Inseminare (7)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Fetelor, eu ma retrag spre casa. Sper ca zilele astea sa fiti mai vorbarete.
Pupici si seara buna

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

CATTY iti tin pumni sa fie cu ochisori,bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunetaeta spune:

Catty, si eu iti tin pumnii stransi, sa dea DD sa fie
La fel le tin pumnii si celorlalte fete care au facut IA si nu numai Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Aurel Cris si Brunetaeta multumesc de urari. Sa dea DD sa iasa bine pt toata lumea si sa devenim anul asta mamici.
Pupici tuturor

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

buna fetelor!
dupa cateva zile, am mai intrat si eu. am avut probleme
cu calculatorul.
catty mai e mult pana la cele II?
micky cum te mai simti?tu? cand ne anunti ca ai II?am citit la subiectul cu endo despre o reusita. du-te sa citesti si tu.
o sa vedeti ca o sa reusim si noi. ce simptome mai aveti?

am citit la alt subiect depsre cristiama ca i s-a oprit sarcina la 9 saptamani; ramasese cu IA facuta de cocei. zicea ca analizele i-au iesit f bine. oare de ce? sa nu fie de calitate gigeii dupa centrifugare? mi se face frica...
am cam pierdut firul, dar...sper sa va prind din urma.
lorelai, brunetico, aurel cris, mamucu, canne-marie , ali va pup si sper sa aud numai vesti bune. o sa incerc sa tin pasul.

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

DONATINO, ma bucur ca ai dat un semn de viata. Eu vineri am ziua cea mare. Acum sa vad daca ma risc in dimineata respectiva sa fac un test sau astept sa vad ce se intampla.
MYCHY este bine, dar cu treaba la job. Ea asteapta ziua de luni.
Imi pare rau de Cristiama. Nu stiam ca a patit asa ceva. In general sarcinile se opresc in evolutie fie din cauza lipsei corpului galben, lucru care se rezolva cu o fiola de gravibinon 1 data pe sapt, fie din cauza secretarii de progesteron in cantitati mici pt a ajuta la dezvoltarea placentei si implicit a lui bb, fie din motive care tin de genele fiecarui individ.
CRISTIAMA, sa iti dea DD forta sa treci peste toata.
Pupici si sa aveti seara buna.

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

danotino eu nu am absolut nimic. Ma simt foarte bine, adica la fel ca inainte. Cred ca sambata am sa fac un test, daca nu vin uratii.
Am tot citit si eu despre aceste sarcini oprite in evolutie, nici eu nu inteleg. La noi poate nu va fi asa. Eu nici numai caut explicatii, cum o vrea DD. Tu ce faci? Astepti uratii? Sau poate nu vin si se intampla o minune. Pupici
Eu sunt cam ciufu azi, asa ca nu stau pe aici sa va molipsesc.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ca ma tot bate la cap danotino sa vin si pe'aci..
salutare fetelor multe dintre voi ma stiti,,multe poate nu..
sunt si io o proaspata inseminata am comis'o pe 15 ian..si acu sunt in asteptare..valori nu stiu sa va spun ca nu m'au mai interesat..eu incepusem stimularea pt FIV dar se pare ca organismul meu nu a reactionat cum trebuia..nu s'au produs foliculi prea multi asa ca dc a hoatarat sa fac IA.pe 30 fac testu..pana atunci..astept..cum??cele care ma stiti ,,stiti cum ..super optimista..am fost si voi ramane..
va pupacesc pe toate si va tin pumnii stransii..stransii...!!!
na danotino ca o facui si pe'asta

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

ali, Micky2007, catty, canne-marieSa iasa totul bine si sa va vad cu !

mamucu Eu am fost in 19.01 cand ai facut tu IA pe holuri la Giulesti deci posibil sa ne fi vazut pe acolo. Eu am facut IA in 21.01 cu Marinescu si Cocei. Vreau sa ne intalnim pe acolo luna viitoare. Bine?

aurel-cris Bafta joi la eco!

danotino Daca cristiama a ramas dupa IA inseamna ca au fost de calitate. Sau intalnit cu cine trebuia si s-a produs fecundatia. Dar cine stie ce s-a intamplat mai departe. Sper sa treaca cu bine peste incercarea asta colega noastra de suferinta si sa ramana cat mai repede!

Liana30 Felicitari pentru mesaj si pentru inseminare! Sa fii deja!



De ce cadem? Ca sa invatam sa ne ridicam!

marrina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

LIANA, vedea-te-as gravida luna asta. Ce m-as rade sa fie asa.
MYCHY, daca avem noroc mama o sa fie bine si la noi luna asta.
MARRINA, MAMUCU, ceva simptome aveti?
DONATINO la tine pe cand sexul cu seringa?
AUREL CRIS succes maxim la eco. Sa vii cu o veste buna.
LORELAI, sper ca o sa ne aduci vesti bune de la spital si va da DD sa ovulezi.
Pupici tuturor si o zi minunata va doresc


catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput