Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (51)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

quote:
Originally posted by martutza

Karra draga ..si eu m-am suparat cand Elamia care nu cred ca a scris de 2 ori pe aici a schimbat prima poza din albumul cu "alte poze..." facut de mine.Era poza cu fimiu prima si a aparut a ei..dar asta e..daca se pricepela calculatoare..dar nu i-as lua dreptul de a pune poze...nu ar avea sens..ar demonstra ca suntem la fel cu cea care a scris mesajul adresat mie.


Marta mama lui Victor Mihai 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Asa s-a nascut Victor



exact de genul asta de persoane vb si eu......

asta e noi si puii nostrii sa fie sanatosi


Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 9

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/76195/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

quote:
Originally posted by martutza

FETE DRAGI...FETE DRAGI...
Nu stiu despre ce a fost vorba in mesaj dar deduc ca de aia am neuroni functionali.
Parerea mea:
NU MERITA NICI UN RASPUNS SI NICI UN COMENTARIU ACEA PERSOANA FRUSTRATA SI NEMULTUMITA DE EA CARE MA ACUZAT DE ..NU STIU CE...SUB MASCA ANONIMATULUI.
NU-I DAU REPLICA PENTRU CA NU MERITA.NU ARE NUME DECI PENTRU MINE NU EXISTA.


IN SCHIMB VOI TOATE CARE ATI SARIT IN APARAREA MEA MERITATI JUMATATE DIN INIMA MEA..CEALALATA JUMATATE E LA VICTOR .VA PUP CU DRAG.

Daca persoana e ofensata ca am scris cu ce ma ocup si este din stup poate isi aminteste ca in timpul sarcinii toate am spus la un moment dat cu ce ne ocupam.Eu am spus ca sunt consultant de executive search la Advice si consultant de asigurari la ING.Precizarea recenta referitoare la jobul meu am facut-o tocmai pt a sti ca nu m-am intors la munca cu norma intreaga din recrutare.Doar atat...Nu am nevoie sa-mi fac reclama ca sa castig bani..m-am descurcat 3 ani ma descurc si de acum incolo....
Rautati am auzit destule in cei 36 de ani ai mei asa ca ...APA TRECE PIETRELE RAMAN.

Va imbratisez cu drag pe cele care , chiar si in contradictoriu cu mine, aveti curajul sa va asumati raspunderea pentru parerile, vorbele si actiunile voastre.

Marta mama lui Victor Mihai 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Asa s-a nascut Victor





Martuztooo vino papusa la mine sa-ti mai dau 2, 3 job-uri sa muuuuuara dusmanca ta .

Ia baga cineva sa vada si ochiu` meu mesajul ala , ca eu va spun imediat cine l-a scris.
Va cunosc dupa scris pe fiecare.
Lasand gluma la o parte sa-mi spun si eu parerea. Daca una dintre noi are ceva de spus pro sau contra referitor la cineva eu zic sau cel putin am sperat ca suntem verticale incat sa fim directe.
Eu nu o condam pe cea care a scris...ce a scris, condam felul in care a facut-o. Ti--e rusine cu tine papusa?! Nu ai demnitatea necesara incat sa-ti sustii parerile?!
Rusineeeee.....nu esti o adevarata femeie !!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madmat spune:

salutare stup.
am ajuns si noi dupa aproape o luna de pauza.
au fost parinti mei aicia in vizita mousa a fost de 2 ora racit si chiar nu am avut timp nici sa va citesc si nici sa scriu.
acuma suntem bine mousa a inceput sa spune mama baba si papa.
acuma o sa citesc un pic am mult de recuperat .
va pupam pe toti

matilda http://family.webshots.com/photo/2231568400096653195IhMxbr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelaaa spune:


Martutza,nu mi-e greata inca de nimik,nici macar de pampersul (gol) a lui David.
Poate e prea devreme de simptome de astea ca-s numa 4-5 sapt de la um.
De-as avea noroc sa am o sarcina ca cu David.....Nici nu sun inca la dr,mai astept vro sapt-doua,ca acum nu mi-ar zive nimik,numa ca-s gravi.aia stiu deja.

Mihaela, de DAVID-29 martie 2007

DAVID...cat sunt de maricel...

Poze cu David

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2917ac23b344a0c9f2c340&skin_id=0&source=category&category_id=12&large" target="_blank">Sarcina si continuarea...David (filmulet)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

Iote ce activa am devenit.... si asta datorita Karrei

Voiam sa va zic ca am fost la ginecolog pentru testul papa nicolau si in urma testului daca va iesi bine imi pun sterilet.Avand in vedere ca urmatorul copil mi-l doresc peste vreo 4 ani....cica e o optiune buna.

Mai are cineva sterilet???

George Catalin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramar spune:

In sfarsit mai am si eu timp 5 minute.De cand am ajuns acasa umblu de nebuna am de rezolvat cu actele lui a mica ,o serie de analize ca sa verificam totul,azi i/a luat la saracuta sange din vena,mai am de facut 2 eco si uite asa toata ziua.

Am si eu o intrebare nan2 aici in RO sunt doar cutii de 400gr?

va pup si revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

L-am prins azi pe George cum se ridica si cum merge 2-3 pasi

George Catalin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdutah spune:

pai martuza de ce sa ma supar ? Eu m-am bucurar ca s-a intamplat in sfarsit ... ca tot citeam aici cum cad albinutele si bondareii ... si ma gandeam cand o "sa se coaca" si al meu ? Gata, a cazut ... nu mai vede patul de unul singur !
O sa ii creasca barba in patut

Va pup ... caci eu maine plec la Chisinau! Bagajul nu e gata, Matei plange ... sotul e inca la lucru ... Si eu nu stiu daca sa imi iau cu mine carutul sau doar scaunelul de masina !

Nu stiu cand am sa mai intru ... sper cat de curand!
Sanatate multa la copii !!! Si voua cat mai multe nopti si zile linistite!

Magda Matei 9.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

fetelor buna seara

imi cer scuze ca nu am mai scris dar am avut pc stricat pana aseara...am avut mult de recuperat ...si de abia acum am terminat....oricum noutati nu avem ....mananca putin sau deloc.....nervii mei sunt intinsi la maxim......acu nu a mancat deloc.....

Nu mai stiu ce sa va mai scriu despre noi ca sunt suparici

Paxela...super filmu....mii de multumiri si pupici multi

Mihaelaaaa....oau..super...sa ai o sarcina usoara si un bebe cuminte si papacios...ca stiu eu ce zic

Ela felicitari pentru coltisor

Am vazut un conflic...am recitit pqaginile dar nu vedeam mesajul....ziceam is proasta...si am mers mai departe si am vaz ca s-a sters.....Bravo Roxi...daca nu a acut tupeu sa scrie cu numele ei si sa isi asume vorbele....naspa...rusine sa iti fie mai mamico , ce exemplu dai puiului?...pupici pt martutza care e o mama super (intelesei si eu din mesaje ca despre tine era mesaju)

Karla ma bucur ca sunteti impreuna ....felicitari si cred ca e o decizie inteleapta

Microunde da folosim din plin..si noi si pentru mancarea ei

Carmen io nu cred ca de la lapte sa se irite la curut.....sau cine stie....hai ca te sfatuiesc de nu mai pot....halal sfat

Comanda de la Humana nu a mai ajuns.,......am facut din nou sapt asta ...ca aia nu au verificat nici cardul.....astept si va tin la curent

Ati aflat de la moderatori cine e vulpitza?????

maria de Tzuna felicitari pentru cei 6 dintisori si pentru strungareata

Karra ce misto de voi cu Ungaria aproape.....ziceam sa merg si eu pe la bulgari da de la astia imi e frica sa cumpar mancare...doar sa ma plimb putin....pupam pe Winncu mic...sa mananci tot ce a cumparat mami si sa te joci pe salteluta cea noua

Trimit atat si continuarea apoi
ca imi e frica ca se buleste iar domuuuuuu





Avem pozici multe aici

Diana Mamica fericita de RAISA-MARIA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

zady acum observ fetita ta e de o seama acu fimiu, vad ca la el gelozia inca nu sa manifestat,o iubeste se joaca cu ea , am avut noroc
inceraca sa ii acoorzi si zanei aceiasi atentie, sa o implici, sa nu o certi doar pe ea, adica mai ceratall si pe el chiar si fara motiv mare asa de ochii ei, sa ii mai faci cadouri ca venind de la el nu de la voi , sa ii dai ei de inteles in mode expers ca bb o iubeste
poate sti toate astea deja dar la noi au functionat

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput