FIV in Ungaria 6

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Dragele mele "unguroaice" si nu numai, am intrat sa va urez si eu

LA MULTI ANI! si UN 2007 mai bun decat toti cei trecuti! sa fiti sanatoase, sa vi se indeplineasca dorintele cele mai arzatoare, sa fiti fericite si sa nu renuntati la visul vostru! sa va aduca Noul An cate 1 in burtica pt fiecare dintre voi!

Noi suntem bine, dna dr ne-a dat liber de la stres si statul in pat; se pare ca nu mai este nici-o problema , iar bebe isi vede de crescut.

Andreea 12+
Vine barza!

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

LA MULTI ANI ! multa sanatate si un an nou plin de bucurii si de


Tia si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:


A mai trecut un an si odata cu el si suferintele sau bucuriile noastre...Sper din tot sufletul ca ANUL 2007 sa ne aduca tot ce este mai frumos pe lume..., sanatate, fericire si liniste suflteasca.

LA MULTI ANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

am intrat sa va urez
LA MULTI ANI! SA AVETI UN AN NOU MAI BUN, SA VI SE IMPLINEASCA CELE MAI MARI DORINTE, SA FITI SANATOASE ALATURI DE FAMILIILE VOASTRE, FERICITE SI IUBITE!
VA PUP


danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Dragele mele, am intrat si eu sa va urez
UN AN NOU FERICIT SI PLIN DE IMPLINIRI! VA DORESC CA NOUL AN SA VA ADUCA FIECAREIA DINTRE VOI BEBELUSUL MULT VISAT!!


Va pup pe toate si ne auzim la anul!!

Ioana


vreau si eu un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanyuta spune:

la multi ani eu va citesc de mult dar pana acum nu am intrat acum sunt bucuroasa am facut si eu fiv in ungaria si ieri am facut hcg si mia iesit 117.30 si sunt fericita vream sa le mai incurajez deoarece la mine este al 3 si am reusit la multi ani si nu va pierdeti increderea in dumnezeu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Tanyutafelicitari!!! SARCINA USOARA SI BB SANATOS!!!frumos cadou de Revelion!!! unde ai facut FIV in Ungaria??? Toate trei in Ungaria le-ai facut??? Sa tragi bine cu piciorul...sa ne agatam si noi de el!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Bunele mele prietene, ce pot sa va urez acum in prag de Anul Nou : SANATATE, FERICIRE SI ACEL SUFLETEL DULCE PE CARE NI-L DORIM TOATE !
Distractie placuta diseara si La multi ani !
Tanyuta felicitari ! Sa ai grija de tine si de ! Sa mai intri si sa ne spui cum te simti !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanyuta spune:

NU PRIMUL LA-M FACUT LA MUNTEANU LA TIMISOARA, AL DOILEA LA VLADEASCA TOT LA TIM DAR LA SPITAL SI ULTIMUL LA SZEGED LA DR.ZADORI. LA MULTI TUTUROR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

ioana78

SA AVETI UN AN MAI BUN, PLIN DE BUCURII, SATISFACTII REALIZARI SI TOT CE VA DORITI MAI MULT SA VI SE IMPLINEASCA.
LA MULTI ANI !!

Noi 2 singurei

Mergi la inceput