Cel putin 10 kg jos (4)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Androix nu stii? lunea trecuta mi-a cazut in cap si are cutia fisurata pe partea dreapta acuma e mai bine da e toata vanata cu ochi si coboara vanataia. Iar cu tata am fost ,am luat si medicamente ceva s-a blocat si sufar ca un caine turbat cei din jur nu vad ca toti imi spun ce bine arat iar eu urlu in mine iar luni cand am patit-o cu mara cand nu a mai vorbit am zis ca mor si dupa toate am inceput la propriu sa urlu lucru pe care eu nu il fac.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Gusta, nici eu nu stiam de Mara. Sa se recupereze rapid! Ai grija si de tine.

La subiect nu am nimic de spus. A fost dezmat total in week-end .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Gusta, imi pare rau! Ai grija de fata, urmareste in continuare starea ei.
Iar tu, cum asa, de ce nu te descarci, de ce nu vorbesti cu ai tai. Asta te macina foarte tare sa stii daca nu te exteriorizezi.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Tocmai am aruncat o juma de paine de secara cu seminte de floarea soarelui. E clar ca trebuie sa gasesc o reteta pentru asta, nu merge sa adaptez reteta pentru paine cu faina alba ca nu e acelasi drac.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

Gusta imi pare rau, sper sa fie OK fata in continuare si tu sa iti mai revii putin.

La mine momentan e prietenos cantarul, cred ca maine scap de porcusor . Am mai facut abateri, dar dupa cum ziceam nu tin cu dintii de regim.

Roxana sa stii ca incerc sa ma tin departe de ce iti ziceam dimineata ca fac

O saptamana usoara sa aveti! Si usor sa trageti si la cantar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Gusta,multa sanatate fetei!
Am slabit 1 kg ,adica am 64 kg.
Sint deceptionata rau de tot.De o luna ne tot chinuim sa ne schimbam stilul de viata ,fac si sport si totusi numai 1 kg.Il mai dadusem odata ,l-am pus la loc ,acum am dat iar 1.5 kg din care am pus inapoi 0.5kg.

Vreau ceva mai alert ,cu -1kg pe saptamina.Incep sa analizez cum sa fac asta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

+0.5kg. Minunata mea tzinere de dieta a durat fix 5 zile. Sunt de groaza nu am nici un gram de vointa.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iris2002 spune:

Fetelor, ce e cu toata lumea de se deprima asa? Nu putem avea rezultate spectaculoase imediat, sport, mancare mai sanatoasa, fiecare pas conteaza. Eu sunt de parere ca va descurcati foarte bine!

Gusta, acum citesc si eu de fetita ta, ce sperietura! Sa se faca bine... cu tatal tau te inteleg prea bine, din pacate, la mine sunt patru ani si trei luni aproape... si nu e mai usor. Nu am sfaturi, as vrea sa stiu ce sa iti spun si sa ajute...

Laura, Dulcetica, aveti vointa... cred ca va confisc cantarul si aveti voie o data pe luna sa va masurati si cantariti...in rest uitati de el, incercati sa faceti sport, sa mancati sanatos, din cand in cand ceva in plus, altfel nu are nici un farmec, nu? Nu vreti sa fiti Kate Moss cu priviri infometate dar marimea ideala la jeansi? Si ce e ideal? Ideal e sa maninci sanatos, sa te simti bine in pielea ta, si in drumul spre o greutate pe care o simti mai potrivita pentru tine...

Azi e Valentine... eu imi iau liber mai devreme de la servici si voi pregati o cina foarte nepotrivita pentru slabit, completata cu sampanie si creme de cassis si cu ceva cu ciocolata... (inca nu stiu ce, nu va imaginati aiureli)... si nu merg la zumba, dar probabil recuperez miscarea altfel...

Va doresc sa fiti iubite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
v-am zis io ca trebuia sa dau raportul ieri??? am vreo 300g in plus desi am mancat ok. in fine, tot s-a dus in jos si sper sa ramana asa.
Gusta, cum mai e domnisoara ta? sunt sigura ca va fi totul ok
Laura, hai mobilizeaza-te de azi. +500g nu e chiar asa tragedie (zic io care plang cand vad 100 in plus )
hai, va astept la raport!

R

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

mneatza,

nu pot sa dau raportul, pur si simplu de diminetza am fost in viteza, am tot zis sa ma cantaresc dar nu am reusit, mi-am adus aminte pe scari cand coboram. raman datoare maine, dar banuiesc ce se intampla.
Daca nu ceva in plus, probabil este stationar, dar totusi nu imi explic fenomenul. de mancat nu mananc mult si nici prostii, walk aerobic fac zilnic minim 30 minute.
la haine se simte f bine, adik clar ceva cm sunt in minus, dar......

oricum, ma simt mult mai bine, si ma multumesc si cu atat.


SA FIM IUBITE!

SOACRA MARE

Mergi la inceput