wrap in Romania (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Pt cine este interesata am de vanzare 2 wrapuri folosite (dar neuzate) si pe care le dau f ieftin. Unul este din matase si unul din bumbac. Mai am si un wrap nou, tot din bumbac. Astept PM.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
www.flickr.com/photos/10550092@N08/sets/72157603235562212/" target="_blank">Poze din NOV-DEV

***Diverse utile pt bebici***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Buna seara.
Fetelor, mai faceti vreuna wrap-uri...si daca da, cum pot cumpara si eu? Ma puteti ajuta? Eventual pe pm, pt. ca nu prea am timp sa intru si sa stau mult sa caut subiectul,pt. ca bebita mea ma vrea cu ea...va multumesc mult.Pupici

Valentina, cea mai fericita de Andreea Stefania (07.12.2007)
www.flickr.com/photos/14121585@N04/sets/url" target="_blank">printesa roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Si eu ca si Vali, as dori un wrap (nou) contra cost, dar nu stiu cine anume face si nici cum arata exact. Daca se poate pe pm

mami de Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

pana la ce varsta purtati copiii in wrap?

http://s244.photobucket.com/albums/gg22/ioanaiub/?action=view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ROCSI6666 spune:

si eu am dat sfoara in tara ca vreau wrap sau sling....sau si..si...cine le mai face, sa ne dea de stire, plssss!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guguluff spune:

Stiu eu pe cineva dar nu ma pot baga ca aici sunt veterane Adita si inca vreo 2 fete. Trebuie sa apara si sa va raspunda pe PM.

ALINA mamica fericita de ELIZA fetitza perfecta (10.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

imi pare rau, n-am mai avut timp de net si nu stiam ca ati mai scris aici, ultima oara cand m-am uitat nu era nimic nou, credeam ca a fost abandonat subiectul asta. Guguluff, nu-i nicio problema daca face si altcineva wrap-uri, ca doar nu am eu drept de copyright, si e pacat sa aiba fetele nevoie si sa nu aiba cine le face. eu mai am material alb, bleu si verde, daca intereseaza pe cineva, le fac cu placere. si costa 50 ron

mamica de patru copilasi : Stefan (18 ian. 2007) , Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

Mihuta, wrap-ul e o simpla bucata de material, lunga de 5 m si lata de 0.5-0.7 m care se infasoara www.mobywrap.com/instructions.php" target="_blank">asa. ma rog, eu am facut intamplator dintr-o bucata mai scurta si mi s-a parut mai comod asa
Ioana, eu am facut proba si cu copiii mai mari, chiar si cu cel de 6 ani si tot ii tine. e drept ca pt copii mai mari mi se pare mai bun un wrap din material tesut, astea elastice pe care le fac in ultima vreme incep sa se lase la greutate mare. dar inca il tin pe Stefan, la 1 an intr-unul din asta elastic


mamica de patru copilasi : Stefan (18 ian. 2007) , Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Fetelor, vreau si eu un wrap contra cost, pt Pupi meu! M-ar ajuta fff mult! va rog, cine ma poate ajuta?



Angelique, mami de Pupi (bb Viktor, 28.12.2007)

Povestea nuntii, Povestea nasterii lui Pupi

noi 2, poze, luni de miere...,
Mare, Munte, Flori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Adita, ti-am trimis un PM.

Anca 22 sapt+ mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Povestea Nasterii

Mergi la inceput