Inseminare (7)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inuta12 spune:

Marrina ...sa fie intr-un ceas bun inseminarea..si sa maresti si tu clubul burticilor gravidoase...
Da, m-ai convins. Sa stii ca am uitat intr-adevar de supermarket..nu stiu de ce aveam in cap numai farmacie..de mult nu am mai cautat asa ceva...dar ai dreptate..o sa merg la supermarket si ma aliniez normelor prescrise de antibiotic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Marrina , ma bucur ca ti-a dat o veste bune prof Marinescu.Si ma bucur ca ai reusit sa faci inseminare.Doamne ajuta, sa fie intr-un ceas bun.
Lorelai,mult succes iti doresc.

ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

marrina sa dea DD sa fie cu succes inseminarea si sa ramanem toate luna asta . Tin pumnii.
lorelai ai grija ce faci azi, sa nu il lasi pe dr. pana nu te insemineaza, vad ca se mareste grupul inseminatelor. Avem mari sanse sa trecem toate la odisee.
Catty hai ca-i de bine cu greata asta a ta. Sigur este cu ochisori.
inuta12 nu am facut test, este prea devreme.
ali, aurel_cris, si celorlalte fete fara exceptie

Sa aveti o saptamana minunata.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Neata fetelor,
MARRINA, sa fie intr-un ceas bun IA de pe 21 si luna asta sa fie cea fericita.
LORELAI succes maxim la spital si sa vii cu vesti bune.
MYCHY, fa ceva si scapa de raceala ca nu e bine deloc.
ISABELUTA, felicitari iubito. Sa ai sarcina usoara si bebe sanatos
Eu ce sa zic. De dimineata am o stare de ameteala si greata si alte cele. In taxi ma rugam sa ajung mai repede la munca sa nu vars pe sofer. Nu stiu ce va fi, dar cu Dumnezeu inainte ca pana vineri mai e putin.
Pupici si o saptamana excelenta va doresc

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Buna fete cucuiete, azi ma voi duce si eu pt. a doua oara la dna. doctor Cezara, am mari emotii, nu stiu cum au iesit sper ca BINE,o sa va zic ce am facut cred ca maine.
Catty eu vad aceasta situatie a da , buna, nu stiu de ce dar eu cred ca esti sigur, vreau sa te intreb starile astea le-ai mai avut inainte ?
Va si numai bine

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

am uitat sa precizez era vorba de analize

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

canne_marie multa bafta sa fi iesit analizele bine si sa treci cat mai repede la IA, sau sa iasa natural. Pupici

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamucu spune:

buna fetelor eu sunt la a 2 IA am facut-o deja pe 19.01.2007aveam edometru de 11 mm si 1 folicul de 16 mm nu am luat nimic inainte am facut doar un pregnyl inainte cu 1 zi de IA, am trompele foarte lungi si subtiri dar sper sa treaca ceva prin ele acum sunt in a 4 zi de la IA si ma doare mijlocul nu stiu de ce dar sper ca e de bine, am citit ca inainte de IA unele dintre voi au luat ceva pastile eu n-am luat nimic am facut doar pregnylul inainte cu 1 zi IA sper ca valorile sunt bune avand in vedere ca nu le-am ajutat cu nimic inainte. Am facut IA la Giulesti cu dr. Cocei m-am costat 2 mil. si a fost foarte draguta.Va doresc tuturor multi bebici frumosi si sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Fetelor am revenit si eu in tara nu am citit ce ati mai scris ca am fost frinta de oboseala si am avut niste prob. in familie.
Mi-am facut si eu programarea pt. echo. la Cocei joi.
la toate
Va tin pumni la toate sa reusiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

CANNE-MARIE sper ca analizele sunt bune si esti in grafic,
MAMUCU, sa fie cu noroc IA de luna asta.
AUREL CRIS succes la eco zilele astea. Sper sa fie bine luna asta.
Eu am scapat de greturi si am ramas cu o migrena de zile mari. Am mancat cativa biscuiti acum si ii simt in gat. Acum numai DD stie ce imi aduce ziua de vineri.
Pupici tuturor

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput