Endometru,monitorizari,ovulatie,TB,stimulare148

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Mikiduta numa noi banduim pe aici...se vede ca nu suntem fertile...si ce daca, sant misto fustitele...mie imi plac mini , cu crapaturi sau de blugi sicoase(adik nu drepte , mai rupte ,crapate )...de si noi ca fetili.
Dorm duamnele...

Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Fetelor , mi-am luat maca ( eu am in trebat pt. endometru) ,adica mi-au adus-o din tara dar e de la medica.Am inceput sa iau 2/zi pt.20 de zile cum scrie pe prospect.
Intrebari: regleaza si ciclul?pot s-o iau si daca voi incepe stimulare? cand se intrerupe?am citit ca e f. buna si pt. ovare ca ale mele sunt stimulate de vai de ele...
multam fain

galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

galuscuta,nu vreau sa te dezamagesc,dar fetele de la naturiste (inclusiv eu)luam Maca de la Innovatics,si asta pt ca in timp fetele au notat diferenta si s-au vazut efecteel pozitive.
Chiar Djmama a scris,sper sa nu ma insel,ca a luat de la Medica si a fost frectie la picior de lemn.
Intra la naturiste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Idaidra - nu am acum ce face ca stau in Italia si varul meu mi-a adus ce a gasit.Acum ce va fi va fi , macar putintel sa-si faca efect.

galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

SUNT INSARCINATA!!!!!!! AM 2 TESTE SUPER POZITIVE (Barza caseta si SureCheck)!!!!! MINUNEA S-A INTAMPLAT! Cu ciclu peste sarcina!!!! Sa credeti in minuni!

Nu-mi vine sa cred!!!!! Anca stie.. am sunat-o dimineata sa-i spun... deci nu pot sa realizez asa ceva! Am o problema... sangerez dar este o scurgere maronie inchisa asa... Mi-a dat Utrogestan cate 2 pastilute/8 ore vaginal!
Ma doare spatele.. burta putin.. foarte putin si in rest NIMIC!! Doar ca am scrugerea asta care ma ingrijoreaza!
Ciclul l-am avut pe 2 ianuarie foarte normal.






In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns juliada spune:


bravo biby, ce bine imi pare,..........
sa fi vesela ca meriti,.......vreau si euuuu,hehehe

i-a si vitamine ca sunt bune
....nici mie nu imi vine sa cred.....
fetita ta e in burtic,.....a venit sa iti ceara ajutor, :)

felicitari enorme pentru reusita,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Roxali sunt deshuchiate . Cu coltzuri,volanele si clinishori. Alea de blugi imi plac vara dar la birou nu pot veni in ele ca ma da sefu afara
Galuscuta incearca sa faci comanda de siteul lor . aici:http://www.innovatics.ro/ro/index.php?page=maca si poate iti trimit. Pe mine ma suna de fiecare data sa le confirm comanda si poate te suna si pe tine. Dc vrei iti scriu pe PM nr de telefon de la care am fost sunata pt ca doar ce am facut comanda si mi-a ramas in tel la apeluri primite. Ii suni si ii intrebi. Pana una alta ia mai multe din cele de la Medica. Adica 3 sau 4 dar incepe cu 3 sa vezi dc simti ceva.

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Biby FELICITARI din tot sufletul! Cred ca sriai in tim ce eu citeam din urma
Nu stiu ce sa iti spun despre sangerare... sper sa fie ok!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns juliada spune:


bBby sunt si eu vesela azi ca a iesit testul de ovulatie super ....:)
poate te ajung din urma,.....tot fetita vreau....:)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Bibyrox felicitari si sarcina usoara! Dc sangerarea e mai mare eu stiu ca se ia pe cale bucala utrogestanul pt ca e impins afara. Poate iei una bucal si cealalta vaginal.

Miki

Mergi la inceput