INSEMINARE (6)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Lasa danotino ca nu esti prea departe de noi, macar sa fie cu noroc. Pupici
Mie nu mi-a confirmat programarea.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Gata, m-au programat miercuri la 19.40, pentru monitorizare. Daca este ok, joi fac pregnyl iar vineri IA. Acum depinde si de ce spune doctorita.
Catty tu cand faci monitorizarea? Tot la cabinet faci?

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

Dragele mele,

Sunt DISPERATA. N-am reusit sa ma programez la Giulesti pentru eco. La 12:45 nici nu mi-a facut legatura de la centrala ca cica madam Geta numai intre 13:00 si 14:00 face programari iar intre 13 si 14 am sunat INCONTINUU si ori suna centrala ocupat ori madam Geta nu vroia sa raspunda ca am stat o ora cu telefonul mobil la ureche. Daca si maine e la fel . Nu stiu cum sa fac sa nu ratez luna asta.....

De ce cadem? Ca sa invatam sa ne ridicam!

marrina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

marrina dar pentru eco nu trebuie sa suni la Geta. Eu stiu ca este un alt numar, l-am scris pe undeva pe la inceputul topic-ului. Daca vrei il caut. Cred ca ai sunt unde nu trebuia.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

L-am gasit, pentru programari ecografie Giulesti: 316.12.77.
Multa bafta. Suna acum, poate ai noroc, este telefon direct si de obicei este program pana mai tarziu.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

micky, bafta!
eu luna asta chiar vroiam s fac in ziua 13-14, poate va fi mai bine. oricum daca totul e ok, o sa fac atunci , luni adica.
marina, suna unde ti-a zis micky!
catty, te programasi?
va pup


danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iazminn spune:

Catty, m-ai intrebat de ce fac IAD. Deoarece sotul are o productie f scazuta de gigei ( aprox 100000) si am inteles ca pt o inseminare trebuiesc min 5 mil. Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

iazminn, eu sunt cam suspicioasa in privinta unor doctori.
nu dau nume, dar eu cred ca ar fi mai bine daca ai repeta spermograma sotului si in alta parte decat unde faci IA. nu dau cu biciul doar zic.unele se mai imbunatatesc, mai ales daca face vreun tratament.

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Gata, am vorbit cu dr meu. Joi la pranz sunt la eco si daca e totul ok vineri fac IA. I-am spus dr ca dna Cocei nu mai vine la cabinet sa prepare sperma pt IA si el mi-a spus ca rezolva cumva cu dna Cocei sa nu ajungem la dna Bechir. Acum sper sa reuseasca. Eu ajung in Bucuresti joi pe la ora 11.
Vorbim maine cand deschid si un nou capitol, asta daca nu vrea nimeni sa isi incerce manuta .
Pupici tuturor si seara buna.

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

fetelor, care aveti mai multe stimulari la activ...e bine sa iei maca
si in acelasi timp stimulare? vad ca la FIV fetele iau , le-am intrebat si pe ele, dar inca n-au raspuns.
ma simteam f bine cand luam maca si nu stiu ce sa fac, as lua in continuare...

danotino

Mergi la inceput