Colectia de toamna - iarna 2005

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

Lavi, am citit in graba.
Daca vrei sa ne mai intilnim, propune tu. Fii-mea e in Colentina acum, asa ca ceva prin zona aia ar fi cel mai convenabil pt. mine - de fapt pt. ea , ca eu vin din alta zona. :-)
Da-mi un tel, daca vrei.

Bestiala Nati cu t'ei. :-)

Smaranda, 3.11.2005
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75330" target="_blank">Povestea nasterii

www.askdrsears.com/html/2/T020100.asp" target="_blank"> Alaptati,
www.lalecheleague.org/bfinfo.html" target="_blank"> alaptati,
alaptati!

Cum se poarta un bebelus in wrap si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=80475" target="_blank">discutia de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Bic ce bine ca ai raspuns! In seara asta astept musafiri, ar ramane pe maine dimineata sau dupa amiaza. Vrei in Parcul Circului? Noki?
Cine ar mai fi amator?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

MAAAA, DA VOI IN 23 AUGUST NU VA INTALNITI NICIODATA, HA? CA AM VENIT DUPA VOI IN TOATE PARCURILE DIN ORASUL ASTA, LANGA MINE NU VENITI, CA STAU SI IO RAU CU TIMPUL, CU DRUMUL DUPA SERVICIU ETC, DAR M-AS INTALNI CU VOI.

Maria alexia, nu stiu cu ce a inceput, dar e un biet sarman, imi e mila de el cat a tras sa faca statiunea aia , mai ales ca toata e facuta cu fonduri Phare (100% nerambursabil), ce tragedie, iti dai seama...


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

quote:
Originally posted by anda77


Maria alexia, nu stiu cu ce a inceput, dar e un biet sarman, imi e mila de el cat a tras sa faca statiunea aia , mai ales ca toata e facuta cu fonduri Phare (100% nerambursabil), ce tragedie, iti dai seama...




Da, mai, un amarastean, si-a dat si camesa de pe el sa creeze conditii turistilor. Da' preturile-s modice, la unele camere sar de 3 milioane.

Si 23 AUGUST e OK din pdv-ul meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

quote:
Originally posted by lavi02

quote:
Originally posted by anda77


Maria alexia, nu stiu cu ce a inceput, dar e un biet sarman, imi e mila de el cat a tras sa faca statiunea aia , mai ales ca toata e facuta cu fonduri Phare (100% nerambursabil), ce tragedie, iti dai seama...




Da, mai, un amarastean, si-a dat si camesa de pe el sa creeze conditii turistilor. Da' preturile-s modice, la unele camere sar de 3 milioane.


ca sa se amortizeze "comisioanele" de phare....


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Cine ar mai veni maine dimineata sau dupa masa la intalnire, nu departe de cartierul Colentina, rog sa se manifeste cat mai repede, sa o sun pe Bic daca nu mai intra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

in fine, sa nu fiu rea, macar a facut ceva cu x% din fonfuri, ca am vazut si Phare cheltuite pe bmw-uri si fara sa-i intrebe nimeni de sanatate...

io vin daca e dupa 17.

mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

quote:
Originally posted by lavi02

quote:
Originally posted by anda77


Maria alexia, nu stiu cu ce a inceput, dar e un biet sarman, imi e mila de el cat a tras sa faca statiunea aia , mai ales ca toata e facuta cu fonduri Phare (100% nerambursabil), ce tragedie, iti dai seama...




Da, mai, un amarastean, si-a dat si camesa de pe el sa creeze conditii turistilor. Da' preturile-s modice, la unele camere sar de 3 milioane.

Si 23 AUGUST e OK din pdv-ul meu.



Scuze, eu habar n-am despre ce e vorba . Despre ce statiune ziceti voi??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Daca va hotarati pt maine seara in 23 August...sper sa ajung si eu....pe la un 19.00 ca la 18.00 scap de la scarbici...dar in alta parte...imi e imposibil de ajuns la o ora rezonabila!!!

Azi noapte nu s-a mai trezit Stef dar la 6.30 ii striga pe nume pe toti cunoscutii...si vb de mama focului pana a dat ce canuta cu apa dupa care a adormit la loc pana la 9.30.

Lavi ai dreptate dar...cu marimar am incercat cam 3 zile si nik asa ca...am zis sa incerc si asa 3 zile dupa care...il las sa vedem cum evolueaza...sau mergem la dr. El e vesel, nu se sufoca...deci mucii nu sunt multi. Dar a fost un pic racit la mare (2 zile) cu mucisori aposi si stranuturi dupa care...nu a mai avut nik pana cand am revenit in BUc cand a inceput fornaiala. In rest e ok...sa vedem cum evolueaza.




Diana mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirabilis spune:

Si eu votez pt 23. Bravo Anda, noroc cu tine. Vin si eu dc va vedeti acolo.

Mergi la inceput