Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (51)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns riloasa spune:

Nici eu nu ma apucat sa citesc mesajul. Oricum, cine are ceva de zis, sa zica, nu stiu de ce trebuie sa se ascunda.
Fructe, eu nu ii dau dau mere, suc de portocale numai la pranz dupa ce mananca bine, si banana incerc ca nu ii place.
Nu i-a dat nici un dintisor. Se trezeste de foarte multe ori noaptea, nu mananca bine si tot are scaune moi.

Mihaita 31 Martie
http://riloasa.myphotoalbum.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madmat spune:

na ca nu am patut sa citesc pt ca mousa al meu nu prea sta cu nimen in afara de mine .
dar ce tot spuneti cine a scris anonim si ce a spus sau mai exact unde este sa citesc un pic si eu?
inseamana ca poate sa intra orcine la noi?
mai revin
pupici la toti

matilda http://family.webshots.com/photo/2231568400096653195IhMxbr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madmat spune:

na ca nu am patut sa citesc pt ca mousa al meu nu prea sta cu nimen in afara de mine .
dar ce tot spuneti cine a scris anonim si ce a spus sau mai exact unde este sa citesc un pic si eu?
inseamana ca poate sa intra orcine la noi?
mai revin
pupici la toti

matilda http://family.webshots.com/photo/2231568400096653195IhMxbr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sherbi spune:

deci vreau si eu sa citesc mesajul cu pricina.
ma scuzati, eu sunt in urma. mi se strica calculatoretul si am intrat de pe al sotului si am vazut mamici revoltate. caut mesajul cel urat si nu dau de el. pliiiiiizzzzzzzzzzz, unde e, ca vreau si eu sa ma minunez???

Violeta, mami fericita de david alexandru (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

Lipseste omu' si voi ce faceti, haaa???

noi suntem bine , deja are pofta de mancare si mananca cat inainte , chiar mai mult, si laptele asta fara lactoza il bea bine cu toate ca imi spunea dr ca poate n-o sa-i placa; are o pofta de mancare de la perfuzii zice ca;

Karra , pt pofta de mancare mi-a dat dr LIV 52 de la Himalaya, si nu te supara daca azi nu mananca si important n-o forta am auzit de un caz urat in care fata era indopata

Lumi , eu am sterilet si e ok, cic e mai abundent si dureaza un pic mai mult; am vazut flacaul tau , cunosc ce inseamna ridicatul in picioare si mersu.....

am vazut si alte poze copii studiosi, mergareti ; Diana de ce ai facut-o babuta pe Raisa? imi plac asa de mult copilasii cu batic in cap


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

Madmat, Sherbi, mesajul cu pricina a fost sters, nici eu nu l-am citit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sherbi spune:

PACAT. AS FI VRUT SA citesc si eu.
cine a indraznit sa se ia de martutza? foarte urat, ca ea e o super draguta si ne-a sfatuit in o groaza de probleme.
si ca sa fiu carcotasa, care era ideea mesajului? ma roade, ce vreti?

Violeta, mami fericita de david alexandru (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_2007 spune:

vroiam sa imi declin identitatea, dar.... m-am razgandit.

pana ma mai gandesc iar, zumzaiti aici

Mergi la inceput