FIV in Ungaria 6

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

tanyutaai primit mailul???

Ioanasunt aici. Tu saptamana viitoare mergi la szeged? te intalnesti cu Liana???

Irlandeza max. 2.500 cu tot cu medicamente, analize facute acolo..etc

Andicuce face Punctulet???? Ti-am trimis un Pm mai demult, nu ai avut timp de el...stiu ca cer prea mult sau nu l-ai primit...ca in aceeasi zi am mai trims unul Irlandezeisi a ajuns la Tia

Tia+pt. daria

Crinutatu pe unde esti??? cand iti faci programare

Pis tu??? ce faci???

Andra, Cornelianeli, gabitu, dariaioanape unde sunteti???

Mika tot ocupata cu bebelina???

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Pussi, am primit mesajul tau, dar dupa ultimul episod din preajma Craciunului ( cu petele mele) am stat mai mult in pat si n-am avut timp sa-ti raspund. Promit ca zilele astea iti dau detalii.


fetele!



Andicu 12+
Vine barza!

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Buna fetelor, mi-a fost dor de voi. Va doresc la toate "LA MULTI ANI!" si sa vi se implineasca ceea ce va doriti in acest an.
Pussi inca nu am noutati. Am sa-ti trimit azi, mai tarziu, un e-mail, acum nu ma simt prea bine (de aceea sunt acasa).

pentru toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Andicunu vreau sa te stresez, cand ai tu timp...pe 16.01 merg la Szeged si mi-e mai bine numai cand ma gandesc

Crinutasper sa fie doar o raceala, ca eu sunt cobza si daca ai vorbit cu Liana sa ne zici si noua cum e...

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanyuta spune:

pussi vezi ca nu imi mai mergea id celalat si mi l`am schimbat...daca vrei sa`mi mai trimiti mail trimite pe adresa tanyuta_2007@yahoo.com :*:*:*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZoRi spune:

Ciao fetele!
Mi-a fost dor de voi.
Va doresc tuturor LA MULTI ANI!, SA VI SE IMPLINEASCA VISUL DE A DEVENI MAMICI si multa multa sanatate.
Pis, Pussi imi pare rau pt nereusita voastra.
Pussi, Auburn ne vedem la sfarsitul saptamanii?
Liana multa bafta si sa dea DD sa vii de la Szeged.
Va pe toate
ZoRi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pis spune:

Fetele...am revenit si eu...va doresc un sincer "La multi ani" un an cu sanatate, tot ce va doriti sa se realizeze si ...ce nu vreti sa fie sa nu fie...
Despre mine nu am noutati...nu sunt nici prea-prea nici foarte-foarte...am hotarat sa mai incercam odata la Szeged, cam prin luna mai...as vrea sa las sa treaca 6 luni...Asa cum am vorbit cu dr.Z pe la inceputul lunii februarie il sun pentru a stabili consultatia de dupa FIV...si apoi vom decide ce si cum...
Tanyuta felicitari si sarcina usoara in continuare...cred ca am vorbit odata cu tine la clinica cand erai cu Ani...
De Liana mai are cineva vesti ?...eu am sunat pe mobil dar imi intra casuta vocala...
Pussilina cum stai cu sufletelul???...te-ai mai linistit...??? haide ca nu mai este mult pana pe 16 ianuarie...
Crinuta esti racita?..ti-ai facut programarea la dr.Z?

la toate fetele...

Pis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanyuta spune:

ceau pis .este posibil ,dar nu iti aduci aminte daca mai eram cu o tipa mai grasuta si bruneta ,pentru ca eu numai atunci am fost cu ani.dupa aceea am fost numai cu sotu ca el stie ungureste mai bine ca ani .dar am crezut ca nu ne descurcam fara tranzlator .in schimb a zis sotul meu ca vorbeste mai bine decat ea.ani era traducatoarea la prietena mea din tm. eu am emotii ca am facut azi a 2 analiza hcg si astept rezultatul sper sa fii crescut destul de mult am emotii .cand il primesc o sa va anunt .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanyuta spune:

Ceau gagici , am primit rezultatul si am 1428 , maine vorbesc cu doctorul si vad ce imi spune . Va doresc reusite la toate . Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Pis, Crinuta, Zori, Andicu ma bucur ca ati intrat aici si ne-ati spus ce mai faceti !
Pussi in 10 sunt la Szeged. Sper sa ma intalnesc si cu Liana. Nu stiu daca am sanse , ca nu ne-am inteles...Cred ca ea nu s-a cazat la pensiune. Noi mergem tot acolo !
Tanyuta felicitari inca o data si sarcina usoara, fara probleme !

Mergi la inceput