Strumfi de iulie-august 2007 (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Andra nu cred ca de foame vrea Mara sa stea tot la san ci pt ca sanul o linisteste. Eu am noroc ca pitica mea doarme afara caci in casa mai mult de o ora nu sta fara san. Si eu tot la orizontala o alaptez caci altfel ma omoara spatele. Si pe Alex tot asa l-am alaptat.

Vad ca sunt tare multi strumfi bolnaviori. Multa sanatate tuturor!

Luna felicitari pt cumparaturi. Frumoase poze. E tare dulce printesa ta.

Deni nu mai merge pm-ul. Sunt ceva probleme.

nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
www.flickr.com/photos/9282960@N06/" target="_blank"> poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

mamii cum a ajuns acolo?

nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
www.flickr.com/photos/9282960@N06/" target="_blank"> poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

nushu da acolo sta cel putin de 2 ori pe saptamana=))este holul dinaintrea intrarii in casa=)) era sa imi cada in cap odata s.a izbit saraca de pamant a stat putin si a fugit in gradina=))

de www.flickr.com/photos/11788157@N02/" target="_blank"> Alex 13.07.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

cristina, nu stiu cum ar putea fi de la supraincalzire, doar daca a transpirat pe afara, ca a fost cald. dar eu nu o prea infofolesc. dar mai stii.....

acum vad ca a facut exact la fel si galushca lui fianna, si ea chiar ca nu il infofoleste.

dar daca mai face, nu mai dau cu nimic, sa vad daca trece de la sine.

monica, am iesit cu fianna prin floreasca zilele astea.

iar despre copii cuminti sau copii agitati: plimbandu-ma 2 zile cu galushca lui fianna, sa stiti ca ma gandesc ca daca as avea un copil ca al ei, as face 100, ba chiar as face si quadrupleti e o dulceata de copil cuminte! dar ptiu ptiu, nici a mea parca nu mai urla chiar asa. mai sta si cumintica (nu mult, ca se plictiseste, dar sta)

mai vroiam sa zic de mustela: eu nu sunt prea fan produse mustela, de cand am vazut ca sampon+gel 2 in 1 are la parabeni sa ne punem si in cap. ce s-o intampla daca nu o dau in cap cu nimic pentru dermatita aia seboreica?

Aylin cu mica broscuta Alma (20.08.2007)

www.flickr.com/photos/13757856@N04/sets/" target="_blank">broscuta gargarita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

am uitat sa spun ca broscutei iar a inceput sa ii curga ochiul tare, sa faca coji din alea galbene, si ochiul e mai mic din cauza asta. ce sa mai fac? ca i-am pus de toate...dermatoloaga ultima oara spunea sa o curatam doar cu ser. dar vad ca nu da semne de inbunatatire.

Aylin cu mica broscuta Alma (20.08.2007)

www.flickr.com/photos/13757856@N04/sets/" target="_blank">broscuta gargarita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paticut spune:

buna seara fetelor,

nu am apucat sa trimit poze pe mail-ul coumn dar fac o incercare aici.

dupa care citesc din urma!!

pupici

poze [http://community.webshots.com/album/560861936XQPNIJ?vhost=community][/botez]

paticut fericita mamica de baiat voinic si dulce - Miron Petru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

am crezut ca este in casa

nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
www.flickr.com/photos/9282960@N06/" target="_blank"> poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

nma ai sa razi aia cred ca e mamica ca mai e un shoparloi prin curte..dar acu vreo 2 saptamani eram pe balcon si vad ceva mic care mishca pe perete era o baby shoparla =)).... ma rog m.am speriat am fugit in casa si m.am baricadat logic=)) acu vreo saptamana eram la cumnatamea in camera si vad ceva langa ca e pe langa usha de la balcon...( balconul este lung si am iehsire si de la mine din camera si de la ea) ce crezi ca era BABY SHOPARLA AM ZIS CA LESHIN bine ca sunt si ele sperioase si fug ca altfel...ma inchideam in baie

de www.flickr.com/photos/11788157@N02/" target="_blank"> Alex 13.07.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Eu am trimis un PM, mi-a dat eroare dar a ajuns la destinatie!

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fianna spune:

Multumim de aprecieri Aylin. Adevarul e ca fiind mai linistit de felul lui cum e putin mai agitat ca de obicei ne cam apuca groaza sa nu fi patit ceva.

In ce priveste iritatia de pe gat si obraji oare nu poate sa aiba legatura cu ce mancam noi? Mie cand ceva nu-mi prieste sau nu e bun imi apar tot felul de pete. Oare se poate sa se manifeste asa ceva ce eu am mancat dar lui nu ii place?

fianna Matthew Peter (01.08.2007)
A WORLD WONDER


www.flickr.com/photos/14295400@N03/1456592435/

Mergi la inceput