Endometru,monitorizari,ovulatie,TB,stimulare148

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns floarea de colt spune:

LA MULTI ANI !!!! PT TOATE DUAMNELE MELI DRAGI DORESC UN AN NOU MAI BUN DECAT TOTI ANII CARE AU TRECUT LA UN LOC!!!!
Sa ne aduca noul an , un bebe pt fiecare !!!!

Mai fetili meli da ce frumos v-ati mai distrat...ati petrecut nebuneste , cel putin roxali a facut nebunii cu gluma...ma faci sa ma simt baba..ca a trecut o vesnicie de cand incercam si noi toata mobila si nu numai, din toata casa...

noelooo ,fu frumos ai pe faleza???am vazut si noi la tv ca v-au adus Kaoma...rasuflati , si primaru vostru tot rasuflat e , sicer!!!!

meda ,scumpa mamica cum a fost de rev/?sper ca nu te-ai simtit rau sau altceva si ca te-ai putut bucura de sarbatoare!!

feli ,avalon , dj mami , va doresc la toate ce imi doresc si mie!!! stiti voi ce!!!
pupici multi di dulci pt toate duamnili!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

Duamnelor, un inceput bun si cu spor in munca, pt. voi cele care v-ati reluat lucrul azi.

Duamnele care si-au propus sa se vindece de DC si sa nu mai posteze in 2007 le spun ca nu vor reusi asa ca astept replica si blana de urs.
Meda, nu te mai stresa cu testele Totul este bine, stai linistita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

O zi buna tuturor!
DJ_mama, ai vazut ce ne-a pacalit Ali? Pai noi imparteam blana de urs... si ea ne-o lua inainte! Daca are efect, cred ca imi fac si eu rost de una!
Raportez si eu: z 18... am de asteptat!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

quote:
Originally posted by dj_mama

Duamnelor, un inceput bun si cu spor in munca, pt. voi cele care v-ati reluat lucrul azi.

Duamnele care si-au propus sa se vindece de DC si sa nu mai posteze in 2007 le spun ca nu vor reusi asa ca astept replica si blana de urs.



Mai, nu poate omu' sa faca o miscare, ca Mama adulmeca imediat! De unde stiai????? Ai ghicit, voiam sa ma volatilizez, sa dispar ca magaru' in ceata. Dar vad ca nu reusesc, numai din cauza lui Roxali care imi provoaca fanteziile erotice... ca nici la 20 ani nu am 'probat' mobila, afara de cea care a fost special conceputa pentru asta... Noi am petrecut ca bosorogii acasa, la ora 2 dormeam cu bikinii rosii pe mine.

Pupici tuturor si un An mai bun, un An special pentru voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noela_carmen spune:

mey, recunosc si ma caiesc...si eu am vrut sa dispar cu magarul lui Avalon...da' Mami a prins capastrul de la martzoaga si m-a adus inapoi...

hi,hi,hi mai duamnelor, DC-ul asta e mai rau decat drogurile...de cate ori am vrut eu sa divortez...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

LA MULTI ANI FETELOR VA UREZ SI EU,SA DEA DD SA REUSIM CU TOATE SA AVEM CE NE DORIM CEL MAI MLT PE LUMEA ASTA
LA TOATE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Mai fetelor sa stiti ca si eu cand vazu i blana mi-am adus aminte de discutia voastra...de omu a rafnit si el la o blana, ca poate prea o rad pe cea in dotare(am inceput anu cu vulgaritati)...dupa asa o seara a zis ca mai bine la munca...oricum luna asta nu mi-am luat tb, m-am lasat in voia soartei dupa rezultatul de la spermo...dar cred c-am ovulat mai devreme (oare ptr ca ma luat si ceva aspirine ptr febra)...luna viitoare imi intr-u serios in paine.

toate fetele pofticiase...la blana ursului.


Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

mey, se pare ca sunt mama rautatilor
marturisesc ca si io am avut o fantezie de-asta cu magarul ... dar m-am linistit dupa ce am citit un articol prin care se demonstra ca schimbam o dependenta cu alta; altfel nu se poate; si parol ca in afara de DC n-am nici o dependenta. Uneori poate de munca dar tot DC m-a vindecat
Asa ca, zic io ca dak renuntam, cine stie cu ce alta dependenta o inlocuim si ajungem mai rau
asa ca, dintre mai multe rele am ales-o pe cea mai mica
sa nu ma urati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirella76 spune:

La multi ani fetile mele dragi! Mi-a fost atat de dor de voi..

pentru byby care a cobit...
Te iubesc byby....Am innebunit!...Dar este o nebunie motivata...
Sa va spui de ce...Nici nu am stiut unde sa scriu prima oara...
Mosul meu s-a tinut de cuvant...si...sarbatorile mi-au adus cel mai frumos dar..un test II in Z69 retineti bine Z69...
Dupa ce facusem test in Z50 si era clar negativ au inceput diverse semne pe care nu am vrut sa le cred ...Imi inchipuiam ca iar imaginatia mea o ia razna...
Si cand ma gandesc ca o spuneam mai mereu in gluma ca bebele meu vrea sa vina doar in U.E....





mirella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirella76 spune:

Scuze, este vorba de bubuleana care prin z50 imi povestea de prietena ei caz super asemanator cu al meu...


mirella

Mergi la inceput