Piticodromul de sept-oct 2005 (180)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cge spune:

GinaM, sa stii ca va fi baietel de data asta.

La Ancuta, sotul a fost la fel de convins ca si sotul tau de ce o sa fie. Imi spunea hotarat:"Stiu ca vom avea fetita de data asta. Nu se poate sa fie altfel". Si nu a fost.

Pupici si sarcina usoara in continuare.

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
www.computerbild.ro" target="_blank">Revista lui tati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Neata!

meme, frumos ca mergeti in Spania, sa aveti vreme buna si sa va distrati fain!
zino, deci traiesti; cind mergeti in vizita la Fat Frumos?
maddy, am incercat sa o tund pe miruna dar nu a vrut sa stea deloc la tuns. Are foarte mult par, e si des, pina la urma cred ca o tund eu in somn.
Nicole, sanatate Ioanei! Cum mai e?
ege, in curind pot sa-ti povestesc cum e cu 2 copii mici; pe tine nu te ajuta nimeni, o bunica, ceva?
Ioana, ma bucur sa aud vesti bune despre sotul tau, sper sa ne scrii vesti si mai bune zilele urmatoare.
Irina, concediu placut.
Gina, eu iti doresc sa fie bb sanatos in primul rind, si baiat.

Miine plecam la munte; daca pina luni la ora 10 nu scriu pe forum inseamna ca m-a doborit iesirea cu Miruna.

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole74 spune:

Buna!
Multumesc mult! Ioana e mai bine, insa imi pare asa rau cand ii sau antibiotic, dar nu aveam de ales.
Cristina, multa sanatate Ancutei!
Ioana, minivacanta placuta!

Nicole&Ioana Alexandra

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Diplo, ce ma bucur pentru voi, va fi din ce in ce mai bine! Multa sanatate, sa vina Calin cat mai repede acasa!
Valen, facem galerieeeeeeeeee!
Ioana, , traiesc! Si week-end placut, astept vesti gen Miruna ti-a adus cafeluta la pat, ti-a facut masaj la picioare.... Am luat ieri bilete de avion spre Fat Frumos, merg cu tot cu Ana in iulie, din 7 pana-n 21. Nu e avion direct, mergem in Spania si o cotim dup-aia in Franta, sunt curioasa cum o sa faca fata drumului Ana. Dar ce credeti, vin si socrii, asa ca vom fi si impreuna cu copilul dar si separat. Super! Pentru mare o sa mergem cu Ana ori la Mediterana, ori la Atlantic, inca nu ne-am hotarat.
Irina, concediu placuttttttttttttttt!!!
Gina, sa ai o sarcina usoara pana la capat, fie fetita, fie baietel! Sunt sigura ca sotul tau o/il va iubi tare tare!
Week-end placut, eu plec la tara azi!

Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catush spune:

Miflore - si eu plec la tara azi, nu mai am rabdare, Briana e acolo cu mama

Catush & Briana Maria(13.10.2005)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/fbalcau/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

Buna tuturor!
Eu de cateva saptamanui tot primesc musafiri de acasa, azi au plecat ultimii, asa ca am un pic de timp!!! in sfarsit!
am mai tras cu ochiul la noutati.....
Felicitari Gabi pentru iezisor!
Diplodocus ma bucur ca sotul tau e mai bine, iti doresc multa putere si totul sa fie bine
Noi suntem bine, Andrei e un scump si un cumintel, imi vine sa-l mananc.....
O sa revin cu noutati
Va pupic pe toate

Mary si Andrei(29.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddy77 spune:

Buna fetelor,

multumim pentru primire

Diplo
, ma bucur ca e mai bine sotul, ne rugam in continuare pentru sanatate!

Irina, Catush, Ioana, Miflore , drum bun si distractie placuta!

Bianca are giardia, mai are scaune moi, inca nu am vorbit cu pediatra dar am citit ca tratamentul e toxic la copii sub 2 ani, asa ca nu stiu...a mai avut cineva?
Azi iar n-am reusit s-o culc la pranz, nu vrea sa stea culcata, rade daca-i zic sa inchida ochii, i-am dat si lapte si degeaba.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Buna ziua si de la noi,

Speram ca nu ne-ati uitat . Am avut cateva zile mai dificile dar azi am reusit sa ajung la zi cu cititul. Bebelina e bine, creste, are aprox 2kg.

Ioana(diplodocus), m-am cutremurat cand am citit despre sotul tau. Ne rugam pt el, sa-si revina cat mai repede, multa sanatate, putere si curaj intregii familii.

Maddy, nu stiu nimic despre tratamentul pt giardia, nu va duceti la doctor? Multa sanatate Biancai, eu cred ca e un semn bun ca e energica si bine dispusa.

Irina, vacanta placuta, drum bun si vreme frumoasa.

Nicole, multa sanatate Ioanei.

Miflore, Catush, Ioana, mini-vacante placute.


Gina, sarcina usoara in continuare, iti doresc un/o bebe sanatos si cuminte.

Va doresc un weekend frumos tuturor,

Anto 33 cu siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

salut

Diplo sint alaturi de voi cu ganduri numai de bine si rugaciuni la D-zeu ,iar tie iti transmit o mare incredere in tine si nici-o secunda sa nu gandesti negativ

Gabi felicitari pt iedul 3

miflore de abia astept sa ne vedem si sa se vada piticotii ,dar, sar putea sa ne vedem in a doua saptamina ca noi o sa plecam din 9-19 in normandie ca vine fratele meu din romanaia,oricum ne tinem la curent prin e-mail sau prin telefon,pupicei

facem un mare pupi pt mamicile in devenire de bebe2 Valen,Jadi,IOana,Antonela,Anya si imi cer scuze daca am uitat pe cineva si le pupicesc de 2 ori cu scuze

gata ma duc la piata sa fac cumparaturile ca bate vantul pe la noi,heeeeeeee se vede ca numai este tata pe la noi ,ca el se ocupa de cumparaturi,dar totusi vine azi soacra-mea la noi sper sa fie bine,o sa va tin la curent,eu ma intelegeam bine cu ea sper sa fie la fel acuma ca sintem toata ziua nas in nas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Nana, noi mai asteptam un pic, dar ii dam liber lui Valen sa faca absolut ce vrea!

Toata lumea e pleacata in weekendul asta?

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput