INSEMINARE (6)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

LA MULTI ANI FETELOR! SA AVETI UN 2007 PLIN DE BUCURII!

, imi pare rau ca nu ai reusit, dar o iei de la capat. eu zic sa numeri prima zi de sangerare, adica prima pata.
smmady, daca ai mai avut intarzieri din astea se poate ...of, e nasol cu dereglari.
ali, nu cred ca e vreo dereglare hormonala. eu zic ca a crescut temp , iar la ovulatie o sa fie si mai mare. ti-a crescut temp corpului :))multumesc pentru urari.
ioana, kim
brunetaeta, bafta si cat de curand o IA reusita.
micky, ne dai vesti???
eu ca sa va spun. de vreo 2 zile ma doare mijlocul, dar pun si pe seama mersului pe jos. am fost in piete de revelion si ne-am intors pe jos de la universitate in dr taberei. sanii ma dor si sunt umflati. sunt ziua 25. ar putea fi semne de CM. sunt cam tristuta, nu prea cred ca am reusit. inca mai sper, dar semnele astea...
va pup.

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

pentru catty erau primii pupici, nu stiu de ce nu s-a scris numele.

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelai_lorelai spune:

La multi ani, doamnelor drage!Ce sa va urez....ceea ce imi doresc si eu cu atata ardoare...un bb-ic !Nu dati niciuna un semn bun de an nou?!Nici eu nu pot da!Sunt in ziua 35, ciclu pauza, test negativ in ziua 29 ,nu mai repet ca oricum nu e nimic.Ciudat insa, adica nu mi s-a intamplat niciodata, am avut o scurgere maronie-rozalie vreo 5 zile. Acum s-a oprit!Sa fi fost acela ciclul?Oricum maine sun dr sa intreb ce e de facut!Va pupic si sa auzim de bine anul acesta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll75 spune:

buna.sant noua pe forum.vreau mai multe detalii despre FIV.multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

lorelai, mai fa un test! in ziua 29 nu se pozitiveaza toate testele. si la eco cred ca ar fi prea devreme sa se vada bine bebe.

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Buna fetelor!
Catty i-mi pare rau ca nu a fost sa fie luna asta! I-ti tin pumnii pentru luna urmatoare si admir sarguinta si optimismul tau! Mult noroc data viitoare!
Donatino mai asteapta putin, oricum sanii umflati sunt un semn bun si chiar dureri de spate, au avut multe gravidute la debutul sarcinii. Multa bafta!
Lorelai mai fa un test, poate unul de sange ar fi si mai concludent!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

LA MULTI ANI FETELE MELE DRAGI si va doresc sa va aduca noul an numai bucurii si impliniri.

Eu ieri Z1. Asta este. Nici nu stiu ce sa mai zic, sa mai faca luna asta IA sau nu. Parerea mea este ca am facut IA prea devreme, iar ovulatia a avut loc mai tarziu.
Catty imi pare rau pentru Z1, poate luna asta facem IA impreuna.
Danotino macar tu sa ne dai o veste mai buna. Iti tin pumnii si fac si galerie
nicoll75 nu aici vei gasi informatii pentru FIV. Exista un toping special pentru FIV. Pupici si multa bafta.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

didi-anda multa bafta luna asta, dar poate nu va mai trebui sa faci IA, trebuie sa incepem anul cu dreptul.
smaddy numai fi trista, daca plangem crezi ca va veni bebe? Eu ce sa mai zic, ca am rezolvat toate problemele dar bebe tot nu vrea sa vina.
ioana_p76 ce mai faci? Nu ai mai intrat pe aici.
ali multumesc pentru incurajari, dar uite ca am avut dreptate si m-ai certat degeaba, imi cunosc organismul.
brunetaeta, ioanatugs, kim
lorelai_lorelai eu nu cred ca ala a fost CM. Se poate sa fi fost ciclu fals. Cel putin eu asa imi explic. De exemplu la mine daca nu vine cu dureri de burta si mai mult, eu nici nu incep sa numar. Eu zic ca in curand ne vei da o veste buna. Am mai citit aici pe forum de danuta parca, ca a avut doua teste negative si era insarcinata. Dar tu simti ceva?

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelai_lorelai spune:

Miky, Catty, pare rau pentru z1, dar lasa, ca simt eu ca anul acesta ne va umple casele de bb-ici.Cat despre mine, nu cred ca e ceva pentru ca nu am niciun simptom ,nici ca imi vin rusii , nici ca nu mi-ar mai veni 9 luni.De sperat, stiti cu toate ca nu indraznesc sa sper!Maine mai fac un test de sarcina si sun endocrinoloaga sa vad ce e de facut!Imi pare rau ca in conditiile in care aceea scurgere sa fi fost intr-adevar ciclu, am pierdut luna aceasta pentru ca vroaim sa fac din nou stimulare si poate, inseminare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

FETELOR VA DORESC SI EU UN CALDUROS LA MULTI ANI SI SA DEA DD SA REUSIM CU TOATE SA AVEM BEBEI DORITI
LA TOATE

Mergi la inceput