Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (52)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Bai... lasati cupiii in pace... ca n-au cum sa aiba strabism... Din cate stiu io, probleme la ochi se pot diagnostica corect abia dupa 3 ani...
Acu isi "arunca" ochii pt. ca distanta dintre ei este prea mica (adica au nasu mic). Cand le mai crteste nasul n-o sa mai se uite stramb.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

Neata

Ma bag si io la o cafea mare de tot....mandra a avut chef de smotoceala azi noapte si nu prea a dormit...eu nici atat

Gabi78 ala e noul ei loc de joaca....adora dulapul....hainutele nu mai vorbim le-ar lua pe toate....doar suntem fotomodele....aia e cutia ei de jucarii si pana sa o scot de acolo trebuie sa o las acolo in ea putin ca daca nu e de rau

Paxela super tare Deliuta...a vazut si Raisa filmuletele si tot blabaia pe acolo pe limba ei....cred ca vorbea invidia din ea

Pupam un David studios nevoie mare...lasa Mihaelaaa ca manaca si asta e foarte important, Raisa care e nasc in aceeasi zi cu el are decat dinti in rest suntem in aceeasi oala

lasa Karra ca o sa creasca si fetele noastre mari asa cum mananca ele ca niste pasarici

Kmi ma bucur ca Timi e bine si mananca binisor......pupam micuta papusica, chestia aia pt pofta de mancare cum o dai?

Felicitari ...ce baiat mare si mergaret are mama...cred ca e taare mandra

Lilidana si la noi e la fel...parca n mai avem timp deloc de noi...cand vine de la serv eu de abia astept sa intru pe DC , sa imi fac baie sau cine stie ce alta teraba...apoi vine repede repede seara si iar baita la copil, rugaminti pentru mancare si dupa aia somn copil da somn si masa ca e franta....cea mai mare greseala a noastra a fost ca eu dorm cu fata si tata singur.....asta e suportam consecintele

Karra pune un link ca imi e tare lene sa caut....te rog...astept

Roxana si la noi se intampla cu mingea de ping pong....al meu sot gaseste tot timpul pretexte sa iasa din camera cand nu mai poate....de ce sa ii faci e barbat...da cand a facut-o i-aplacut

Karla eu stiu ca pe la 2 ani jumate 3 se poate stabili sigur daca e strabism....io sunt stresata de lucru asta si de facptu ca s-ar putea sa ma mosteneasca pe mine si sa faca miopiee....sa dea DD sa nu fie asa



pupilici

Avem pozici multe aici

Diana Mamica fericita de RAISA-MARIA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

Intrebare: scoateti copiii afara pe vant? daca da cum ii protejam? ca io sunt panicoasa si nu mai stiu cum sa fac sa nu raceasca....ca tare rau a mai fost atunci

Avem pozici multe aici

Diana Mamica fericita de RAISA-MARIA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

deci www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=miss%20odiseea%20sarcinii&page=8" target="_blank">campanie electorala
poza carmina1
multam

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 9

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/76195/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

gata Kara votat

Avem pozici multe aici

Diana Mamica fericita de RAISA-MARIA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

5 puncte e maxim ca io atata am vazut....sper sa nu fie mai mult...io am dat 5

Avem pozici multe aici

Diana Mamica fericita de RAISA-MARIA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Deci, dupa cum am spus mai scriu (am intrat in recuperari!)

la toti cei din stup care au sarbatorit ceva - ca am ramas in urma cu felicitarile!

Gabdyd, ai niste printese dragalase!!!

Zadi, Raul are 8 ani si jumatate si uneori se pune in brate la mine si-mi spune : acum eu sunt bebelasul tau si se alinta si gangureste! Degeaba, ca ei erau in centrul atentiei si simt ca au fost detronati!

Gabi78, eu cred ca mai important decat cu ce spalam cada e sa o clatim f f bine, pe mine ma ingrozesc chimicalele astea, sunt obsedata ci cu clatitul vaselor dupa ce le spal. Primele dati cand am bagat-o in cada am spalat cu domestos, apoi clatit mult, apoi cu sapun si iar clatit.

Paxela, pupam plibareata si neastamparatul care se tot baga in cadru!

Nici eu nu curat urechile numai in exterior, asa stiu ca nu-i bine sa insisti ca strici echilibrul urechii.

Diana, oare mai citesti, ca mi-ar placea sa ne intalnim daca vi in targu mures!! Desi ma enervezi cumpliiiiiiiit cu slabitul tau!

Mihaelaaa, felicitari! Esti o curajoasa! Sa ai o sarcina usoara si sa nu ne parasesti de tot pentru noua odisee! Ce cult e David!

Lauramar, bine ai venit acasa, sper ca sunteti bine si va adaptati usor!

Elyanne, acum stiu de ce esti asa vrednica!!! Ca iei pauze scurte!

Lilidana, draga mea, cum te inteleg! Sotul meu tocmai mi-a reprosat.... incerc sa fiu ca inainte nu pot, sunt vesnic obosita, nervoasa....n-am chef de nimic. Sper sa imi revin si sa fie totul ok, desi ma dispera vremea asta si ma gandesc ca pana la primavara o sa o iau razna!

Karlaaaaa si eu vreau cafea. Sau sa ma duc la Ela ca a ei e mai fierbinte si mai tare? Ela te stiam fata serioasa!

Stefaniya!!!!

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Raisa, pe vant o scot cu aparatoarea de ploaie.

Karra, mergem cu totii la vot!

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

quote:
Originally posted by RaisaFudulu

Neata

Ma bag si io la o cafea mare de tot....mandra a avut chef de smotoceala azi noapte si nu prea a dormit...eu nici atat

Gabi78 ala e noul ei loc de joaca....adora dulapul....hainutele nu mai vorbim le-ar lua pe toate....doar suntem fotomodele....aia e cutia ei de jucarii si pana sa o scot de acolo trebuie sa o las acolo in ea putin ca daca nu e de rau

Paxela super tare Deliuta...a vazut si Raisa filmuletele si tot blabaia pe acolo pe limba ei....cred ca vorbea invidia din ea

Pupam un David studios nevoie mare...lasa Mihaelaaa ca manaca si asta e foarte important, Raisa care e nasc in aceeasi zi cu el are decat dinti in rest suntem in aceeasi oala

lasa Karra ca o sa creasca si fetele noastre mari asa cum mananca ele ca niste pasarici

Kmi ma bucur ca Timi e bine si mananca binisor......pupam micuta papusica, chestia aia pt pofta de mancare cum o dai?

Felicitari ...ce baiat mare si mergaret are mama...cred ca e taare mandra

Lilidana si la noi e la fel...parca n mai avem timp deloc de noi...cand vine de la serv eu de abia astept sa intru pe DC , sa imi fac baie sau cine stie ce alta teraba...apoi vine repede repede seara si iar baita la copil, rugaminti pentru mancare si dupa aia somn copil da somn si masa ca e franta....cea mai mare greseala a noastra a fost ca eu dorm cu fata si tata singur.....asta e suportam consecintele

Karra pune un link ca imi e tare lene sa caut....te rog...astept

Roxana si la noi se intampla cu mingea de ping pong....al meu sot gaseste tot timpul pretexte sa iasa din camera cand nu mai poate....de ce sa ii faci e barbat...da cand a facut-o i-aplacut

Karla eu stiu ca pe la 2 ani jumate 3 se poate stabili sigur daca e strabism....io sunt stresata de lucru asta si de facptu ca s-ar putea sa ma mosteneasca pe mine si sa faca miopiee....sa dea DD sa nu fie asa



pupilici

Avem pozici multe aici

Diana Mamica fericita de RAISA-MARIA










Diana, siropelul se da cate 2.5ml de doua ori pe zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelaaa spune:

`Neata si de la mine...vreau si io o cafeluta...asa mai slaba si cu muuuult lapte...Am voie,nu?

Azi is tare obosita,aseara am stat pe net pana pe la 12,si cand m-am hotarat si eu sa ma pun in pat,s-a trezit David
Dupa vro 45 min l-am luat la mine in pat si a adormit in sfarsit.La 8 mi-a dat trezirea.Ca ce-i dupa mine?Sa dorm cat vreau io?

Acum doarme si in loc sa ma pun si io la nani .....stau la cafele cu voi

Relatia dintre noi...s-a schimbat da nu pot zice ca in bine sau in rau...Timp,nu mai avem pt noi.Nu mai avem nici o activitate impreuna (numai cu David)
Ce ne place noua tare,si am facut si inainte de David,sa ne uitam seara la un film....Asta facem si acum..dar cu David binenteles.Care nu vrea sa doarma.Deci cu muuuulte intreruperi
Oare cum o fi cu 2?

Karra,VOTAT

Mihaela,4+

si de DAVID-29 martie 2007


DAVID...cat sunt de maricel...

Poze cu David

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2917ac23b344a0c9f2c340&skin_id=0&source=category&category_id=12&large" target="_blank">Sarcina si continuarea...David (filmulet)

Mergi la inceput