wrap in Romania (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adita spune:

eu mi-am mai luat azi materiale sa-mi mai fac niste wrap-uri mai asortate cu hainele mele.asa ca iar am in plus materiale (bleu, verde, alb si maro). daca mai doreste cineva sa ma anunte.
Tzuc, in wrap poti sa pui copilul chiar de la nastere

mamica de patru copilasi : Stefan (18 ian. 2007) , Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

quote:
Originally posted by adita
Tzuc, in wrap poti sa pui copilul chiar de la nastere



E chiar recomandat.

Smaranda, 3.11.2005
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75330" target="_blank">Povestea nasterii

www.askdrsears.com/html/2/T020100.asp" target="_blank"> Alaptati,
www.lalecheleague.org/bfinfo.html" target="_blank"> alaptati,
alaptati!

Cum se poarta un bebelus in wrap si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=80475" target="_blank">discutia de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Steluta spune:

quote:
Originally posted by adita

eu mi-am mai luat azi materiale sa-mi mai fac niste wrap-uri mai asortate cu hainele mele.asa ca iar am in plus materiale (bleu, verde, alb si maro). daca mai doreste cineva sa ma anunte.



Adita, tu de unde iti cumperi materialul? (am vazut ca esti din Bucuresti ). Eu am deja wrap, dar ma interesa pe unde gasesc materiale din bumbac 100%, sa-i mai fac ceva hainute fiica-mii.



Steluta cu Andrada Cristina (17 iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

eu cumpar de la un depozit pe langa autogara filaret, dar vand doar cantitati mari. acum sunt foarte incantata de ultimul material pe care l-am luat, e bumbac dar nu tesut, cum luam pana acum, ci tricot. si se intinde destul de mult, e nevoie de mai putin material, nu mai stau foarte infasurata

mamica de patru copilasi : Stefan (18 ian. 2007) , Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Steluta spune:

quote:
Originally posted by adita

eu cumpar de la un depozit pe langa autogara filaret, dar vand doar cantitati mari.


E complicat de remarcat, odata ajunsa pe langa autogara Filaret?? Adica e la vedere sau pe undeva dosit? Daca imi poti da cateva amanunte, eventual pe PM, ca sa nu fim off-topic.



Steluta cu Andrada Cristina (17 iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

Adita, imi faci si mie un wrap? Dar trebuie sa ma inveti si cum sa ma leg cu el ca mi se pare complicat.
Hai ca iti dau un PM acum.

mama lui Tudor (9 ian. 2005) si a Mariei (25 sept. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

tomasa, cu mare bucurie, numai sa-ti placa materialele pe care le am. ti-am raspuns pe pm

mamica de patru copilasi : Stefan (18 ian. 2007) , Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Adita, as dori si eu un wrap. Iti trimit PM

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze avem in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

N-a ajuns pm-ul. maine ma duc sa cumpar material pt Tomasa asa ca ar fi fost bine sa stiu ce culoare vrei si tu, sa impusc doi iepuri dintr-un foc

mamica de patru copilasi : Stefan (18 ian. 2007) , Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Daca vreti s anu stati prea infasurate, va rec. pozitiile de pe easycare.at, au si in engleza instructiuni.la quick fix sunt cateva pozitii tare comode!pupice

Adita ti-am trimis is eu un PM

Ile , mami de Victor ( 22 dec 2005) si Andrei ( 25 iulie 2007)



Mergi la inceput