Endometru,monitorizari,ovulatie,TB,stimulare148

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Miki - acum le termin pe astea care le am si apoi mai vad ce fac , poate nu va mai fi nevoie (Doamne da !)ca vreau sa mai fac un FIV.
Intre timp prestez si stau atarnata cu picioarele in sus ca un salam ca da de-o nimeri vreun gigel unde trebuie....

Bibyrox felicitari

galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Juli iti tin pumnii! Uite iti intind eu manutza sa mergi cu mine la Odisee. Vii?
Miki oral le voi lua! Acum la 4 trebuie sa le iau iar. Sunt sigura ca le-am eliminat prin sangerare.

Va multumesc mult!!!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns juliada spune:


Vin biby,.....abia astept sa vb de bb-ei

Cand am citit m-a trecut un fior de sus pana jos,....era si normal daca ma iei asa de manuta aia calda de mamica,....:)

Dute in pat si fa nani...... si pune manuta pe bb si spunei ca e bine, si maine nu o sa mai ai sangerare,....gandeste pozitiv si o sa fie bine.
te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delfinutza spune:

Felicitari Bibyrox!Sa ai parte de o sarcina usoara.

Delfinutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Felicitari BIBYROX si bebelina sanatoasa ...salutari si sotului .

Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

BIBYROX tace si le face (n-ai mai scris demult parca)
Felicitari, sa fiti sanatosi si sa multumiti Lui Dumnezeu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Miki inca n-am auzit sef sa nu-i placa mini la birou...poate vreun sef de stat...e normal ca altfel tii pui in cap.Nu ai vreun numar de telefon si de la Forever , ma interesa ptr sot ceva.


Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

Turturico, mi-adusei aminte de tine; ti-a jumulit sotzul toate penele si nu mai poti sa zbori pana pe DC?
Meda???
Meda, dk nu vrei sa mai pierzi vremea pe DC iti respect decizia dar da-mi doar un MP ca sunteti bine, ca sa nu te mai provoc 'sa te-ntorc'
Pe Avalon o las in pace ca simt ca e in perioada posaca si n-am decat sa astept sa-i treaca; stiu io; noroc ca-i mai si trece
ei, Noela, vezi ca ai mai gasit ce sa scrii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Io nu mi-s posaca! Sunt acra, na! Dar ce vreti numai lapte si miere... si alba si grasa si frumoasa? Si devreme acasa, nu? Io-te ca nu-s... Mami, hai ca m-ai facut oricum sa rad copios cu cocoloasele, pi buni!

FELICITARI, Bibyrox! Sarcina usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Roxali cand am spus ca ma da sefu afara m-am referit la faptul ca sunt rupte cu gauri si franjuri nu ca-s mini. Oricum nu mai port eu f mini ca pe vremuri ca am aproape 36 si jum.
Nu am tel de la Forever dar am o prietena care e distribuitor. Dc imi spui ce vrei poate te ajut. Banuiesc ca vrei Multi Maca nu? Scrie-mi pe PM.


Miki

Mergi la inceput