*LMA*Piticlonti de iulie-august 2004 (229)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

pff de abia acum am putut lua o pauza. ce zi de coma.
Dana bfff bine ca e ok Ricu azi....da, aia-s muci cum zice Cristal..bietul copil! pupici multi si sanatate!
pun poze in pauza..sper sa apuc.
Caro...hihihi.....Pat nu vrea si el castel din asta, ca a fost al lui si nu se putea tine in casa, e mult prea mare! numai in aer liber poate sta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Dana - ce patanie ... bine ca Ric e bine acum ! Multa sanatate ii dorim !
Kro - vazut pozeleee , vreau si io doo cucuiete asa frumoase Da` ce frumosi sunteti cu totii !!! Unde au foat facute pozele ???
Leeloo - nastere usoara mamicii si o nepotica sanatoasa ! Cum e Stefanut ???
Cristal - hahaha, ce casa plina ati avut

Mey, pic de somn si e abia luuuni ...



Daria & GIULIA_(2004_08_16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

http://community.webshots.com/album/560629741XSykEy gata am pus ceva poze.
Alice mersi, azi sunt nitel mai bine, ma incearca o urma de durere in ceafa dar sper sa fuga departe ca m-am saturat.
copilul meu este iar intr-o faza din aia cu aruncat si urlat si batut...uff....nu stiu deloc cum sa o scot la capat cu el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Rox - io am sarit repede la poze :-) Cine e sarbatorita ?
Steti frumosi amandoi, dar ochii aia albastri ai lui Patrick ...

Sar`na si noi de vizionari, sa stiti ca am si filmari, doar ca Giulia nu zice nimik


Daria & GIULIA_(2004_08_16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Roxi, sa treaca repede si durerea aia de ceafa, trimite-o la plimbare pe mare ! Vazut poze de iepurash, mi-a placut in mod deosebit cea cu "o iubesc pe mami" !! Si ca peseu - noi am scos din sufragerie masa sa poata intra cortul copilului ! Acu bine ca nu i-am luat o saltea daia, ca trebuia sa spargem tavanul, sa se potriveasca, asta pentru ca mai mult ca sigur ca Andrei nu ar fi renuntat la ea ! Sau o pastram pentru cind isi termina Gabi casa si i-o faceam cadou, heheee, ca tot nu avem noi curte s-o instalam !
Daria, mama, da pune neicutza filmele, si ce daca Giulik nu vorbeste ??

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Caro pozele sunt superbeimi place cea cu intreg familionul in care tati este cu puscaiar Alesia are o fatza
Roxi am admirat castelul si micul terorist iubarezt...si tortul arata super
Dana insanatosire grabnica lui Ricu,doamne prin ce sperietura cred ca ai trecut....
Cristalina nu ai filmat tu dansul Botoshici cu printul, ntz, ntz,ntz.....zi-i lui John sa stea linistit ca de obicei spectacolul incepe cam dupa vreo cateva zile de gradi,pana se dezmeticesc ca trebuie sa vina acolo in fiecare zi:)))
Meii, cazul special este mandra care in fiecare zi se trezeste la 6.30 si urla pana cand vine bona si dupa,asa ca am o durere de cap in fiecare zi....am epuizat toate metodele...o mai las o saptamana sa vad care-i treaba ...daca nu...nu stiu
sunt in zona

www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,www.youtube.com/profile?user=gorodika" target="_blank">filmulete noi,gorodeii,
aripile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Ioana, ! Nu mai intreb, ca banuiesc ca ai epuizat toate metodele de calmare ... la noi merge cu mituirea ! Acu fusei pina la librarie, bineinteles ca nu am mai gasit carticelele pe care le cautam, am luat insa altele (mai am insa o librarie aproape de casa, o sa o vizitez cind ajung de la birou), ca sintem la faza cu "hai sa citim" carti de povesti !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speel spune:

Roxa,ce faina e salteaua....si tortul...si despre Pat nici nu mai vorbesc.Auzi da lu Pat i s-ar asorta tare bine unu ori una mica.Pe cind asortarea?Hai ca timpu trece repede.
Caro,fetele tale sunt de revista,superbe de nu am cuvinte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hihihi Daria sarbatorita este finutul nostru Alex sau Alesc cum ii spune Pat
a fost tare frumos si caldut, o adevarata dupa-amiaza de toamna. daca nu trebuia sa ma intorc acasa sa gatesc pana la 10 seara eram fericita
deci DA, ma doare capul din nou. gizaaazz.... ma urc pe pereti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Gata, am termenat ziua de munci asa ca plec acasa !
Roxi, se pare ca durerea aceea te place tare, de nu te mai lasa odata !!! E migrena ? Mie imi trecea garantat cu cofedol ! Sanatate multa si sa te simti bine cit de curind ! Pupi multi !
O dupaamiaza linistita va doresc !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput