FIV in Ungaria 6

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ioana_p76 oauuu ma simt magulita mama..multumesc..multumesc pai io zic ca ar trebui sa incep tratamentul..numai sa vrea dc sa mi'l dea
crinutza nu ziceai tu ca stie el ne'a Chivu ce face?ia vezi ca vin cu batoaia la tine..sati mama linistita..io voi fi acolo in inauarie si te astept cu bratele deschise..stau acolo toata luna..stau pana reusesc nu mai plec de acolo decat burtoasa
legaturooooo stiu ca stii ca ai incredereda tu stii ca io stiu ca am incredere in tine?
Pis te pupic sa fii cuminte ..in patutz sa stai..
gabitzu ma bucur mama ca ai aparut ..doar ca imi doream sa ne intalnim la gravidutze nu aici..
auburn o facem fotbalista manacaoar mama pe ea
andicu si cand te plictisesti intra cu mine in vorba..ca io vb mult si iti trece plictiseala
steliana te pupic ..lasa mama ca iei tu hoataratea cea mai buna..stie je
aurel cris multa bafta!!
ioana78
dariaioanaxxmama io pot sa'ti dau valorile normale ca imi e usor sa ma uit peste analizele mele si iti copiez imediat intre ce si ce se incadreaza Fsh si restul..dar fiecare laborator ale limitele lui ..nu sunt la toate la fel..e mai bine sa le vada un dc si sa'ti spuna..parerea mea..
Mika..Leliuta,nu ne mai spuneti si noua ce fac printzesele?
incercai sa va scriu la toate...mai uitai pe cineva?
aaaaaaaa pe Zori mancaoar mama aaaaaaaa si pe miki ete va pupacesc si pe voi..
si daca mai uitai pe cineva iertare..
da io va pupacesc pe toate..
iar pe voi motzatelor stiti voi care io va tin pumnii stransii..stransiii.
moamaa sa va vaz ce o sa faceti fara mine o luna de zile..moamaa o luna va dati seama ca io mor fara voi


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Ioana78 dr. a spus ca va trebui sa merg in jurul datei de 20 ianuarie, dar mai suna sotul meu in data de 4 sa mai vorbeasca, sa vada exact data.
Auburn, Ioana 78, Pussi, Steliana multumesc ca ma incurajati. Si eu m-am gandit si la varianta ca e mai bine sa stiu mai repede daca trebuie "reparat" ceva inainte de FIV, si sa pot face apoi FIV in aprilie-mai. Doar ca mi-a trecut, asa prin gand, sa nu fie cumva ceva....dar va fi bine sper, oricum nu depinde de mine
Pis, Pussi va tin pumnii.
Liana tu cand mergi in ianuarie la dr.? Da, Liana, am incredere in el (in dr.), ca am vazut ca stie ce face. Doar ca tot sunt gandita, chiar de aceea ca stie.... Sper sa ne vedem in ianuarie, sa te incurajez si eu, asa cum ai facut tu intotdeuna cu mine.
Fetelor, va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ssa ma iertati ca mai facui si greseli..dehh batranetea mama..batranetea
crinuta nu stiu cand voi fi in ianuarie progarmata..dar stiu ca toata luna ianuarie voi sta acolo..asa ca te astept..io zisai da tu nu vazusi.. cu bratele larggggg deschisee

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

mersi Liana pt. raspuns, cine stie sa.mi raspunda de ce cere dr. Zadori analizele astea sa le trimit inainte prin e-mail, cumva vrea sa-mi faca o analiza preliminara pentru a.mi da o schema de tratament preliminar prin e-mail? am inteles ca a mai facut asa ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZoRi spune:

Desi scriu mai rar sa stiti ca va urmaresc tot timpul. Despre mine nimic nou, ar trebui sa merg la dr. la control dar cred ca o las pt anul viitor. Tot in ianuarie vom face si testele genetice, si pe urma vom vedea. S-ar putea sa mai facem o incercare in aprilie-mai.
Crinuta multumesc pt e-mailuri. Poate vom fi colege de suferinta in primavara.
Pussi cred ca iti va face un cadou minunat!
Andicu ai grija de bebe.
Auburn si pt bebelina. A nascut Alina un baietel de 2,450kg si o fetita de 2,350kg. Sunt bine toti trei.
Liana deci la anul te muti la unguri.
Dariaioanaxx nu cred ca dr. iti va da o schema de tratament prin e-mail, eventual AC, fara sa te vada la echo.
Va pe toate
ZoRi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

de azi nopate ma doare burtik... ca la CM si sunt asa de sensibila la ideea ca-mi vine ca-mi curg lacrimile numai cand ma gandesc...sanii sunt tot maris i sensibili..dar nu mai stiu ec sa cred..............

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Pussi pana la analiza de sange doar asta trebuie sa crezi, unde este optimismul pe care il laudam ieri?Vezi ca imprumut de la Liana ()!!!!Este normal ceea ce simti pt. ca uterul creste ca sa stea puiutii cat mai comod 9 luni de acum incolo. Hai sterge lacrimile si fi din nou optinista pe care o stiu eu!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Pussi si pe mine ma durut exact ca la CM, in ziua cand am facut testul m-am patat, am crezut ca sigur vin rusi ( cum spune Liana), dar totul a fost bine. Stai cuminte nu te stresa ca vin si eu cu .
Liana daca iti cauta Ani unde sa stai e bine, eu am crezut ca mergi acolo unde a stat Pis si mi se parea prea scump sa stai o luna, Lelia a stat undeva aproape de clinica si a platit 1000 de forinti /zi ( cred ca pe pat nu stiu sigur, nu vreau sa te mint sun-o pe ea).
Va pupam pe toate

Tia si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Tia, antonismi-am mai revenit..am hotarat ca decat sa stau in pat si sa mai bine sa am o activitate si cumintica si foarte incet si far efort am... dar o sa fiu cuminte mai departe...

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Pussi, iubita, nu te panica! atata vreme cat nu vin uratii ( si n-au cum, ca e prea devreme), restul sunt simptome bune! ai vazut si tu cate fete care au reusit s-au plans de dureri ca la CM! eu zic sa nu te agiti prea tare cu treburile casei si sa-ti ocupi timpul citind, vazand o comedie, dormind...fii optimista !
Auburn , ce bine e de tine sa simti miscarile bebelinei! ma bucur ca sunteti bine si tineti-o tot asa!
ZoRi ,! ma bucur mult ca v-ati gandit deja la urmatoarea incercare! eu simt ca o sa fie bine in primavara!

unguroaicele!

Andreea 10+
Punctuletzul meu

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput