.
Urat papusa ca ai procedat asa. Uite ca s-a aflat cine esti. De ce nu ai avut puterea sa editezi cu nick-ul tau? Nu ti-ai format nici pana la varsta asta o personalitate? Ma car nu pierde timpul de data asta si alaturi de copilul tau incearca sa ajungi om adevarat.

Revin.... cu noi stiri.....redau transmisiunea in studiou.....Andreea, Andreea ma auzi??? preia te rog legatura....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

looooooooooooooool

ce a ajuns in studiou.....de la vantul de afara..... *mesaj, *macar......m-am grabit repede sa va dau stirea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

karra-si eu am votat

Relatia cu sotul decurge in felul urmator: el vine de la serviciu pe la 3-4, eu i-l pun in brate pe dragos, el saracu' iese cu el afara, pe urma avem ceva program la comun si seara el ii face baita si eu alaptez (era sa scriu invers!). In esenta lucrurile sunt bune, cu inerentele exceptii care nu tin neaparat de prezenta copilului. Am incercat o singura data sa il invat si eu de ce sunt cu nervii la pamant unneori, vorba lui coolutz. I-am zis: descurca-te cu el. Da, ok, zice. Azi ma ocup eu de el. Si cum au decurs ostilitatile: Dana, acum ii fac sa manance. Rade-mi fructele te rog. Dana, acum il schimb. Adu-mi pampers-ul ca eu il tin ocupat. Dana, acum il imbrac. Adu-mi body, pantalonii, bluzica, gecutza, caciula, manusile, ghetele. Tine-l tu in brate pana pregatesc caruciorul. Stai cu el pe hol pana ma imbrac si eu, ca in casa e prea cald. Ok, pa, plecam. De jos de la interfon ma suna: am uitat suzeta, o aduci tu te rog? End of story, no more trying.

"Politicians and diapers should be changed regularly, and both for the same reason."

Dana mamica lui Dragoselu' - 20 martie 2007
Cum mi-am petrecut inceputul lumii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

cand s-a descoperit ca eu nu stiu nimic?

Karra, am votat , ramai tot la aceesi pag?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karla32 spune:

absoluto,ce tot baigui acolo? fa-te, femeie, inteleasa ca eu nu pricep absolut nimic!

Luca, dragostea mea

Luca luna IV
Luca luna V
Luca luna VI

Mergi la inceput