Delfinasi jucausi de iulie-august (96)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Neata
Veniti la cu multa frisca?
Multumesc Otilia, Crissy,Iuliana, Rody,

LA MULTI ANI Raducu!!
Alice, sa-ti traiasca feciorul si sa fie sanatos si vesel, asa ca tine!!

Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010 si 11+
Am implinit doi anisori!!!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

alice, la multi ani! sa iti traiasca raducu!
la multi ani paula! ieri nu am avut net.
sa fii sanatoasa si iubita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

La multi ani sarbatorutilor de la mic la mare, Raducu si Paula! sa fiti sanatosi, veseli si tot ce va doriti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

la noi Craciunul a fost frumos ne-am adunat cu mic cu mare si am petrecut impreuna, au venit parintii mei la noi Maria a fost acasa cu noi si impreuna am fost la soacramea cu cumnatii si toti cei dragi!

a venit si mosul cu cadouri pt cei mici si pt cei mari!!1

ieri au plecat la Brasov i-au luat si pe vlad si eu cu sotul am ramas acasa pana marti cand vom pleca si noi spre brasov!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

La multi ani Radu de Alice!!! Ce baiat mare ai mami, deja are un anisor!!! SA-i dea Dumnezeu sanatate si crestere usoara, sa iti aduca milioane de zambete!

La multi ani si celor ce isi serbeaza azi ziua numelui! Radu Stefan de Puiutz, Radu Stefan de Alice, Stefan de Victo, Stef (sot de Crissy), Adina Stefania de Laurica, Rebeca Stefania de Adriana. Si cred ca atat... Sper sa nu fi uitat pe careva! Sanatate si bucurii va doresc!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Va multumesc fetelor!! Atente ca de obicei merg sa fac o crema de zahar ars sa am cu ce va servi

Urez si eu toate cele bune stefanilor si stefaniilor dintre noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:


LA MULTI ANI Raducu!![s]
Alice, sa-ti traiasca baiatulllll....Sa fie sanatos, voios si sa aibe parte de tot ce e mai bun!!!! Petrecere frumoasa!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crispro

La multi ani si celor ce isi serbeaza azi ziua numelui! Radu Stefan de Puiutz, Radu Stefan de Alice, Stefan de Victo, Stef (sot de Crissy), Adina Stefania de Laurica, Rebeca Stefania de Adriana. Si cred ca atat... Sper sa nu fi uitat pe careva! Sanatate si bucurii va doresc!

Cristina , mami fericita de bebe Vlad (17.07.2010)

Poze

Sa-l ajutam pe Alex



La multi ani pentru toti cei ce poarta numele Sf.Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

La multi ani Stefan, Stefania!

De sf. Stefan s-a stins si mamaita mea, la 96 de ani, 7 luni si 3 zile. O conducem pe ultimul drum duminca, de ziua fratelui meu...

Am bifat prima sapt. fara . Cand ma gandeam ca a uitat de ea... dimineata o palise nostalgia (adica maraiala) "nuni nani" (adica unde-i nani, ca asa o alinta ea - o primea doar la somn). Acum... am dres pe o parte si am stricat pe alte 10, dar nu-i bai ca le-om drege la loc si pe alea 10.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

crissy,condoleante.

Mergi la inceput