FIV in Ungaria 6

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Pussi, sper sa iti recapeti cat de curand "pofta"de a lupta din nou!A doua oara va fi cu noroc.Acelasi mesaj si pentru Pis.
Ioana78,iti tin pumnii de pe acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by pussi
Irlandeza max. 2.500 cu tot cu medicamente, analize facute acolo..etc

PUSSI



Doar 2500 euro pt. tot-tot ? Nu-i exagerat de mult, fata de 4500.......

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Tanyuta cu Gabi de la Timisoara ai fost? mi-a spus ca merge cu o prietena de la Vulcan.
Ai grija de
Pussi si noi te pupam

Tia si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Tanyuta

Zori ne intalnim sambata??? stabilim maine mai exact

Ioana Liana are tel. inchis...tu la ce ora ai programarea???

Pissufletelul meu???? acum pot sa zic ca sunt mai bine...dar am avut vreo 3 zile, ultimele din 2006 groaznice, imi era si frica sa mai sper la ceva. Dar am luat o decizie : nu renunt pana nu am BB in brate sanatos...asta va fi prioritatea mea de acum incolo. Nu pot decat sa-L rog pe DD sa-mi indeplineasca dorinta!!! Tu cum esti???

Andra sa te auda DD!!! si asa sa fie???

Tia

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanyuta spune:

da cu gabi de la tm .si ea merge acum in ianuarie din nou .aseara am vorbit cu ea la telefon.noi am ramas foarte bune prietene .amindoua am avut aceeiasi problema dupa ce am facu la munteanu fiv .cred ca cu tine a vorbit o data la telefon si te-a intrebat cum e la unguri,eu eram la ea in tm. si mi-a zis ca suna pe cineva din resita ,ca sa ne mai incurajam.deoarece eu nu mai vreiam sa mai incerc am fost foarte descurajata,si ea a zis sa mai incercam o data si la unguri .acum sunt fericita,sper sa reuseasca si ea imi doresc din tot sufletu ,deoarece merita ,datorita ei eu am mai incercat o data ,ceea ce va doresc la toate sa nu va lasati batute.stiu ca este greu si psihic ,si financiar dar pana la urma va fii bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pis spune:

Tanyuta, da, erai cu o fata mai plinuta si bruneta si cu Ani...foarte buna valoarea bhcg...ai grija de tine si de puiut...

Eu am venit la birou si acum este mai bine...am de dat si doua examene pana in mai...printre care si cel auto...vreau sa mai si slabesc ...asa ca am ce face...ca sa nu ma mai intreb...de ce nu a fost sa fie?

la toate unguroaicele...

Pis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

La Multi Ani!!!
Va doresc un an nou mai usor,mai darnic care sa ne aduca la toate ceea ce ne dorim atat de mult!
Tanyuta felicitari ai grija de bebe din burtica
Crinuta ce faci? v-ati programat?
mult succes celor care merg zilele acestea la szeged si daca va intalniti cu liana sa-i transmiteti ca ne gandim la ea
va pup


"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

la multi ani fetelor!
sper sa avem un 2007 plin de impliniri si satisfactii.
stie cineva ceva de liana?
pussi, doar 25oo de euro?
si unde ai stat? cu tot cu cheltuielile astea pe cazare si drum? eu cred ca astea te omoara...
sper sa reusesti pna la urma. eu sunt doar o aspiranta. mai incerc cateva IA. vreo 2...
va pup


danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pis spune:

Danotino Pussi este timisoreanca...deci cheltuieli de cazare nu a avut pentru ca a stat in patutul ei...
In schimb eu fiind bucuresteanca nu pot sa spun ca m-au "omorat" dar oricum m-au costat ceva ...e drept ca am ales si o pensiune mai scumpa care avea si internet in camera...cand am sa-mi fac calculul am sa-ti spun cat m-a costat cazarea si drumul...papica nu o pun ca si acasa papi...
Tocmai ce-am vorbit cu Liana, este bine si pe 6 ianuarie incepe stimularea, internet nu are...dar are sa ne mai trimita mesage...

la toate fetele,

Pis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna fetelor.

Pe mine m-a costat a2a oara cam 2000 eur (FIV simplu si tratament). Cu tot cu drumurile de la Constanta-Timisoara, si apoi TM-Szeged, am ajuns pe la 2800 eur, cu cazare (am stat la o pensiune in TM)si mancare incluse.

Pussi,ZoRi, vreau si euuuuuu....!petrecere frumoasa! mergeti tot in Mall ?!
Pis, transmite-i, te rog, Lianei, ca ma gandesc la ea si am pumnii stransi in continuare!
Tanyuta, felicitari inca o data! ai valoarea f buna la beta hcg, inseamna ca bebe s-a prins bine!

Dragelor, sunt sigura ca 2007 va fi un an fff bun pt voi, si ca o sa reusiti toate! v-aduce dr Chivu cu burtica sigur, anul asta!




Andicu 12+

Pozele mele

Mergi la inceput