Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (51)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

Karra cum sa nu votez eu pe cea mai indrazneata graviduta dintre noi....imi aduc si acum aminte de pozicile alea de care ziceai ca sotu e tare mandru...pupici si bafta......sa ne dai linkul cand se da drumu...pupam micuta mofturoasa si sper sa nu ajugeti in clubul fotomodellelor...daca da noi va primim...dar speram ca nu

Hai ca ma faceti tare curioasa....fetili daca ati aflat cine e scrieti-mi si mie un Pm daca nu vreti sa scrieti pe forum....sa nu mor pe aci.......are omu PC stricat si gata conflictuuu...ditamai


M bucur ca v-ati impacat..pupici si pt Kara si pt Lumi....taman din trupa veche...mai fetelor e posibil asa ceva

Eliane nu trebuie sa ii dai satisfactie anonimei..probabil asta a si vrut sane dezbine....fetelor noi suntem unite si nu ne ia vantu asa cu una cu doua.....te facem praf cand te prindem mai indrazneato....fara curaj


Acum am ajuns la mesajul tau Roxana ...scuze sa stii ca daca citeam tot si il vedeam inaite de a scrie nu mai scriam de a....scuze inca o data ...avand ataa de mult de recuperat merg cu doua citesc si raspund in acelasi timp....scuze daca s-a terminat deja cu ac subiect mai apar si dastea intarziate

madmat ma bucr sa aud ca sunteti bine acum felicitari pentru primele cuvinte ...pupici multi pentru voi si va asteptam cu mare drag

felicitari George de Lumi pentru ridicat si primii pasi





Avem pozici multe aici

Diana Mamica fericita de RAISA-MARIA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

quote:
Originally posted by lauramar

Am si eu o intrebare nan2 aici in RO sunt doar cutii de 400gr?

va pup si revin

POZE




Eu nu stiu sa fie la cutii mai mari, numai asa am cumparat

Gabi mama lui Tudor (1.03.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

quote:
Originally posted by Lumi_Nag

L-am prins azi pe George cum se ridica si cum merge 2-3 pasi

George Catalin



Super progresele! Sa creasca mare si voinic! Curajos se vede ca e!

Gabi mama lui Tudor (1.03.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

Stati sa vedeti o babuta si o alta

Avem pozici multe aici

Diana Mamica fericita de RAISA-MARIA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

aaa sia mai amintit baba ceva, la billa titan au cereale humana la oferta 3 cutii la 30 ron (2 de cirese cu banane si 1 vanilie) si ( 2 de capsuni cu 1 de banane)

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

Copilul meu exerseaza statul in picioare!

Se ridica singur de jos si sta citeva secunde, se lasa jos si iar se ridica. Si rideeee

Si noi suntem.....

Gabi mama lui Tudor (1.03.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

Zadi, ce idei mai au copiii astia.

Mai, da Georgica adica se ridica aproape fara sa se tina? pune doar asa mana sa se sprijine?! si merge de parca e fluturas. Brava voua.

Cereale, sariti pe ele, ca e 10 si ceva cutia, aproape 20 deci e bun pretul de la oferta.

Gabi, suntem invidosi...de fapt voi si asa mergeti in 4 labe de un secol.. ce sa mai zic...drum bun si lin, fara cazaturi

Ce zici tu acolo de babuta Raisa, aia-i lele, nu=i babuta.

roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

quote:
Originally posted by RaisaFudulu

Stati sa vedeti o babuta si o alta

Avem pozici multe aici

Diana Mamica fericita de RAISA-MARIA










cecauta aici?

Sau acolo sta cind nu e cuminte?

Gabi mama lui Tudor (1.03.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

Sa va mai spun una: copilul meu nu mai sta in fund cind ii fac baie. Daca insist sa il asez..plinge. Asa ca nu il mai pun in cadita ca nu are rost si il spal direct in cada mare. Multe dintre voi deja faceti chestia asta la noi e de vreo saptamina.
si acum ..intrebare: cu ce spalam cada? cu domestos, cilit bang sau cu ce? ca poate vine Iunita cu idei. ca parca ea era ci problema spalatului de parchet.

Gabi mama lui Tudor (1.03.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

incepand de aici pozite noi si aici si aici 2 filmulete cu mergareata mica

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput