Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (68)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

multumim!
dupa o cearta sanatoasa cu al meu, s-a amanat plecarea, pe nu se stie cand, pt ca seful "l-a rugat" sa rezolve una alta. si daca l-a rugat .... cateodata imi vine sa ma urc pe pereti. ma rog, acum dani doarme, i-am spus ca at cand se trezeste copilul eu am plecat, cu sau fara el. desi 3h singura cu dani pe drum.....
dianocica clovnul si steaua nu prezinta interes pt d din cate vad, imi place de mor cum se iubeste/converseaza cu tati in schimb poza 2, cu chestia aia mare pare tare interesanta.... ce e, cati bani?
oricum va pupic, fug in camera la dani pt ca interfornul este, bineinteles, in bagaje in masina.
asa ca sa ne vedem cu bine!

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Servus,
Nu voi mai putea tine pasul cu voi.. acasa mi-a murit calcul definitiv... nu stiu cat va dura sa-l repar..
Am apucat sa ma uit pe fuga pe acest capitol... vazut poze cu Dani cel frumos, si D mic (LA MULTI ANI!!!!). Vrem si noi saltea si masa DJ (cat costa ?????- o trimit repede pe mama).
In rest, munca, Luca a facut o alergie la rosie, ii iese al 3 dinte (tot jos), vrea sa stea in patru labe dar nu poate...
Imi pare rau ca nu mai sint alaturi de voi zilnic... dar sper sa nu fiu la fel de busy si pe viitor...(cred ca e cel mai telegrafic mesaj scris de mine - ma omoara stresul de la job )
Pup toti fulguieti si mamicile...
Pentru cine vrea va rugam vizionati cateva poze cu www.dropshots.com/yagmur#date/2007-07" target="_blank"> LuchitzaYagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">fulgi de nea
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca
slide Luca
varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

dia draga, nu am prins-o pe fata care pleca in timisoara azi...dar nici ramele nu le gasisem. mai dau o tura pe unde stiu ca s-ar putea ascunde (numa pe su pamant sa nu fie..:)) si o sa ti le pun la posta.

pupici la saratoriti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acs spune:

Maine plecam in concediu!

Sa ne revedem cu bine,


Manuela, Stefan si cele 3 minuni

Edit: de fapt nu revedem, ci (re)citim / (re)scriem :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

La multe lunisoare pentru ieri frumoaselor Stephanie si Isabelle de Mamaana!
La multi ani, Auras! Sa fii sanatoasa, fericita si implinita alaturi de minunile tale!
La multe lunisoare pentru Karina de Mirona, Anamaria de Mayaione, Maria Isabela de Luly si David (alias d mic) de Dianocica!

Dodo, bine ai venit!
Laura, vacanta placuta! Super de super smecherul tau! Dovlecel cu orez se poate, bineinteles. Pofta mare flacaului!
Mamaana, am vazut scumpicile tale, seamana ca doua picaturi de apa!
A_deju, felicitari pentru dintisor! Eu am baut lapte de soia, dar nu mi-a placut. Depinde de gusturile fiecaruia…
Bambo, multumim pentru vestile foarte bune despre Sonia! Ce bine ca e totul in regula pana acum,!
Dianocica, jucariile sunt foaaarte k lumea!! Bicla imi place mult!
Yagmur mamica muncitoare si Luchita cel frumos!
Acs, concediu placut!
Marani, ma bucur mult ca a scazut febra si bebelina se simte bine!




Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auras_v spune:

va multumesc din suflet pt urari ...v-am simtit ca pe niste prietene adevarate care nu m-au uitat chiar daca am fost plecata o vreme...va si ....calculatorul meu e pe tusa de ceva vreme , sper ca in curind sa intre in actiune cu norma intreaga , acum sunt la mama si am intrat de pe pc lui frate-meu....fetele sunt bine ...anca a facut niste progrese uimitoare , in fiecare zi ma uimeste cu cite ceva iar vestea cu adevarat buna e ca nu mai e kk-cioasa , cristina se bucura de vacanta ....in seara asta avem dar miine sunteti invitatele mele la gratar ....ma urla bubu ....tb sa-i dau pa pape ....inca o data

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

scuzati deranjul, dar as avea o rugaminte of-topic: daca sunteti dispuse sa incurajati o mamica destul de singura, care asteapta de prea multa vreme ca puiul ei sa se faca bine. Scrieti-i si voi ca recuperarea puiului ei Darius nu e o problema, insa uneori asa cum s-a scris si aici, e vorba de timp, iar doctorii nostri au tot timpul din lume cand e vorba de copilul altcuiva.

Va multumesc mult de tot!

Ajutati-l pe Darius! / www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia



Nasterea 1 - Un puzzle cu flori de liliac - Luca Matei - 05.11.2004
Nasterea 2 - In asteptarea d-lui Maslinuta! - www.onetruemedia.com/my_shared?z=15c3fccea103d6e25e31e4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Adam Cristian- 15.01.2007 / www.youtube.com/user/ylilimic" target="_blank"> filmulete /www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=69848621" target="_blank"> slide 1 / www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=71222273" target="_blank">slide 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

felicitari dintosului motan!!!!
vazut si supersimpaticul luchitza. pt el si pt mama muncitoare
acs drum bun, pupam minunile

d se joaca cu tac su. alex ii pocneste din degete si ii face pac pac tiiiit pe nas. o data, de 2 ori, de 3 ori. a patra oara se opreste cu 2 cm inainte de nas. si d rade si se duce cu nasul in degetul lui alex. sunt criminali

diana si david 03.12.06
Pentru Sonia. Pentru Diana. Pentru Darius


M-am certat cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat. In schimb Marian Iancu e obraznic si umbla cu tot felul de jargoane care nu e bine sa le dai la presa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


fetele. si copiii. pe toti.

promit sa scriu maine, azi nu am fost prea comunicativa, am mai multe pe cap si n-am fost deloc in apele mele. sper sa-mi revin


Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.helpsonia.com/" target="_blank">Donati pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

quote:
Originally posted by a_deju

hai mai aelita...unde-i ochiu' de viitoare soacra??? :))) a muncit fata la greu.. le-a mai bibilit in pagina, a actualizat lista cu sarbatoritii (ca intre timp am intrat in august), a taiat restrictiile la meniul zilnic... mai sunt vreo doua -uri de deletat pe-acolo, si-n rest...super truper :))

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica

"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"




Beeeyyy...vezi cum te prinsei ca nu citisi tot din urma...io fusei cea care a actualizat lista cu sarbatoritii si am sters si restrictiile din meniu......nu ca ar fi asta important

Auraaaaaaassss, am vrut sa te urez de azi-dimineata, dar n-am avut net ! Asa ca LA MULTI ANI FERICITI!!!![/red]!!!! Pupici...

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis

Mergi la inceput