Rugati-va pentru DIANA

Rugati-va pentru DIANA | Autor: soni

Link direct la acest mesaj

Asta m-a rugat mama la telefon. Este una de-a nostra , sta in Canada dar in excursie in Statele Unite acu doua saptamini au avut accident.
Se cheama Laura B. a ajutat multi copii!! Aici!
Acu va roaga doar sa va rugati ca Diana -4 ani - care are osul de la git fracturat (epistrofeo) si care misca doar ochii sa se faca bine !!Nu vrea nimic doar rugaciunile noastre ca unicul ei copil sa supravietuiasca!!!
Fetelor hai sa ne unim inca odata sa ajutam cu rugaciunile noastre un copil!! Doar atit! Mama va roaga , sa va rugati ca rugaciunile sa ajunga la Diana!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deya spune:

sper sa se faca bine.o sa ma rog pentru ea.daca mai ai vesti sa ne mai scrii despre starea ei.
te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Sint asa de socata ca daca scriu mai , anapoda , scuzati! daca vreti sa stiti mai mult spuneti! Si tata e rupt dar de salvat. Puiul de Diana este cel---condamnat!
ceea ce stiu va spun! daca cineva e prin America am nr el camera spital! cne vrea sa faca un pustiu de bine sa dea un telefon sami spuna ! E singura si ratacita !Dar e de a noastra !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Uooofff...:-((
Toate gindurile mele bune se indreapta catre Laura. Ii urez sanatate Dianei si sper sa se fac bine curind...

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Ma voi ruga si eu pt micuta Diana!Sa-i dea Dumnezeu sanatate si parintilor multa putere!

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Sa-i dea Dumnezeu Dianei sanatate si Laurei multa putere!



poza Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Doamne ajuta!!
Multa multa putere de lupta!!sunt alaturi de ei cu tot sufletul meu!



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Of, of....

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Doamne, fetelor ce mult as vrea ca Laura sa vada cum sinteti alaturi! Am sa imprimez tot! E grav! Diana risca ----daca traieste ----paralizie totala!! Eu de 15.30 azi ca m-a chemat sint sub stare de soc! ne cunoastem pt ajutoare sau rar pe meesenger dar sa ma cheme azi pe mine si sa-mi spuna Soni stiu ca tu o poti ajuta ! cu un nod in git care incerca sa nu-l faca sa se simta m-a blocat! aM ZIS CE POT FACE? Roaga fetele sa spuna rugaciuni pt Diana ! Si medicii se mira ca inca traieste! Nu stia de copii care nu mai sint! M-a intrebat si nu am stiut sa mint! A zis ca eu si voi o vom ajuta! A cerut doar sa va rog pe fiecare sa va rugati pt Diana ! Am facut-o!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

Doamne-ajuta, sa se faca bine puiul mic !

Carmi si Fabiano-mic-si-scump (20.10.05)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Soni ei sint acum in America sau Canada?
Ma rog pentru ei,
A


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput