Nasici 2008

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Roxana si unde este magazinul?
Blue Eyes am gasit pozele

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

E o casa de moda. Are un mic atelier in Mag Victoria la etj 3. Daca intrebi liftiera de Creal, te indruma intr-acolo. AU rochite vaporoase ceea ce pe mine ma prinde...

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

Roxana ai fost o nasica super!!! Mi-a placut mult si freza de nunta, pot sa ma inspirEu nu am parul f lung, cam pana pe la umeri, probabil o sa-mi iasa juma' de freza.A, sa ne zici cam cat a costat. Ca io nu mai stiu preturi, nimic. Sa nu dau pe spate cand mi-o zice pretu'sa stric freza Si chestia aia din par, fff drumoasa si de efect. Ai zis ca e de la Dragonul rosu.Pe grena n-avea

Blue Eyes si voi ati fost niste frumosi.Da, ar fi fost si mai frumos cu buchet...

Nasa Ancadragoman noi avem cununia religioasa la 18, da' oricum, in aceeasi seara petrecem cu totii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Carmen superrrrr

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Carmen si eu am parul tot pana la umeri...dar depinde numai si numai de stilista cum iti face parul sa para. Coafura de nunta si cea de cununie m-au costat 150 lei. Dar a meritat cu varf si indesat mai cu seama ca am fost cea mai deosebita (daca se poate spune asa!!) la ambele evenimente...
Da, de la Dragonul Rosu am achizionat chestia cu pricina pt par, si sa stii ca da, gasesti pe multe variante de culori, multe accesorii pt par.

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

Roxana, sar'na de informatii. Si da, ai fost cea mai tare de la nunta(mai deosebita chiar decat mireasa)
Azi mi-am facut progr pt freza, spre 150ron .Mai m-a bagat si la niste tratamente faciale,tratament pt ochi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Merci Carmen. Sa vii cu aceleasi rezultate ca si ale mele, poate chiar mai bune, de la nunta. Sa fii cea mai tare din parcare !!! Cat ami e pana la eveniment?
La fel urez tuturor nasicilor!

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

Pai Roxana mai avem un pic. Adica de azi intr-o sapt e cununia civila, iar sambata viitoare e nunta.
AMR 7.Nu-i asa nasica Anca ?

Sambata asta avem vreo nunta, vreo nasica, ceva??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Ai cumparat rochita, sandale, tot? A propos de sandale, eu mi-am pus branturi si sa sa stii ca nu mi-a obosit piciorul asa rau ca altadata. E adevarat ca la un moment dat se mai umflasera picioarele, dar nu ca inainte...

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Continuarea

Nasici de 2008 (2)

Mergi la inceput