Colectia de toamna-iarna 2005 (154)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Ela, ce figura fii-ta! Deci pana la urma a nascut si barbactu!

Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/Saralyna#albums/ANTALYA%202007" target="_blank">POZE ANTALYA
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5

Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

Apoi io nu stiu daca seamana cu Joy sau ba,da e frumusel foc.Sanatate multa mamicii si lui Eduard.





Leea si Tudor David (19.12.2005)

iubire…in imagini
............................................................................
Vrei, te rog, sa iei putin mina de pe umarul meu?...Poate reusesc sa zbor.
Ce pacat!Intr-o zi,fiecare copil va invata ca nu tot ce se clatina e leagan...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

DAA, competitie cu Andrei de Ile. poat emai citeste si ea de p-aci si intra sa ma contrazica.
dar am vazut si pozele Elei, maaama ce frumusete. dc n-ati vazut ete http://s202.photobucket.com/albums/aa136/oana242003/?action=view¤t=DSCF0067.jpg. chiar e de concurs
Joy inca o data felicitari,ne bucuram ptr tine.

Mirela si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

Da mai e ALEX? nu EDUARD? de ce am ramas io cu impresia asta?

Leea si Tudor David (19.12.2005)

iubire…in imagini
............................................................................
Vrei, te rog, sa iei putin mina de pe umarul meu?...Poate reusesc sa zbor.
Ce pacat!Intr-o zi,fiecare copil va invata ca nu tot ce se clatina e leagan...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Si io tot de Eduard stiam. Dar e mai frumos Alex.Parerea mea!

Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/Saralyna#albums/ANTALYA%202007" target="_blank">POZE ANTALYA
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5

Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Poate face ca al meu sotz, il trimit la primarie sa-l declare cu al 2lea nume Luigi(dupa nash) si el se intoarce si-mi spune ca era prea dur numele si i-a pus Alberto(dupa fiul nasului).

Mirela si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Eu nu vad pozele ca nu imi da voie filtrul de securitate pe care l-au instalat astia la serviciu. Ela daca poti sa le pui pe flickr sau webshot, te rog, daca nu incerc diseara de acasa.
Sa va explic cu nunta; e poveste lunga dar marita.
Bun se hotarasc ei sa se insoare, tocmesc restaurantul din Bucuresti, ei locuind aici. Mirele e originar din provincie. In perioada in care s-au hotarat ei cu nunta tatalui lui era internat in spital, boala grava, toata lumea a cceptat varianta cu Bucurestiul ca nu le ardea de discutii atunci, situatia tatlui lui era la limita. Deci se rezerva restaurantul, ne cer de nasi, acceptam toate bune pana cand tatal lui isi revine spectaculos si incep discutiile ca el are un singur baiat si ca au in provincie 300 de invitati si care desigur nu pot fi toti inghesuiti in Bucuresti nici taiati in bucati mici, ca ei platesc oricat sa se mai faca una si la ei acasa. Dupa indelungi discutii si negocieri se ramane la doua nunti, cununia civila la Buc si cea religioasa in provincie. Dar cum nici asa nu e bine ca si parintii ei vor slujba la Buc sa o vada neamurile in mireasa se decide cununie civila +logodna la Buc si restul slujbei in provincie. Pe cale de consecinta ne ducem de doua ori la biserica, o data pentru logodna si o data pentru slujb in sine. Cam asta e situatia cu noi. In cele din urma cred ca le voi da 700E. Lumanarile si buchetele si pentru Buc si pentru provincie cred ca ma vor coata cam 1500Ron, asta cu putin noroc,biserica inca nu stiu nici la Buc nici aici. Cam asta ar fi.
M-am gandit darul sa il dau dupa nunta de la Buc, cum vi se pare?
Sper ca ati inteles ceva din povestirea mea.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela27oana spune:

http://s202.photobucket.com/albums/aa136/oana242003/?action=view¤t=DSCF0067.jpg

multumim miri b-cred ca poza asta ti-a placut,nu se vedea in link-ul dat de tine,dar cred ca asta este


da au hotarat sa fie ALEX SI NU EDUARD,nici mie nu mi se pare ca seamana cu vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Miha eu zic ca nu poti sa te duci la tarani cu mana goala. asa ca le iei un cadou de200 euroi dc tot te-ai hotarat la suma finala si le dai 500 la nunta.
de banii astia 200 poti sa le iei aragaz, masina de spalat, masina de spalat vase.ptr ultima erao oferta cu 400 lei dar nu ma intreba unde am auzit si de unde se cumpara. de abia de azi iau memoplus.

Mirela si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Ela e ezzact aia.
mei ceapa e laxativ sau constipa?face bine la raceala sau numai usturoiul?voiam sa-i pun mai multa in supa zuzului.n-are rost sa mai spun ca s-a mai scris dar am uitat.

Mirela si David - 23.12.2005

Mergi la inceput