Trunchi arterial comun?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Daniela dupa operatie bebelusul e inca sedat.Cu partea renala e problema.sa speram ca totul va fi bine..

Mariuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

Am sperat ca de dimineata sa vad o veste buna despre Edi, ca visul cel urat s-a terminat... Doamne, te rog fa o minune pentru acest micut, da-i putere sa lupte, sa se trezeasca, sa-si bucure parintii care-l iubesc!

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia sa traiasca!
cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefaniya spune:

Daniela - in primul rand ii doresc multa sanatate puiutului.Imi pare rau ca nu am fost de la inceput sa te sustin dar acum o fac cu tot sufletul meu.Ca si in cazul Soniei si a multora mi se rupe sufletul sa vad cati copii sufera si ma face sa ma simt un om mic cand,un pui de om are atat putere.
Am citit si mesajul tau despre fetita,nu vreau sa-ti readuc tristetea dar acele cuvinte cum ca curgea lapte si nu aveai cu-i sa-l dai m-au intristat foarte tare si totodata ma face sa ma simt o super norocoasa de bebelul meu.

Dumnezeu sa-i de-a putere sa reziste si noi ne rugam pt el si ajutam cum putem



CARL IUBITUL 05.04.07 si mami Stefaniya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Doamne, ai grija de micutul Edi si intareste-i pe parintii lui!
Daniela, ce vesti mai ai?



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miillyy spune:

Ajuta Doamne pe micutzul Edi si pe parintii lui sa treaca peste aceasta grea incercare!Asteptam vesti despre el!

M. si Mihnea Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Daniela, sunt alaturi de voi, speram ca micutul Edi sa-si revina.

Tu esti o persoana puternica, si tu ai trecut prin incercari grele, trebuie acum sa incurajezi familia lui Edi, indiferent cum...

my baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

Daniela ma rog la Dumnezeu sa-i dea putere micului Eduard sa treaca hopul si sa-si revina dupa operatie.
Daca nu va fi pre atarziu voi puta dona si eu cevabanuti maine din contul de ING.Sper sa intre la timp.
Doamne te rog sa-l ajuti pe Edi sa-si revina si sa ajunga la fel de voinic ca baiatul meu si sa joace fotbal impreuna in viitor.
Dumnezeu stie ce face...cu fiecare din noi are un plan.Fie ac aceste greutati sa fie singurele hopuri din viata lui Edi.


Marta mama lui Victor Mihai 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Asa s-a nascut Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rali spune:

Multa sanatate si putere micutului Eduard. Doamne ajuta acest mic sufletel nevinovat si intareste-i parintii si rudele!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

In atentia celor ce doresc sa doneze bani: v-as ruga sa tineti cont atunci cand faceti donatii, ca site-ul DC nu isi asuma nici un fel de raspundere in ceea ce priveste destinatia acestor bani. Desi am invitat-o pe matusa micutului sa deschida un subiect la umanitare, trecand, evident, prin procedurile obisnuite, se pare ca nu are timp. La urmatorul mesaj in care matusa va cere bani pentru nepotul ei, ne rezervam dreptul de a inchide subiectul fara alte explicatii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielalfun spune:

Rog scuzati daca am incalact regulile , am precizat de ce am facut acest gest .
Inca o data scuze , n-o sa se mai intimple .
Ultima oara cind am vb cu parintii lui Edi erau distrusi amindoi , , mama e foarte slabita , refuza sa se mai hraneasca , plinge in continuu , doctorul a fost rezervat in ceea ce priveste sansele micutului . Ideea e ca riscurile sint majore post operatorii , lucru de care ne-a instiintat si inainte de operatie .
Am reusit sa vb pe dupa amiaza cu mama , dar era f. abatuta , am vrut chiar sa fac un spirit de gluma cu ea spunindu-i ca baieteii de regula nu au voie sa fie intrerupti cind urineaza si e foarte posibil atunci cind va fi sa-l schimbe sa fie stropita ca de o fintaina arteziana . Am incercat din tot sufletul sa-i readuc din nou zimbetul pe buze pentru o clipa , lucru care nu l-a mai facut de cind a aflat ca bebe are probleme de sanatate .
Tot ce ne-a ramas este sa ne rugam neincetat la Doamne , Doamne , el e singurul care poate face minuni cu adevarat .


Mergi la inceput