INSEMINARE (6)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

buan seara fetelor!
nu am noutati. azi nici macar burtica nu m-a durut, sau n-am avut timp sa-mi dau seama. am facut pregatiri...
voi? ce faceti?
catty, ma bucur ca te gandesti la noi, si eu m-am gandit toata ziua la voi si de-aia am si intra la ora asta, sa va citesc si sa ma relaxez preintre prieteni.
smmady, mai stai putin, poate se pozitiveaza mai greu. oricum iti tinem pumnii. cred ca esti disperata. ti-a mai intarziat asa? ziceai ca n-ai luat nimic...
kim, bafta prietenei tale. si eu am o IA nereusita. fetele ti-au zis tot ce trebuia, nu mai completez. te stiu de la fibrom si am fost alaturi atunci cand ai nascut. ne-ai dat emotii.
didi_anda, bafta!ca sa nu mai ajungi la IA.
micky, multi pupici si astept numai vesti bune! promiti?

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

buna dimineata fetelor!
m-am trezit pentru ca trebuie sa plec la coafor.
vad ca nu e nimeni pe aici.
au aparut alte semne, durerile de sani. mi se pare cam
devreme si pentru un CM. eu de doua luni luam maca si nu mai aveam dureri inainte de CM; lun asta nu am mai luat maca, pt ca am facut stimulare. nu stiu daca e un semn bun...
nu am intrat sa va spun semnele noi, am intrat sa va urez de bine.
LA MULTI ANI! SA AVETI UN AN NOU MAI BUN, SA VI SE IMPLINEASCA CELE MAI MARI DORINTE, SA FITI SANATOASE ALATURI DE FAMILIILE VOASTRE, FERICITE SI IUBITE!
VA PUP


danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Dragele mele, am intrat si eu sa va urez
UN AN NOU FERICIT SI PLIN DE IMPLINIRI! VA DORESC CA NOUL AN CARE VINE SA VA ADUCA FIECAREIA DINTRE VOI BEBELUSUL MULT VISAT!

Va pup pe toate si ne auzim la anul si sa speram ca numai cu vesti bune!!

Ioana


vreau si eu un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Micky si Smaddy vreau sa va cert putin.Cum adica nu a reusit IA?Nu aveti voie sa ziceti asta decat in momentul in care v-au "navalit" uratii.Nu incetati sa sperati.
Danotino multumesc de urare.Sper ca noul an sa fie binecuvantat de Dumnezeu si sa fie fertil pentru toate si sa ne intalnim pe rand la sectiunea odiseea celor 40 de sapt si apoi la cea cu bebelusi.
Catty, iubito, nu te lasa.Cand plangi tu, plangem alaturi de tine dar acum fruntea sus incepe un an nou plin de sperante.
Didi-anda bafta iti spun si eu si un cat mai fierbinte ca sa nu mai ajungi la IA.
Eu nu stiu daca nu m-am ales cu vreo dereglare hormonala.Sunt Z6 si temperatura mea bazala e 36.8.De regula era 36.5-36.6.Nu mai stiu ce hormon ridica temperatura,sau poate e influentata de faptul ca e cald in dormitor?

A si sa nu uit:
La multi ani fetelor , multa sanatate si fericire si sa dea domnul ca anul viitor sa ne tinem toate pruncii in brate!Cioncnesc un pahar in cinstea voastra.Ma bucur ca am asa prietene de nadejde.

ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

La multi ani! A venit noul an numai cu bucurii...A fost un chef super , am dansat la maxim.Azi am dormit toata ziua sa pot face fata si la continuare.
Sper sa va fi distrat la fel de bine ca si mine.

ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Smaddy spune:

Ali nu am facut inca IA intentionez sa fac anul asta. Catty sunt ziua 35 testul e negativ am mai avut intarzieri de 3-6 luni - amenoree severa, ce sa zic, cat timp am luat tratamentul a venit, dar cum las tratamntul nu mai am CM....ma duc iar la medic sa vedem ce am ...la al 5-lea medic si o sa fac ample analize, cum am mai facut si din care medicii nu au stut sa interpreteze ce am eu de fapt...la mine e nasol de tot fetelor pentru ca presimt ca intru la menopauza la 30 de ani si adio bebe. Dar mai incerc sa mai lupt o vreme sa vedem ce o fii dar de 2 ani cu tratamente mi s-a luat si mie.Parca vad ca medicii ma trimit direct la FIV si nu am bani de asa ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunetaeta spune:

LA MULTI ANI doamnelor
Didi-anda, Micky si Catty, va multumesc ptr. cuvintele voastre.
Smaddy si didi-andasi noi suntem hotarati sa facem IA cat mai repede, totul depinde acum de dr., daca va fi in ianuarie sau februarie.
Catty, mai esti suparata ???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

LA MULTI ANI PE 2007!! Si fie ca noul an sa fie mai bun si mai darnic pentru noi toate!!
Donatino poate ca e semn bun durerea de sani, tin pumnii in continuare!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim spune:


Danotino, iti doresc sa fie cu ochisori!

KIM & printesa ALICIA (29 martie 2006)
photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

LA MULTI ANI DRAGELE MELE!!! A INCEPUT UN AN NOU SI PLIN DE SPERANTE!
SMADDY, iubita nu ai incercat sa te reglezi folosind pastilute naturiste. Daca vrei iti dau maine un PM si iti spun ce sa iei,
BRUNETAETA imi pare rau ca au venit uratii. Las ca va veni o zi in care o sa radem de tot ce a fost.
ALI, acelasi lucru pt tine ca si pt Smaddy.
MYCHY, DONATINO, ce vesti aveti?
IOANA, mi-am mai revenit putin, desi pe 31 dec la ora 23.30 a aparut primul semn de rushi, dar de curs a inceput sa curga de pe 1 ian la pranz. Eu acum cum numar? Cred ca iau de buna data de 1 ianuarie. De maine incep stimularea cu Ova-Mit 1 pastila pe zi timp de 6 zile si intre 10-12 ian incercam a doua IA. Poate ca asta vi fi cu noroc. Cine stie?
Pupici tuturor si vorbim maine.

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput