FIV in Ungaria 6

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

vroiam sa va mai spun ca va iubesc multtt,,mult da'tot
andicu asa cum ti'am mai spus fara tine chiar nu pot..asa ca am incredere in tine..si te rog sa stai cumintica..poti sa;mi tii pumnii si cand stai in pat
legaturooo asa sa faci
antosit multam mama..io te pupic pe tine.
gataaaaaaa plec..ne auzim la anul..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Liana drum bun spre Szeged ! Iti doresc tot ce e mai bine pt tine ! Sa fii cuminte si sa asculti de dr ! Sa vii ! Io sper sa mai poti intra pe net si sa ne pove ce faci !
Pussiin 11 ian avem din nou programare ! Sincer mi-e cam groaza, incerc sa fiu optimista...Sper din tot sufletul sa scapam de biopsie, daca nu asta e; si altii au mai trecut prin asa ceva ! Ma bucur ca esti mereu prin zona
Irlandeza iti doresc sa fii in 2007 alaturi de Pussi, Pis , Crinutza, Zori,Gabitu, Ioana76, Andra si toate celelalte fete care si-au pus toata speranta in reusita anului ce vine... si bine-nteles impreuna cu mine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna, fetelor! Mi-a fost dor de voi!
Am intrat sa va salut si sa va urez ca anul care vine sa va aduca fiecarei a dintre voi cate un bebelus mic sau doi!!
Liana iti doresc sa fii tu prima dintre noi care sa devina si sa incepem anul cu vesti super bune!!

Va pup pe toate cu drag!!


Ioana


vreau si eu un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Ioana78, relaxeaza-te si incearca sa profiti de Sarbatori...o sa avem destul stres la anul.Iti vom tine pumnii stransi si va fi bine.
Va pup si va doresc zile pline de soare si optimism!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

fetelor care ati mai trecut printr-un FIV nereusit dupa cat timp v-ati revenit??? eu nu mai termin cu , nu am chef de nimic si nimic nu ma bucura... ma sufoca toti care vor sa-mi ridice moralul, am impresia ca nu ma pot intelege si m-am saturat sa-mi se tot zica ca "o sa fie bine data viitoare" si toata lumea se poarta cu mine frumos de parca nu s-a intamplat nimic ...nu vreau sa-i fie nimanui mila. Nu vreau sa va intraztez..eventual sa-mi spuneti voi cum ati procedat???

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Asa m-am simtit si eu , groaznic. ( Chiar daca a fost sarcina naturala , nu FIV). Plangeam zilnic, si cand vedeam copilasi pe strada , sau la TV. Si sotul meu se purta f. frumos, de parca nu s-ar fi intamplat nimic, si-mi tot zicea , " nu te mai gandi acolo, totul o sa fie bine ", si dupa o luna jumate', n-am mai putut si am explodat, si i-am zis ca eu am nevoie sa vorbesc despre ceea ce s-a intamplat, sa ma descarc,la servici nu am spus la nimeni ce am patit, parintii mei sunt in Ro, asa ca doar cu el puteam vorbi. Si atunci si-a dat seama cat sunt de suparata ( si el era , dar nu a vrut sa-mi arate, a fost tare pt. mine)si incet-incet mi-a trecut ( chiar daca n-am uitat), la mine a durat cam 6 luni pana mi-am revenit complet, pt. ca atunci am reinceput din nou sa incercam, si asta mi-a dat sperante.
Fiecare are perioada lui de "recuperare", nu-ti pierde sperantele.
Dumnezeu ne iubeste , nu o sa ne paraseasca.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

LA multi ani cu sanatate si multe impliniri sa va aduca anul care vine!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

UN 2007 PLIN DE IMPLINIRI!!!

Tia, Mika, Leliuta Sa va cresteti in liniste Bebelinele, sa fiti sanatoase si sa aveti parte de tot ce e mai bun in NOUL AN!!!

Auburn, Andicuvoua va doresc in 2007 sa duceti sarcinile la termen, sa aveti nasteri usoare si sa faceti BB sanatosi si sa va adaptati cat mai usor la idea de MAMICA, sa va bucurati din plin alaturi de tatici de noul membru al familiei voastre

Liana, Ioana 78, Crinuta, Pis, Zori, Ioana 76, Cornelianeli, Gabitu, Dariaioana, Ileana, Delia, Irlandeza, Antonis, Andra voua va doresc ce imi doresc si mie...adica sau in burtici sau la noi in brate, sa fie sanatosi, si noi langa ei ...dar obligatoriu sa plecam de la aspirante, intr-o prima faza la odisee si chiar la mamici

Deci nu ne ramane decat sa la DD sa ne implineasca visul pe 2007!!!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla28 spune:

Dragele mele,

Mi-am permis sa ma adresez asa, pentru ca va urmaresc de o buna bucata de timp, am fost alaturi de fiecare atat in momentele bune cat si in cele mai putin bune.

Va doresc din suflet multa sanatate, fericire si implinirea tuturor dorintelor!

UN AN NOU FERICIT!!!

"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita nicioadat cum i-ai facut sa se simta"(Carl W.Bueechner)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirabela11 spune:

Va doresc un An Nou cu sanatate, impliniri si bucurii , alaturi de cei dragi fiecareia dintre voi.Sa fim optimiste si sa incercam "sa nu uitam sa traim"!!!
La multi ani!


Mirabela 11

Mergi la inceput