INSEMINARE (6)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

fetelor, va pup pe toate.
de linistit nu m-am linstit, pentru ca daca e solutia dela
IA, ma gandesc ca poate au iesit afara si n-a mai ramas nimic. pe de alta parte ma gandesc ca, a iesit a doua zi, nu in ziua aia, deci a mai ramas ceva.
catty, ali, micky, va pup. cum am mai zis, eu nu ma gandesc la probleme cu sotul, ci cu mine. la trompa sa nu fie prinsa in aderente sau asa ceva...
gabitzu, multumim pentru scrisorica si pentru gandurile bune.
cristiama, ma bucur ca mi-ai dat vesti bune, atunci nu-mi mai fac griji! mi-a placut f mult de dr cocei.
nu stiu de ce va mirati cu numarul asta de spermatozoizi. eu am mai auzit . si mi-a scris si pe fisa de la IA. ma bucur ca va am alaturi si ca imi tineti pumnii.
micky si eu cred ca durerile sunt de la implantare. e de bine.
va pup, va doresc s[por la gatit si la curatenie. sa ne gaseasca Mosul pregatite. eu sper sa mai intru zilele astea si sa aflu vesti bune.



danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Frumos mesajul Gabitzu37.Ar trebui ca zilnic sa ne amintim de Dumnezeu si sa realizam ca tot ce ne inconjoara sunt date de el.
Catty, la mine pe front nu e nimic nou, in afara de faptul ca plang foarte usor si asta e un semn ca se apropie uratii.Asa ca deja ma gandesc ca mai incepe o luna cu alte noi sperante.


Craciun fericit tuturor.Nasterea Domnului sa va gaseasca in pace si sanatate.

ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

DONATINO, ca sa te mai linistesti, hai sa iti spun eu cum m-a linistit dr meu dupa IA cand l-am intrebat cat timp tre sa stau intinsa: "draga mea, la IA primele 10 min sunt fffffffff importante. Daca e vreunul iute si are propulsia buna a plecat deja pe lungul drum al fecundarii". Asa ca stai linistita, mai ales ca tu ai scurgerea aceea roz din a doua zi de la IA.
ALI, scumpo, si eu am stari de nervozitate si de plans din orice, si mai am cale lunga pana la CM. Poate e de bine si hormonii iti joaca feste acum, doar asa, ca sa te obisnuiesti cu ei timp de 9 luni. Atata vreme cat nu esti invadata speranta nu trebuie sa moara.
Pupici tuturor.

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Smaddy spune:

Catty ce sa fac m-a mancat palma si am facut azi test ziua 25 CM din 30 cat e la mine CM...stiu ce am zis ca o sa astept dar am cedat ...am facut testul Barza si a iesit negativ....nu e nimic, la anu fac IA si o sa fie totul bine.
Pana ma edific cu rusii astia, eu inca mai am o umbra de speranta si poate poate ma uita rusii luna asta, dar nu stiu ce sa zic, incerc sa nu mai amplific simtomele pentru ca dezamagirea e mare cand vin uratii peste mine.
Oricum incerc sa ma remontez si o sa mai repet testul saptamana viitoare, am simtit ca mor cand am vazut o liniuta, dar nu ma las si eu inca mai cred in testele astea si continui sa le cumpar.
Cristiama felicitari pentru sarcina si pentru tot ce implica ea, o sa treaca totul cu bine, mai e putin (8 luni) si il vezi pe bebe asta mi se pare minunat.Te si sper ca in curand sa am simtomele tale.
Gabitzu ce frumos ai scris, m-ai emotionat, esti deosebita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

mai veni si eu pe la voi mai fetelor.S-ar putea sa nu mai intru pe net decit dupa sarbatori si vreau sa va zic Craciun Fericit si sa avem parte de un an nou plin cu reusite la IA-URI.Capul sus ca trebuie sa reusim si noi,e greu dar si cind invingi si vei vedea ingerasul tau in brate,merita totul.
La multi ani!!!! si sa avem cit mai multe la anul.Ma cinstesc cu voi fetelor pt asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Vreau sa va urez si eu SARBATORI FERICITE, LA MULTI ANI si sa dea DD sa ne intalnim in noul an, cu un test cu doua liniute rosii.
Va pup si sa ne vedem cu bine in noul an.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Fetelor, am intrat sa va salut si sa va urez tuturor:
CRACIUN FERICIT si fie toate dorintele voastre sa se implineasca si mai ales dorinta de a avea un bebelus!!
Sa va aduca Mos Craciun tot ceea ce va doriti!!


va pup pe toate!!

Ioana


vreau si eu un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

fetelor, Buna dimineata la Mos Ajun!
primiti?
am intrat sa va urez di tot sufletul :UN CRACIUN FERICIT,
MULTA IUBIRE, CALDURA IN SUFLET SI SA DEA DOMNUL, CA IN 2007, VISUL CEL MAI MARE AL FIECAREI FETE DE PE ACEST FORUM SA FIE IMPLINIT!

VA PUP SI SA NE AUZIM CU BINE.


danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Smaddy spune:

Craciun fericit fetelor, multa sanatate si fericire va doresc, noul an sa vina cu vesti bune si daca s-ar putea sper sa devenim toate mame in 2007. La Multi Ani! dragele mele prietene, lasati tristetea si treceti la fapte....iubitiva mult.Nu faceti excese in perioada asta,nici chiar de ca "dauneaza" si poate iese cu ochisori.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

LA MULTI ANI DRAGELE MELE! SA DEA DD CA IN ANUL CE SE APROPIE CU PASI REPEZI SA NE INDEPLINIM TOATE VISUL!!
SMADY, ce cauti sa faci test in z25? Pana in z30 mai e cale lunga si timp destul pt ca testul sa iasa pozitiv.
MYCHY, DONATINO, voi cum stati fetelor? Ceva simptome?
IOANA, mi-era dor de tine. Tu ce noutati mai ai?
CRISTIAMA, ce face samburelul?
Eu am avut o zi tare trista azi. Am plans mult la pranz pt ca bb al meu nu vrea sa vina, m-am uitat la toate filmele si desenele cu Mos Craciun si de 5 min s-a terminat documentarul ala super numit "In Pantec" (ntr-un cuvant sunt ffffffffffffff trista si deprimata). Cred ca pt mine azi a fost cea mai grea zi din tot anul asta urat si plind de durere si lacrimi.
Pupici si ne auzim miercuri cand sunt la birou.
CRACIUN FERICIT TUTUROR!

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput