INSEMINARE (6)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

micky ma bucur ca te-ai linistit.
uneori testele nu sunt concludente nici in ziua 28. exemplu kristind care a facut laparo in ziua 28, a facut test era negativ, dar era insarcinata.
nu mi-a dat nimic pt sustinere. mai bine, pt ca daca e sa nu fie,intarzie datorita sustinerii si ne faceam iluzii.
te pup si eu. ia-ti un test dar nu-l folosi. decat pe 1 ianuarie. eu nici nu am. o sa-miiau si eu unul pentru ianuarie, in caz ca ma mananca mainile.
te pup


danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

danotino asa am sa fac.
Eu am o durere pe ambele ovare, care se lasa in jos pe picioare, ce o fi? Poate sa fie o raceala? Am facut o baie, dar nimic. Nici macar nu am un no-spa prin casa, poate imi trecea.

Pupici
Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebekom spune:

Haideti, fetelor, nu-mi da nimeni nr de tel al dr Cocei? daca trece si ziua de maine, adica z2, nu cred ca mai am sanse sa fac IA in ianuarie. Sau daca puteti, dati-mi nr d-nei dr Cezara Bucur. Sunt intr-o stare...
Micky, iti multumesc ca t gandesti la mine si sper sa ai curand parte de .
Danotino, in tine chiar imi pusesem sperante pt ca stiam ca ai facut IA cu r Cocei, dar nu-i nimic, poate tr sa mai astept. Si tie iti doresc ca anul nou sa-ti aduca unde care sa te bucuri toat viata.
Numai bine fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

bebekom stai putin, ca pe al Cezarei ti-l dau eu: cabinet particular: 0766 536 553 (aici raspunde Ani, asistenta), Giulesti: 316.12.77, mobil: 0722 321 754.
Iti urez bafta, sa reusesti sa te programezi.
Pupici

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebekom spune:

Iti multumesc din suflet, Micky!!!!! Deja mi-a aparut zambetul pe buze. Sper sa reusesc sa ma programez. Sa te mai intreb ceva: crezi ca daca ii dau toate informatiile prin telefon imi poate da reteta, ce medicamente sa iau pt stimulare?! Din pacate, maine tr sa plec din Bucuresti. Oricum, te pup si-ti multumesc!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

bebekom cu siguranta nu iti va da tratamentul prin telefon. Am intrebat-o si eu luna asta daca trebuie sa fac ceva stimulare si mi-a spus ca pana nu ma vede la eco. nu imi da nimic. Si are dreptate, mai ales ca nu te stie si nu iti stie problemele. Eu te sfatuiesc numai sa te programezi, apoi va stii ea ca sa iti dea.
Si eu te pup si iti urez bafta.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Nr de tel al doamnei Cocei este 0722/775977.
MYCHY, ce te-a apucat sa faci testul pana? Si mie mi s-a parut aiurea ca nu ai facut pregnylul inainte de IA, dar avand in vedere ca tu mergi pe ciclu natural, nu stimulat, o sti dr de ce face asta, nu?
LORELAI, imi pare rau de testul negativ.
Si ca sa iti raspund la intrebare Mychy, nu ma pregatesc de Revelion, pe care il facem oricum in 2 acasa, ci am alte griji pt ca sunt aproape somera. Si am atatea pe cap.
Eu sunt z24 cred. De dimineata am avut o durere cumplita. M-am aplecat sa ma incalt si m-a pocnit o durere pe jumatatea burtii de am tipat instantaneu. Nu imi fac iluzii de bebe pt ca ma cunosc atata de bine incat stiu ca nici luna asta nu e sa fie si tot la sexul cu seringa ajung.
Pupici tuturor si seara buna.

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

micky, ai facut baie? sper sa nu fi fost prea fierbinte.
bebekom, numarul de la cabinet il aveam si eu, dar ma indoiesc ca iti va raspunde cineva. imi pare rau ca ai sperat ca eu pot avea nr dr cocei. am vazut-o prima data la IA, dupa cum ti-am zis, mi-a facut ea pt ca cezara nu era disponibila.
catty, poate e un semn si nu mai ajungo la seringa!

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Catty m-a apucat sa fac testul pentru ca dr. mi-a spus sa fac in Z14 dupa IA. De pregnyl cred ca a uitat si cand i-am spus ca nu mi-a facut, a zis ca nu este absolut necesar, dar daca vreau imi face. Referitor la durerile tale, eu ma abtin de la comentarii, ca stiu cum a fost data trecuta. Pe tine cand nu te doare nimic, tocmai atunci vine bebe. Poate ma insel si este un bebe frumos acolo in burtica. Si inca ceva, iti spun eu sigur ca esti in Z24 (in cazul in care tu nu stii cu certitudine), ca suntem in aceeasi zi.
danotino draguta mea, am facut o baie si a fost super fierbine, ca am cam racit (imi curge nasul si ma doare in gat) si imi era cam frig. Eu stiu ca in primele zile trebuie sa te feresti sa faci bai fierbinti.
Pupici

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebekom spune:

Micky, danotino, catty, va multumesc multttttt!!!!!
Michy, deja am sunat-o pe d-na doctor pentru programare, insa mi-a spus ca pana pe 10 bancile de sperma sunt inchise ( eu fac IAD ). Prin urmare, luna aceasta ma sare. Trebuie sa gasesc puterea sa-mi revin... Intre timp insa o sa ma rog pentru voi si astept numai si numai vesti bune. Va pupacesc si vreau sa va "revad" pe toate .

Mergi la inceput