Colectia de toamna-iarna 2005 (154)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Da, Mitzo, mergi cu plicul cu 500 euro la ei dupa nunta asta si cu masina de spalat trasa de BMW!!!!

Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/Saralyna#albums/ANTALYA%202007" target="_blank">POZE ANTALYA
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5

Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

MIRI... eu stiu ca ceapa desfunda f bine nasul. Un leac babesc pt desfundarea nasului in caz de raceala:
- se taie o ceapa mare in 4 si se une intr-un saculet legat de patutul copilului- la capul acestuia, cand acesta doarme.
Eu nu am incercat acest leac niciodata.... dar il stiu de la bunica mea( D-zeu s-o odihneasca in pace).
Eu folosesc cu succes lampa cu eucalipt.
Sanatate multa.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Gabitaco merci merci
Noki faci misto?o livraza aia la adresa finilor direct.nu se strica flumusete de BMW.

Mirela si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Bai mie nuntile astea din care se vrea a scoate profit ma scot din sarite ,eu la nunta n-as fi vrut nici un ban ,,la masa\\ dar nimeni nu vine cu mina-n fund ,asa ca fiecare a dat cat a putut iar de la nasi n-am acceptat un leu ,dupa ce ca accepta sa-mi fie nasi si alearga si ei destul ,cheltuie cu biserica ,luminari si alte alea ar fi culmea sa mai astept si 1000 de euro ,asta-i nesimtire curata ,eu asa gindesc ,nu va suparati ca mi-am spus parerea .Eu am fost super recunoscatoare ca m-am ,,nasit'' fiind prieteni apropiati si dorindu-mi-i ca nasi ,asa ca n-am vrut sub nici o forma sa se dea peste cap pentru nunta mea ...
AAA ,sa nu mai zic ce cheltuie pe hainele lor pentru ca nu cred ca exista vreun nas care sa apara oricum la nunta ,deci bani cheltuiti si pe tinute ...

Ce fatzuca are puiu cel mic a lui Joy ,am uitat cum era al meu la nastere ,tare dragalas dar nu mi se pare ca seamana cu Vladutz

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

1.7-2 ani


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Filmuletz ..,ca tot e la moda:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Bai ma umpleti de invidie cu relatarile desore fata lui BB de Joy si eu nu pot sa o vad pana nu ajung acasa.
Legat de masina de spalat astia au de toate in casa ca locuiesc de ceva timp impreuna si ea, ca si mine, nu e mare gospodina. Oi vedea cred ca le dau banii si gata in plic, la Buc si cu asta am incheiat discutia. Una peste alta ea e prietena mea buna si sunt convinsa ca nu ne-au ales pentru averile pe care ar fi putut crede ca le avem. Ei ne stiu bine si stiu cam cat avem si cat putem si sincer nu cred ca se asteapta de la noi la cine stie ce mare cec. Asa ca incurajata si de voi, nu ma voi mai stresa de chestia asta, oricum suma mentionata anteror este maximul pe care il pot da, si cu asta basta. Mie oricum mi se pare o suma foarte buna, si mai mult nu am. Gata, am inchis.
Bun deci plec acasa sa il vad si eu pe Alex-Gabriel.
Pupici
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Joy sa-ti traiasca frumuselul-grasunelul , sa fiti fericiti si sanatosi!


revin mai pe seara

Ina & Rachel Georgia (Nov.23,2005)


Today is a wonderful day; I choose to make it so.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

JOY , sa va traiasca baietelui dolofan, sa fie mancacios si cuminte,

Ela , ma bucur ca ai scris si tu pe aici, noroc cu Joy ca a nascut

Mihaela , mie mi se pare foarte bine 700E la o nunta.



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:


joy - felicitari !!!!!!!!!!
sa fiti sanatosi si fericiti toti 4!!!!!!! ce grasunel e!!!

miha -de acord, cu 500 in plic si cadou pt nunta la tara,
( pune credit card tau in plic) ,daca tot are bani tata socru)

ioana - am avut scoica ,folosit cu succes in magazine,carat peste tot copilu



Adeline( 16.12.2005)Claire(7.12.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Joy, sa va traiasca minunatia de baiat!!! Alex Gabriel este un nume foarte frumos pentru un baietel minunat!!! M-am emotionat toata cand am vazut poza cu bb mic! Doamne, ce dragalash e !
Sa stiti ca nici mie nu mi se pare ca seamana cu Vladutz!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Joy, felicitari multe multe
sa fie bebicul sanatos-ca frumusel este- iar tu sa iti revii repede.

Legat de darul de nunta ca si nasi...mie mi se pare f mult sa pui 1000 Euro. Io zic ca 500 Euro este suficient pentru ca oricum mai ai si alte cheltuieli. Poate ca in Bucuresti scorurile sunt mai mari, si in cazul in care mergi ca simplu participant. La noi de ex daca mergi la o nunta ca simplu nuntas se pun aproximativ 500-600 RON.

Mey, fetelor duminica am fost si noi la munte, la poalele Tiblesului. Erau 10 grade afara, batea vantul, dar f fain. Liniste, nexam oameni, o adevarat placere si relaxare. Ne gandim foarte serios sa ne cumparam un petic de teren acolo in creierul muntilor, sa ne ridicam o cabanuta unde sa mergem sa ne relaxam.

Mergi la inceput