INSEMINARE (6)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inuta12 spune:

Buna
am trecut sa va salut.. si sa va spun ca va urmaresc din umbra..:))
apropo s-a mai marit numarul de paciente..in ziua x..cand o fi ea..cu una bucata persoana..adica eu..:)
de abia astept sa ne vedem.
v-am pupat si celor care se pregatesc de IA..multa multa bafta. sa va ajute DD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

inuta12 ce ai vrut sa spui cu cresterea numarului de paciente? Vei face IA in aceeasi zi cu mine si cu Catty?

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inuta12 spune:

micky..poate ca m-am exprimat gresit.
momentan voi fi pacinta dr chadi..daca binevoieste sa ma primeasca..si apoi prin mai voi face inseminarea..sotul nu vrea mai devreme..face tratament acum si zice el ca o sa reusim pe cale naturala. sa-l auda DD..dar in caz ca nu-l ia in serios cu rugamintile...atunci mergem la ia...
dar acum merg cu voi sa va sustin si pentru control si o discutie aprofundata sper cu dr lui Catty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Multa bafta, eu zic sa nu pierzi timpul si mareste-ti sansele cu IA.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

micky, o fi ajuns ani acolo? n-as vrea sa mai sun si sa-mi zica acelasi lucru.ele vin si in we? pe mine nu m-ar deranja...
poate e tarziu in z 12, dar poate e mai bine. luna trecuta am facut in z 12 IA, fara noroc.

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

danotino ani am inteles ca vine dupa ora 14, pana atunci telefoanele sunt deviate pe un fix. In week-end nu se face IA, asa mi s-a spus mie. Pe mine data trecuta m-au trimis la Giulesti.
Sa imi spui cand te-ai programat. Pupici

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

micky, dar am sunat si eu dimineata si mi-a raspuns
ca nu ma poate programa decat ani care vine dupa 14.
tot pt monitorizare.nu are acum importanta, mai e putin pana la 14.
ar putea sa ma programeze vineri pt eco, as fi ziua 9.si luni la iA, nu? nu vreau la giulesti

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

DONATINO, cum sa nu vorbesc cu tine puiule? Ce ma streseaza pe mine chestiile astea cu programari la eco pt monitorizare. Bine macar ca dr meu nu face asa. Il sun, ii spun ca vin si isi face timp de mine.
MYCHY, de fapt in ziua cu IA vom fi 4: tu, eu si Corinuk (daca dupa stimulare are valori de IA)si Inuta care merge ca control la dr meu. Asa ca o sa fim o gasca pe cinste. Donatino hai cu noi mama sa nu fii singurica.
Pupici tuturor.

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

danotino ce ai facut? Te-ai programat?
catty foarte bine ca suntem multe.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

micky, da m-am programat. luni la 0ra 16. voi fi ziua 12,
daca e cazul, pt ca am luat stimulare, poate facem si IA in ziua aia si numai daca voi ovula cu dreptul.
mai devreme adica vineri era prea devreme, as fi in ziua 9.
voi o sa faceti mai devreme. va pup


danotino

Mergi la inceput