Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (51)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mihaelaaa spune:


Davidu meu nu merge in 4 labe,de stat in picioare singur sau de mers nici atat ,nici dinti nu are,nici nu doarme singur etc,etc...dar ia uitati ce face

Mihaela,4+

si de DAVID-29 martie 2007


DAVID...cat sunt de maricel...

Poze cu David

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2917ac23b344a0c9f2c340&skin_id=0&source=category&category_id=12&large" target="_blank">Sarcina si continuarea...David (filmulet)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuna spune:

Am luat si eu cereale 2+1 gratis de la Billa. E chiar bun pretul/cutie.

Cada o spal cu ce am mai la indemana;domestos, cif si o clatesc fff bine. Maria face de mult baie cu noi si pana acum a fost ok, e o placere sa na balacim cu ea (pe rand evident ca nu avem cada suficient de mare pentru toti 3 dar ar fi fost si mai frumos).

ELYANNE- asa cum ti-au scris si fetele nu ne parasi... Cine ma mai incurajeaza cu mancarea Mariei ca numai tu si Paxela aveti copii nemancacioasi care au crescut mari si asa. Glumesc dar chiar nu as vrea sa pleci din grupul nostru.

O seara buna tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

quote:
Originally posted by RaisaFudulu

fetelor buna seara

imi cer scuze ca nu am mai scris dar am avut pc stricat pana aseara...am avut mult de recuperat ...si de abia acum am terminat....oricum noutati nu avem ....mananca putin sau deloc.....nervii mei sunt intinsi la maxim......acu nu a mancat deloc.....

Nu mai stiu ce sa va mai scriu despre noi ca sunt suparici





Avem pozici multe aici

Diana Mamica fericita de RAISA-MARIA










si noi pe voi

Si eu sunt suparata.................
Azi a mancat asa......140 ml lapte la 4 dimineatza......
la 9:30 4 lingutite de budinca de la nestle...altceva nimik.....
la 11:30 120 ml lapte......
la 15:30 cam 100 g spanac cu ou
la 19:30 50 g budinca....
probabil va papa acuma la 22 ceva mai mult lapte.............
sunt disperata...................daca are prea mult in guritza isi face greatza si gata.....

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 9

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/76195/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

quote:
Originally posted by Mihaelaaa


Davidu meu nu merge in 4 labe,de stat in picioare singur sau de mers nici atat ,nici dinti nu are,nici nu doarme singur etc,etc...dar ia uitati ce face

Mihaela,4+

si de DAVID-29 martie 2007


DAVID...cat sunt de maricel...

Poze cu David

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2917ac23b344a0c9f2c340&skin_id=0&source=category&category_id=12&large" target="_blank">Sarcina si continuarea...David (filmulet)


e mortallllllllllllllllllll
am vazut si babuta si pe George

gabi eu spal cada sau cu cif, sau cu ajax sau cu domestos sau cu dero, depide de ce am la indemana si ce sa intamplat inainte in ea

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

Mihaelaaa, dar e mult mai bine asa!

Felicitari Deliutei. Face progrese.

Gabi mama lui Tudor (1.03.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

Mai RaisaFudulu sau Diana noi nu ne certasem...doar ne-am "rastit" umpic.
Ce babuta simpaticaaa

Gabi, Roxi, multumim si sar'mana de aprecieri.
Pai Gabi da al tau e si mai avansat


Mihaelaaa al tau citesteeee.
Ce fain ....ti-ai pus la semnatura din nou burtica Mi-e dor...









George Catalin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crina_mio spune:

Diana - nu mai fi suparata. Raisa maine o sa manace mai bine, si maine de maine si mai bine .. si tot asa babuta mica si okioasa.

Vazut si Delia frumoasa. Ce incantata e ea de pisi si ce o iubeste!!! Si ce merge si ea!!!

De mergaretul George... pai ce sa mai zic... mor de invidie... noi nici macar in 4 labute nu vrem.
Si macar David studiaza ... dar mai trage si cu okiul la la berea lui tati , nu-i asa???

gabi eu spal cada cu ce am prin casa (ciff, domestos, mr. proper) si facem de mult baita impreuna si nu a patit nimic.

Noi astazi am avut o zi buna. La pranz a papat bine ciorbita de pui si pe la 6 branzica cu mar si gutuie coapte. Am pus toata branza iesita din 250 ml de lapte cu 2 mere si jumate de gutuie si mi-a iesit cam cat mananca ea de 2 ori (adica vreo 200 de g). Jumatate am pus intr-un borcanel si l-am pus la frigi. Pot sa-i dau dimineata?? sau nu e bine ca-s deja amestecate???
Si am dormittttttttttttt de la 6:30 la 9 amandoua. Asa ca in seara asta o sa stam amandoua pe net pana pe la 12, sper ca nu mai mult.




Crina si Maya Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

Vai tu Alexa ce fata aiii....ce-i dai sa manance???haa???
E o scumpete.Se tine tare batoasa.Ptiu' pe ea sa n-o deochi.

George Catalin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

Crina_mio nu fi invidioasa ca nu ai de ce.Nu-l mai pot lasa nici in patut singur asa ca....vai de mine de acu'.Intr-o saptamana a progresat de parca asta face de cand e el

George Catalin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

dependent asta... de voi... nu doar de DC...
N-am zis ca plec.. am zis ca iau o pauza... pana imi trec piticii... da' vad ca nu poci... Gata... subiect incheiat... Pupam.


Mergi la inceput