FIV in Ungaria 6

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

andicu, pussi multumim pentru informatii.
pussi, cand te mai apuci? de data asta o sa reusesti!
daca as fi avut banii, ma apucam si maine, dar...
lasa ca ne descurcam noi.

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Andicu multumesc si sarcina usoara.
Pussi, multumesc inca o data.

Ma gandeam sa-mi fac o programare pt. aprilie poate, pana atunci mai adunam banuti, saptamana viitoare ne mutam intr-un apartament mai mare si mai scump bine-nteles. Trebuie sa sun de acum pt. programare ?

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniaN spune:

Draga fetelor,

vreau sa va anunt ca aceste sarbatori mi-a adus cel mai frumos cadou din viata noastra,sunt insarcinata in cinci saptamani,desi nu prea am semne de gravida infara de faptul ca imi este foame aproape tot timpulsi imi este somn.
am fost ieri la medic mi-a facut ecografie,sarcina e prea mica sa se vada,doar sacul embrionar sa vazutcare e de 12 mm mi-a dat sa iau duphaston 3 pastile pe zi.

De 3 ani asteptam un BB,am facut tot felul de tratamente hormonale,tratamente naturiste,tone de analize chiar si o laparoscopie....in fiecare luna numaram si calculam exact perioada de ovu;latie
luna trecuta nu am calculat nimic ,nici macar nu mi-am dat seama daca am avut ovulatie sau nu....cand te astepti mai putin atunci vine BB,iar DD asa le aranjeaza pe toate cum crede el ca e mai bine.

o sa intru mereu sa va citesc si sa va tin pumnii pt indeplinirea visului vostru.

Va doresc ca anul 2007 sa va aduca cele mai frumoase bucurii din viata voastra si nu va pierdeti speranta secretul e sa luptati pana la capat.

va pup pe toate LAVINIA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auburn spune:

andicu iti sta foarte bine . radiezi in poze .

zori, pussi asa cum am zis nu voi fi in Timisoara in weekend si nici saptamana viitoare. chiar daca va vedeti voi acum sa programati cat de curand o intalnire si cu mine.

laviniaN felicitari si sarcina usoara.

tanyuta felicitari pentru sarcina. sunt impresionata de puterea cu care ai trecut peste problemele de dinainte. iti doresc o sarcina usoara si sa te bucuri de bebici (la asa crestere a valorii bHcg sunt doi, nu?).

crinuta abia astept sa ne vedem la Timisoara .

va doresc un an nou fericit tuturor si urmatorul Craciun sa va gaseasca cel putin daca nu cu bebe.

pe toate

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Si inca ceva, cat e forintul acum ? Pe prima pagina e pus cursul din septembrie 2006. Poate il modifica cineva cineva mai des ,


Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

LA MULTI ANI, cu sanatate si bucurii in noul an!
Fie ca anul acesta sa aveti parte fiecare de vesti bune, care sa va umple inimile de fericire!
Lavinia, felicitari, sa ai sarcina usoara si un bebic sanatos si norocos! Poate ca si Laparoscopia facuta la Cluj te-a ajutat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Lavinia felicitari ! Iti doresc sa ai o sarcina usoara si un bb frunos si sanatos !
Steliana
Andicu esti frumoasa si fericita, fericita, fericita ! Sper sa te urmam cat mai repede si noi !
Irlandeza eu am stat la Szeged la o pensiune f aproape de clinica . Cred ca are site-ul pe prima pagina, dar il scriu si aici www.luxusapartmanhaz.hu. o sa vezi preturi si camerele. Noi ne-am cazat de fiecare data intr-o camera mica si am platit cam 1600000 lei/ noapte. Liana cred ca sta in alta parte si o sa ne dea detalii cand se intoarce !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

LaviniaSARCINA USOARA SI BB SANATOS!!!

Zorice zici? ne vedem pe 16 -17 cand e si auburn si crinuta aici. Sambata nu mai pot nici eu, desi mi-ar prinde bine. Tu cand iti faci programare???

Auburn pupici la Bebelina Mi-ai ridicat ieri moralul

Irlandeza poti sa-ti faci programare, sa nu amani..cel tarziu la final de ian. sa suni. Cursul era parca 1 EURO= 248.5 ft..dar sa-ti zica Ioana 78 acum cand merge

Danotinoas incepe azi, dar nu se poate asa ca in 16.01 am programare si atunci stabilesc cu Zadori ce si cum... probabil FIV-ul il fac in martie

Stelianatu in ce faza esti??? Parca tu erai cu Viena!!! Tia-i stabilit planurile pe 2007???

Ioana 78 scuza-ma dar in ce moneda ai platit cazarea pe noapte..sau e o gresala???

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

pussi, bafta.
irlandeza, da stiu ca esti pusa pe treaba :)
va pup si va doresc o zi usoara

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniaN spune:

Fetelor va multumesc mult
Va pup si va imbratisez pe toate,sa va ajute DD sa vina bucuria in sufletele voastre.
Anul 2007 este un an promitator ,o sa vedeti ca o sa veniti toate la ODISEE.
LAVINIA.

Mergi la inceput