FIV in Ungaria 6

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Pussi am uitat sa specific E vb de 1600000 lei sau 160 ron

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

LaviniaN ti-am mai spus, dar iti mai spun inca o data: FELICITARI!!!!! Si sarcina usoara.

pentru toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

Fetele, va pup pe toate
Pussi, eu am facut 2 FIV la Debrecen, la clinica Kaali, ultimul in sept. 2006.
In octombrie am facut laparoscopie si histeroscopie iar acum urmez un tratament cu utogestan prescris pt. 2 luni intrucat la investigatiile amintite mi-a gasit ovare scleroatrofice si endometru ingrosat. Nu stiu cum repara utrogestanul astea, in curand termin tratamentul si merg la contral. In opinia medicului ,cand mi-a dat tratamentul cu utrogestan, in urma cu aprox. 2 luni, la primul ciclu de dupa utrogestan, ar trebui inceputa stimularea pt. FIV 3.
Eu insa nu sunt pregatita acum pt. FIV, mai incer o luna natural si as vrea sa ma consulte si medicul vostru din Szeged.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Steliana - te rog spune-mi impresia si parerea ta despre Kaali Debrecen.Eu incerc sa triez din clinici unde sa fac urmatorul FIV/ICSI.Multumesc si mult succes in continuare.

galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Lavinia, inca o data felicitari din toata inima! ma bucur mult ca ai reusit natural si iti doresc sa urmeze cea mai frumoasa perioada din viata ta!
Pussi, ti-am dat PM!

pt toate fetele!



Andicu 13+

Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

La multi ani gagici!

Fie ca 2007, sa ne aduca tot ce ne dorim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

ileanamie nu stiu de ce, dar mi-a ramas pe creieras ca tu faci FIV in februarie-martie??? Tin bine minte sau ma insel??? dar oricum ce faci mai departe??

Stelianacred ca te-am confundat cu Lavinia...sper sa nu te superipoate ca confuzia asta are vreun subanteles si o urmezi pe Lavinia la

Andicu

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla28 spune:

Dragele mele,

Va urmaresc de ceva timp, suntem si noi in aceeasi situatie cu voi, probabil singura sansa pentru a avea mult doritul , va fi FIV.

Incerc sa ma hotarasc unde ar fi mai bine,atat din punct de vedere financiar, dar mai ales d p v d al profesionalismului, chiar daca ar impune niste cheltuieli suplimentare.
Steliana, te rog frumos sa imi spui parerea ta despre clinica Kaali din Debrecen, deoarece eu stau in Oradea si mi-ar fi foarte comod.

La toate celelalte va doresc din suflet reusita, un an 2007 cu impliniri, va sprijin pe fiecare, chiar daca din umbra.
Lavinia, , te felicit si esti inca un exemplu ca se poate, chiar atunci cand te astepti mai putin..


Sper sa fim in curand toate

Carla

"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita nicioadat cum i-ai facut sa se simta"(Carl W.Bueechner)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by danotino
irlandeza, da stiu ca esti pusa pe treaba :)
va pup si va doresc o zi usoara

danotino



Pai pana cand sa mai astept ? Merg pe 33 ani.....si daca spermograma nu se imbunatateste, ce sa mai astept ? Sa am 40 ani ? Macar acum am o sansa sa adun bani pt. FIV, mai stiu eu ce-mi aduce ziua de maine ? Daca nu-mi mai permit ?
Sper doar sa reuseasca din prima



Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Pussi maine iti raspund la e-mail. Am ajuns din nou acasa acum si trebuie sa , ca sa nu mai fac maine.
Steliana ma bucur ca mai scrii pe aici. Poate vom fi colege de FIV la Szeged.
Ileana tu ce mai faci? Ai cam disparut de pe aici.
fetelor, va pup pe toate

Mergi la inceput