*** LA REDOUTE *** (60)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Ia uitati...t ca eu v-am starnit... un magazin de jucarii din Franta, care livreaza si in Romania....taxa transport in jur 20 euro.

http://www.1001jouets.fr/

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

cred ca m-am lamurit cu marimile alea din catalogul Quelle.Sunt marimile englezesti.Mersi Miki68 pt ajutor.

La sfarsitul catalogului sunt tabelele de marimi dar nu e si conversia asta care ma interesa pe mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Jasmine, vezi ca cei de la ARA au marimi englezesti. Du-te sa probezi si vezi exact cat ti se potriveste, ii gasesti de exemplu in Plazza, la Leonardo sau la Otter (parca asa ii zice). Eu port 38,5 si mi se potriveste 5.5.

http://community.webshots.com/user/croco21

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carola spune:

Am gasit asta. poate va intereseaza. preturile sunt in ron

http://store.nexternal.com/shared/StoreFront/default.asp?CS=vegane&StoreType=BtoC&Count1=239925563&Count2=157065987

Bau!
"Pentru orice femeie exista un barbat care s-a saturat sa se culce cu ea" Alfie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianna spune:

A luat cineva geaca asta http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7306504&SizeCode=00042&Quantity=1&PersText=&ItemId=23&Mode=Update&Single=true&ksource=-1
? Ma tot invart pe langa ea, dar nu imi dau seama din ce material e facuta. Voi ce parere aveti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

ce sa zic, pare mata nu luciosa, iar blana de la gluga zic ei ca ar fi vulpe naturala...arata bine hainutza

Adina si Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Heei,nu e nimeni pe aici?
Unde umblati,pe frigul asta?

am primit comanda din 30 oct.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Eu acum am venit acasa, am luat cizme ptr mine si ptr fii-mea, la niste preturi oho-ho-ho-ho-ho!
Dar asta e, nu a fost desteapta Madau ca a luat ptr Mirunici cizme de asta vara? Ca acum imi ploua in gura dupa ele, dar nu mai au nr fii-mii Nu mai redutez pana pe 15 ca nu mai am bani Dar va citesc sistematic

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Aseara am pus o comanda si am folosit codul 64084 pt. fdp=0. L-am mai folosit o data si apoi am incercat de cateva ori , dar n-a mai mers, aseara a mers iar.

Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

quote:
Originally posted by felicia74

Eu acum am venit acasa, am luat cizme ptr mine si ptr fii-mea, la niste preturi oho-ho-ho-ho-ho!
Dar asta e, nu a fost desteapta Madau ca a luat ptr Mirunici cizme de asta vara? Ca acum imi ploua in gura dupa ele, dar nu mai au nr fii-mii Nu mai redutez pana pe 15 ca nu mai am bani Dar va citesc sistematic

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)


mai la atia mici... nu prea merge sa cumperi incaltari inainte de sezon... cresc piciorusele si in primavara te trezesti ca nu-i mai vin.
Uite noi am cumparat asta-vara ghete pt Mateea de la Leonardo ... bune, piele, nr.22.Ii erau mari bine...ei acu ma crezi ca nu=i vin cu sosete flausate ?... daca ii luam 23...era mai bine....daca le luam acum( si sunt la acelasi pret) cu siguranta ii luam 23. De venit in primavara... nu prea mai cred.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii
Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput