Colectia de toamna - iarna 2005

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

maria alexia, cheile gradistei, tu ai inceput discutia

hi,hi, 23 august ca sa vin si io si sa vina si dordia?!

EDIT: MI SE RUPSESE FILMUL SI MERGEAM ASA, CU EL RUPT INAINTE...SCUZE MARIA, NU TU, CAMELIA INCEPUSE DISCUTIA DE PROPRIETARUL CHEILE GRADISTEI. DK NICI MDT NU M-A CORECTAT, IO NU AM SESIZAT CA NU VORBEAM CU CINE TREBUIE:)).

mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

ca sa vina si mirabilis, 23 august!


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Am fost si io aseara in parc la 23 August...tare frumos e. Io am stat la restaurant la Riviera...dar confirm ca-i curat, racoare..ANDA..ai de dat o ca fac reclama


Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Buna!
fetelor, aveti mare grija pe unde se joaca copiii! Azi am fost la biserica si in chioscul de vara era o seringa, cu ac cu tot si deja folosita! Deja se juca un copilas cu ea! Mi s-au taiat picioarele cand am vazut Bai, in ce lume traim

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Anda camelia-daniela a inceput discutia, nu maria.

Edit ca ai editat si tu: eu nu te-am contrazis ca banuiam ca citeste si camelia; nu mi s-a parut asa important.


O sun acu pe Bic.

Tot Edit: nu raspunde.
Noki maine pleaca din oras. In 23 am veni si noi, sa vedem ce zice bic.

Feli naspa. Am auzit ca e plin de ele si pe plaja in Vama veche.

Veste naspa: m-a sunat managerul pe Romania de la compania respectiva. Cica au niste proiecte la americani (la departamentul la care voiam eu) asa ca pt moment nu-si mai extind echipa in Romania.
Un moment am crezut ca ma duce cu presul dar nu cred; mai cunosc inca un aplicant la ei. In plus de asta m-a sunat, putea sa-mi scrie mail. In plus mi-a zis sa pastram legatura, sa ii spun daca ma angajez in alta parte, ca daca se redeschide extinderea respectiva in Ro o sa ma anunte. Ca el a fost in concediu iar americanu' nu m-a contactat sa-mi zica nope ca era preocupat cu reorganizarea la ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

quote:
Originally posted by felicia74

Buna!
fetelor, aveti mare grija pe unde se joaca copiii! Azi am fost la biserica si in chioscul de vara era o seringa, cu ac cu tot si deja folosita! Deja se juca un copilas cu ea! Mi s-au taiat picioarele cand am vazut Bai, in ce lume traim

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)



IN CE LUME TRAIM, SE DROGHEAZA LUMEA SI LA BISERICA:))..tztz, pe plaja in vama am vazut anu' asta dimineata ace si seringi si pe acolo mergeai si cu talpa goala...ghici de unde erau acele...


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Bine, de la Vama ce poti sa te astepti?

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Helou pipal,

noi suntem bine, nu prea dormim, adica stefan se terezeste devreme la 6....

fac curat, bagajul, sortez haine...deci, pregatiri de concediu.


de-ale gurii

Veronica si
Stefan Peter- 07.11.2005(1 an si 9 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Fain de voi ca va pregatiti de concediu; in curand si noi.

M-am uitat pe accuweather, pe 12 la Sevilla va fi soare si 35 de grade Si eu care am zis ca ma duc in septembrie ca se mai racoreste . Ce-i drept, fate da 40-45-50 de grade vara, tot e ceva.
Si preturile la cazare in iulie si august sunt mai mici decat in aprilie-iunie si sept-oct.

Eu ma pregatesc de concediu si-mi caut alt loc de munca. Buna combinatie, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Ola fetili!

Sa zic:missa nu e mamaligoasa deloc, nici ta-su....deci aseara numai io balotam cu pofta mamaligutza cu branza si smantana plus carnaciori fripti....

Nu intelegeam io ce e cu 23 august, ma pregateam sa va aduc la realitate si sa va spun ca azi e 29 aug ....intre timp m-am dumirit!

Feli brrrrrrrr naspa cu seringa asta. Ciudat ca tocmai ce am primit un mail din ala care circula pe la toata lumea cum sa fim atenti ca sunt ace pe scaunele de la cinema infestate cu hiv, bla, bla, bla....chestii care circula de mult pe net si de care zicem ca nu ni se intampla noua! Of, bine zis, in ce lume traim????

Roxiutza ce mai face Alexia???? Sa ne spui cand ai timp!

Apropos de vreme, e adevarat ca in sept va ploua in Ro? Ca sa stiu sa vin si cu o pusca si sa ma impusc!

La intalnirea noastra nu prea se inghesuie nimeni, deh cota mea de popularitate e jos de tot undeva, stiam io .
Deci recapitularea se face rapid:
Pt Tineretului, luni 3 sept s-au inscris:
Noki
Lavi
Io

La ce ora fetelor? Noi intre 13h30 - 16H30 nu prea putem ca dormim insa ziceti si voi si vedem cum facem.
Propun pana in 12h.
La 10h30 ce ziceti? Ma gandesc ca Noki poate asa sa isi faca bagajul seara. Lavi tu muncesti lunea?
Altfel propun ora 17h30?


Alina si Amalia 17.11.2005

Coasta de Azur iulie 2007
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ebf029650900ace688449&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Amalia in imagini aniversare

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65487" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput