Cel putin 10 kg jos (4)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Salut!
Va doresc o saptamina plina de kg minus.
Miine ne cintarim!
Aseara am facut pilates +stepper,in total o ora.Cu mincatul nu ma prea pot lauda.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Buna dimineata!
Dulce si eu in we fac prapad la mancare.Ne facem toate mofturile si toate poftele. Mai bine as pleca undeva decat sa stau acasa. pe o parte smotruiesc pana imi pica mainile si pe alta parte mananc. .
Bonsai inseamna ca ai rezistenta la sport si muschi , trebuie doar sa ii resuscitezi.

Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
si la mine weekend-ul e cel mai greu, da azi ma simt in regula. pot sa dau raportu azi???
nu de alta dar am vreo 1.5kg in minus si mi-e sa nu pierd maine startul
dulce, nu merita robotul ala de aspirat. zau ca nu face mare scofala, se tot impedica de orice.. doar asa, daca vrei sa il pui odata pe saptamana in afara de aspiratul normal ca sa ia praful de pe parchet/gresie...
sa aveti o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iris2002 spune:

Buna fetele,

Ma bucur ca mai slabiti si va mentineti You go, girls!

La mine e ok, cu mici abateri de weekend. Am fost intr-o vizita si am mancat mai multe alune, nuci, etc... dar ieri m-am scos cu munca in plus in casa, sa transform camera noastra de depozit in camera de oaspeti. (imi vine un musafir neasteptat pentru cateva saptamini, a friend in need).

In rest, probabil maine, din motive de Valentine, sar o zumba, dar o sa recuperez vineri...

Succes la sport si la slabit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

'Neata fetele si o saptamana buna sa avem! Eu am fost ocupata, si voi mai fi saptamana asta, am un eveniment de pregatit si trag tare.

In rest merit 2 saptamani de penitenta, m-am destrabalat complet in weekend, a fost ziua fratelui meu si-am dat iama si la beuturici fine si la mancare si la dulciuri . Azi am fructe si iaurt la mine si-o sa cersesc si un pliculet de ceai "din ala", ca ma simt si balonata dupa atatea prostii bagate.

Sper sa am timp ceva mai incolo sa reiau ultimele pagini si sa trec in listuta noile doritoare. Pt mine deja anticipez un porc



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Neata

Sa zicem ca revin in randurile voastre. Iarna asta ma deprima deja. Nu pot sa fac nimic. Sunt tintuita in casa cu tot cu copii, nu pot sa-mi vad nici de ale mele, nu pot sa merg nici la sala, nu ca as avea bani. Si uite tot atatea scuze ca sa pun dieta on hold. Ma duc sa ma cantaresc ca sa ma enervez de-a dreptul

EDIT: hai ca m-am enervat dar nu destul cat sa sar pe geam.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

neatza,

si eu sunt nervoasa.
nu imi fac de cap, nu am abateri mari, fac sport si totusi cantarul a urcat. nu inteleg de ce.

in ultimele doua zile nu am facut sport, am avut dureri crunte de la interventia la masea, dar nici nu am mancat mult si nici prost.
azi mananc doar lactate si fructe. atat.

SOACRA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

gagici, hai ca maine de abia e raportul. se pare ca-s ca de obicei contra curentului, cand ma bucur eu sunteti bomsuflate... si vitza vercea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza si de la mine.

Am vrut sa imi fac si eu de cap dar de unde ca dupa o gura de dulce am remuscari si numai intra.

De cand a cazut Mara trec prin cosmaruri nebune si urmeaza o noua saptamana de cosmar pentru mine (face tata anul) si dunt total rupta de realitate ,plang dupa ce culc copilul pana obosesc .

Roxana si la mine e in minus dar deja imi cad pantaloni de pe mine dar nici nu mananc .

Daca credeti ca trebuie sa ma retrag din concurs sa imi spuneti ca si mie nu mi se pare corect .



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Gusta, ce a patit Mara? Si in ce priveste tata, de ce nu incerci tu sa mergi la cateva sedinte la un psihterapeut? Sau ai fost? Sa nu te imbolnavesti de atata suferinta.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput