Endometru,monitorizari,ovulatie,TB,stimulare148

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

Mirela, mare bucurie pt. voi, este minunat. Sa traiti sa fiti sanatosi!!
In zi 69?
sa ne spui dupa eco cam cand a fost conceptia; probabil ca ai ovulat cel putin in ziua 50

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirella76 spune:

Cred ca am ovulat in z47 caci temp a inceput timid sa creasca in z48..
Si fetele sincer s-a intamplat cum stiam de la voi...temp. a crescut pina la 36.9-37 la un moment dat a scazut un pic 36.7 ( eu credeam ca vor veni rusii caci cred ca atunci am si avut o secretie un pic roze -probabil era de la implantare)si dupa care a crescut 37.1-37.2 si atat este si azi...MI-am facut curaj sa fac test dupa ce au trecut 18 zile de temperatura crescuta ( stiti ca e semn precoce de sarcina) si aprusera deja foarte evidente semnele..

mirella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Mirela, inca o data, FELICITARI! te trec acum pe lista, sau vrei sa astept confirmarea dr?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirella76 spune:

Sper ca nu par prea pesimista daca as vrea mai intai ca dr.T sa-mi spuna ca totul este oK!...
Multumesc inca o data ...sa se ia si la voi...
Eu cand am fost la dr.T cred ca era z22 am stat intre doua gravi si le-am pus mana pe burticute...

mirella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

mirella: hai ca ma faci sa simt ca un piculet am contribuit si eu la minunea ta
Ai mare grija de tine, sa nu faci efort, sa iei acid folic si urogestan, iar daca te doare burtik no spa

PS poate cobesc si pt mine luna asta

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Bravo Mirela te-a ascultata Mosu...l-ai momit
Fa-ti si un test de sange ca sa te duci la doctor sigura pe tine. adik pe burtic

Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Indraznet sa spun k 2007 va fi anul -dutelor.
In ultimele zile am citit numai vesti bune, felicitari noilor -dute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Venim si noi in fuga dupa voi. Intindeti-ne si noua o mana k sa va prindem mai repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirella76 spune:

Multumesc inca o data...
Hai Ysa prinde-ma de mana si voi celelalte ca in curand vom merge toate la Odisee....
Pupici

mirella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Va cer ajutorul...daca stie careva un tratament sau ce as putea face ca sa stimulez cresterea endometrului(la ultimul Fiv aveam endo doar de 9,2).Please ajutati-ma....

galuscuta

Mergi la inceput