Nasici 2008

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Roxana ati fost foarte frumosi... la fel si pozele, florile, rochitele.

ancadm anul trecut aveam parul scurt si mi l-a ridicat in spate toate directiile cu difuzorul... nu stiu daca mai gasesc pozele in calc. de la nunta cu pricina, sa-ti faci o parere...

Zilele astea ar trebui sa fac rost de poze de la nunta surioarei... am cateva, de pe siteul fotografului, dar in alea numai intr-una ma zaresc si eu...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Roxana ati fost foarte frumosi.
elyanne astept sa vad si pozele tale.

Noi nu am mai facut nimic. am aruncat o privire dupa rochitze, si ma apuca groaza...iar nu gasesc ceva dragut, si ce-mi place e de la 20 mil. in sus.

Distractie frumoasa si multa bafta viitoarelor nasici.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlueEyes spune:

Am trecut si noi de primul hop cu nanasitul ... Intre timp am fost si la o nunta in Poiana Brasov ... Cu ocazia asta am vazut si diferenta dintre nuntile de la noi din Ardeal si cele dinspre sud ...

A fost super emotionant sa fim nasi ... cred ca nu am avut atatea emotzii nici cand am fost mireasa Pana la urma totul a fost super ... mirii au fost dragutzi , la fel si nashii toata lumea s-a simtit bine ...

Album nasi(1)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlueEyes spune:

quote:
citat din mesajul lui Roxana Claudia


AM avut buchet pe placul meu, coafuri superbe si rochitele mi-au picat bine. Am avut emotii dar dupa ce mi-am intrat in "rol" n-am mai avut nicio hiba...

Iata si cateva poze, cele facute de mama, pt ca cele pro vor fi gata abia sapt viitoare
http://community.webshots.com/album/564035013uGmxsX

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)




Chiar ai fost o nasica suuuper!!! Mi-a placut buchetul (pacat ca la noi nu este obiceiul acesta), rochita super ... de coafura nu mai zic ... de 10!!! Felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadm spune:

BlueEyes si tu ai fost o nasa foarte frumoasa, iar miresica voastra mi s-a parut tare finutza. Mi-a placut tare mult de ea :)

Vorbind de obiceiuri, mi-a placut cum v-a insirat preotul pe panglicutza, ca pe margelutze :0) Prin Moldova nu am vazut sa se faca asa pe la nunti.

Voi ce cadouri le-ati facut finilor? Mai ale cele care deja ati trecut de nunta (ca poate celelalte nasici nu pot spune de frica sa nu afle finii ininte:0) ).

Anca, Andreea (7 ani) si Monica (9 septembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Noi le-am cumparat finilor o rama foto digitala iar ei ne-au cumparat un superb set de tacamuri. Exact asta ne doream fiecare si fireste ca ne-am vorbit inainte...altfel nu ne nimeream..

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

BlueEyes foarte frumosi si voi, si pozele voastre
Acolo asa e obiceiul cu 2 perechi de nasi? Sau am priceput eu aiurea din poze?



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Blue Eyes - multam de aprecieri...

Abia astazi am reusit sa vad si eu pozicile voastre de nanasi..Super frumoase iar obiceiul de a avea 2 nasi este intr-adevar ceva inedit..


Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Roxana am vazut pozele voastre si sunt super,rochita este perfecta ca si eu vreau tot verde...de unde ai luat-o?
Blue Eyes unde vad pozele tale?
Gata am fixat si noi ora de cununie,pe 19 iulie la ora 11 sa avem timp de coafor

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Anca - rochita mi-am cumparat-o de la Creal Design. Initial avea o chestie super kitchoasa in piept dar am cerut sa o scoata, dupa care eu mi-am modificat-o in sensul ca am cumparat brosa aceea cu cristale de la Picasso (acolo gasesti multe chestii misto pt haine...accesorii de adaugat) si le-am dat esarfa pe care o avea rochita sa-mi faca o fundita din ea pe care sa o puna pe rochita. Peste am adaugat brosa. Tot de la ei mi-am luat so rochita de cununie. Pun mai multe poze cand o sa am...

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput